Avialinijų pasiūlymai skrydžiams

pigūs lėktuvų bilietai Tikriausiai daugelis keliautojų, kurie ypač dažnai skrenda lėktuvais bijo laukimo, o ypač tokiuose oro uostose iš kurių išeiti negalima arba jie yra labai maži ir nėra ką juose veikti. Niekas nenori gaišti laiko, o ypač jeigu keliaujama trumpom atostogom. Vieni galvoja, kad dėl to kalti pigūs lėktuvų bilietai, tačiau dažniausiai problema būna dėl skrydžių tvarkaraščių ar techninių gedimų. Paprastai bilietus pardavinėjančios bendrovės ar tarpininkai mažai dėl to kalti. Jeigu skrendama specifinę dieną, tiesiogiai, tai tikriausiai žmonės išties permokės pinigus, nei skrendant su persėdimais, tačiau kas brangina savo laiką tikriausiai nežiūri į skrydžių kainas. Tačiau mes norime jums duoti šiek tiek patarimų, kurie palengvins bilietų ieškojimą ir leis susirasti geriausius skrydžius, jums tinkama data.

Pirma, pigūs lėktuvų bilietai atsiranda po avialinijų paskelbtų akcijų, todėl reikia stebėti reklamas, kuomet tokie skrydžiai bus paskelbti. Jeigu akcijų nepagavote, tuomet teks ieškoti kitų bilietų gera kaina. Daugelis nenori skrydžių su persėdimais, todėl rinkitės iš tarpininkų trumpiausius galimu skrydžius. Tačiau nespjaukite į skrydžius su persėdimais, kadangi galima vieną parą praleisti išties gerame mieste, kurio dar nesate mate. Žinoma, tokia kelione gali būti varginanti, nes reikia pasirūpinti ir nakvyne, tačiau visuomet įžvelkite pozityvumo. Nejaugi nenorite skrendant į Ispaniją, dar užsukti ir į Paryžių.

Taip pat dažnai yra paleidžiami paskutinės minutės bilietai, kuomet lėktuve dar yra kelios vietos, tuomet išties galima nusipirkti gerą skrydžio pasiūlymą, kuriame yra net įskaičiuotas bagažas už labai gerą kainą. Bet tuomet tokie pigūs lėktuvų bilietai greitai išgraibstomi, todėl pamačius gerą pasiūlymą iškart reikia pirkti.

Taip pat gerą kainą su tiesioginiu skrydžiu galima gauti tiesiog keičiant oro uostus, tačiau nereikia pamiršti, kad tarkim skrendant į Londoną tiesiogiai į Liutono oro uostą, norėdami nusigauti į Londono centrą brangiau sumokėsite už traukinio bilietus, nei skrendant į Getviko ar artimesnį prie Londono centro esantį oro uostą. Visuomet reikia žinoti savo maršrutą, kad per daug nesumokėtumėt už viešąjį transportą ar automobilio nuomą.

Taigi, pigūs bilietai dar nereiškia, jog galite gauti prastesnį skrydį, tiesiog reikia ilgai ieškoti bei prašyti tarpininkų, kurie atsiųstų geriausius pasiūlymus.Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *