Kokį pakabuką rinksitės šiandien?

Papuošalai yra pats tiesiausias būdas išreikšti save tuo pačiu suteikiant savo aprangai individualumo ir stilingumo. Bene patys populiariausi papuošalai – įvairios kaklo grandinėlės. Rodos, nieko originalaus. Visa negudri paslaptis slypi tame, jog pakabukų pagalba grandinėlė kiekvieną kartą atrodys vis naujai, o bendra jūsų išvaizda šio mažo aksesuaro pagalba gali pasikeisti kardinaliai. Taigi, pakabukai. Ką reikia žinoti juos renkantis?

Ar tikrai auksas ir sidabras jau pabodusi juvelyrika?

Kokie juvelyriniai dirbiniai šiandien paklausiausi? Su dilema ar aukso bei sidabro papuošalai tikrai išėjo iš mados kasdien susiduria tiek parduodantys juvelyrinius dirbinius meistrai, tiek juos perkantys. Nežinia iš kur kylančios kalbos, neva, nešioti sidabrinius ar auksinius papuošalus yra nemadinga, tikrai yra iš piršto laužtos. Auksas ir sidabras visuomet buvo, yra ir bus nemari klasika. O pabodusios formos pakabučius visuomet galima perdirbti į kažką naujoviškesnio ar net ekstravangiškesnio.

Kitas svarbus dalykas – šie metalai yra labai švarūs ir beveik niekada nesukelia alergijos. Jeigu norisi prieštarauti, jog dažnas žmogus negali nešioti auksinių ar sidabrinių papuošalų, turime gana svarų ir patikrintą atsakymą – alergiją sukelia ne  sidabras ar auksas, o gaminiuose su jais naudojami kiti metalai. Tikriausiai žinote, jog auksiniai pakabukai gali būti skirtingų spalvų – siūlomas ir baltas, ir geltonas, ir raudonas auksas. Aukso spalva priklauso nuo to, kokie metalai yra naudojami gaminių lydinyje. Tų metalų kiekis priklauso nuo to, kokia yra aukso praba.

Kokios formos ir stiliaus pakabukus rinktis?

Tai išties labai individualus klausimas. Kiekvienas mūsų turime skirtingus pomėgius, norime išreikšti skirtingus jausmus kažkokiam žmogui ir, galų gale, turime labai skirtingą stiliaus pojūtį. Niekada neprašausite pro šalį nusipirkę sau ar nutarę kažkam padovanoti širdelės formos pakabuką. Tai miela ir niekada nepabostanti klasika.

Jeigu norite kažko labai individualausm rinkitės neįprastų, iš pirmo žvilgsnio net šiek tiek šokiruojančių formų pakabukus. Visuomet atrasite simbolių, kurie sieja jus su konkrečiu žmogumi. Štai jums ir originali dovana jam. Pakabutis su delfinais merginai su kuria susipažinote jūrų muziejuje ar delfinariume, bus puikus ir mielas netikėtumas jai.

Šiandien labai nesunkiai surasite bet kurios abėcėlės raidės formos pakabutį. Iš pirmo žvilgsnio tai gali pasirodyti be galo banalu, bet, patikėkite, tokią dovaną gavusiam žmogui bus labai malonu.Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *