Kaip zodiako ženklai elgiasi apatinio trikotažo parduotuvėje

apatinis trikotažas

Apsipirkinėjimas įprastas ir savaime suprantamas dalykas. Bet ar kada susimąstėte, kaip skirtingi zodiako ženklai tai daro. Taigi, kaip elgiasi mergios apatinio trikotažo parduotuvėje?

AVINAS. Vos pamačiusi prekę vitrinoje, ši mergina jos užsigeidžia. O štai užėjusi į vidų ilgai renkasi svarstydama, kuris apatinis trikotažas jai labiausiai patiktų. Dažniausiai perka net nesimatavusi. Deja, grįžus namo dažnai susimąsto, kad įsigijo ne visai tai, ko norėjo.

JAUTIS. Apsipirkinėjimas šiai merginai tarsi ritualas. Ji ilgai vaikšto, tyrinėja audinius, kokybę, pasidomi, kas yra gamintojas. Ir labai atsargiai žiūri į išpardavimus bei akcijines prekes.

DVYNIAI. Gana dažnai tiesiog mėgsta nusipirkti tai, kas krito į akį. Ne išimtis ir apatinis trikotažas. Deja, dažnai dalis apatinių taip ir lieka kažkur giliai stalčiuje.

VĖŽYS. Šio ženklo atstovė parduotuvėje gali klajoti visą dieną. Ją tikrai sudomins „ypatingas“ apatinis trikotažas. Ir visai nesvarbu, kad jo kaina viršys savaitės išlaidų limitą.

LIŪTAS. Liūtės mėgaujasi prabangiais daiktais. Apatinis trikotažas ne išimtis. Jos būtinai sugalvos tokį modelį, kurio nėra parduotuvėje ir primygtinai klausinės pardavėjos, kodėl tokios prekės nėra.

MERGELĖ. Šios moters praktiška prigimtis nelaidžia praeiti pro išparduodamas prekes, todėl ji nuolat įsigyja nepatinkančių ar nereikalingų rūbų, apatinių.

SVARSTYKLĖS. Svarstyklės gali stovėti prie lentynos kad ir pusdienį. Tiesiog jai labai sunku išsirinkti, kuris apatinis trikotažas jai labiausiai patiktų. Todėl pardavėjos patarimas ją tikrai išgelbėtų ir sutaupytų laiko.

SKORPIONAS. Viskas, kas originalu ir neįprasta patrauks skorpionės dėmesį. Tik pirkti ji neskuba. Verčiau lukteli, kol patikęs apatinis trikotažas bus nukainotas.

ŠAULYS. Tai moteris, kuri sugeba apsipirkti tiesiog kosminiu greičiu. Dažniausiai prie kasos ji persigalvoja dėl daugelio pasirinktų prekių, kas visiškai nedžiugina pardavėjų.

OŽIARAGIS. Ji išsiklausinės visko: kokios kokybės šia apatinis trikotažas, kas yra gamintojas, kokie atsiliepimai. Bent keletą kartų pasimatuos, kol įsitikins, kad prekė verta dėmesio.

VANDENIS. „Nauja kolekcija“ ši magiška frazė tiesiog užburia vandenę. Ji pasiryžusi nusipirkti viską, kas tik tiks, tik štai ar tam turi pakankamai pinigų dažniausiai pamiršta. Ir prisimena tik tada, kai reikia mokėti.

ŽUVYS. Šios merginos apsipirkinėja tiesiog elegantiškai ir rafinuotai.  Ramiai viską apžiūri ir būtinai viską pasimatuoja. Bet tai nereiškia, kad jos ką nors pirks.Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *