Auksinės grandinėlės gidas: kaip rasti Jūsų vertą papuošalą?

auksinės grandinėlės

Blizgios, kokybiškos auksinės grandinėlės – idealus papuošalas, kuris tinka tiek vyrams, tiek moterims. Nesvarbu, ar ieškote savo kolekcijos papildymo, ar tiesiog bandote rasti tobulą dovaną, šie patarimai padės rasti tobulą auksinį vėrinį, kuris 100 proc. atitiks jūsų arba jūsų artimo žmogaus skonį.

Teikite prioritetą tvirtesnio metalo dirbiniams

Jei įmanoma, rinkitės kietą, o ne tuščiavidurį auksą. Kas geriau, tuščiavidurė 14 karatų grandinė ar vientisa 10 karatų grandinė? Kuo tvirtesnis, masyvesnis papuošalas, tuo patikimiau jis tarnaus ir bus atsparesnis pažeidimams.

Kokią grandinėlės spalvą rinktis?

Bet kokie auksiniai juvelyriniai dirbiniai atrodo puikiai. Vis dėlto, aukso spalva taip pat yra svarbi. Jei norite išsiaiškinti, kokia auksinės grandinėlės spalva labiausiai tinka, pateikiame keletą patarimų.

  • Jeigu odos atspalvis tamsesnis, juvelyriniai dirbiniai su šiltesniais tonais (geltona, rožinė) labiau dera prie veido spalvos.
  • Kuo daugiau karatų turi auksinės grandinėlės ir kiti papuošalai, tuo šiltesnė aukso spalva.
  • Taip pat galite komponuoti ir dedrinti geltonas ir baltas daugiasluoksnes grandines, kad atrodytumėte stilingai.
  • Jei jūsų oda yra blyški, balta spalva gali labiau derėti prie jūsų odos tono (tačiau tiks ir kitų spalvų auksinės grandinėlės).
  • Jei dėvite daug juodų drabužių, auksinės grandinėlės gali būti geresnis pasirinkimas, nei baltas ar juodas auksas.
  • Rožinis auksas yra populiarus tiek vyriškose, tiek ir moteriškose grandinėlėse, jeigu ieškote modernios išvaizdos papuošalų.
  • Ieškantiems modernios prabangos, gali patikti ryškios juodo aukso grandinėlės su juodais deimantais.
  • Jei dėvite daug šviesių drabužių, rožinis ir baltas auksas gali dar labiau papildyti ir išryškinti jūsų stilių.

Pasirinkite papuošalo stilių

Šiomis dienomis įvairių stilių auksinės grandinėlės sulaukia susidomėjimo. Jos gali būti masyvios arba plonytės. Prabangios, papuoštos įmantriais brangakmeniais, išgraviruotos. Arba visai minimalistinės. Kiekvienas ras ką išsirinkti.

Vis dėlto, vienas iš svarbiausių dalykų, į kurį reikia atsižvelgti perkant auksinį juvelyrinį dirbinį, aukso kokybė ir juvelyro įgūdžiai. Neieškokite pigiausio gaminio: gali tekti nusivilti. Auksas yra ilgai išliekantis metalas, todėl šie juvelyriniai dirbiniai turėtų būti Jūsų investicija, kurią galbūt perduosite ateities kartoms.Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *