14 patarimų, kaip įsigyti pigius lėktuvų bilietus, 2015 metai

lėktuvų bilietųAr pastaruoju metu skrydžių kainos kandžioja Jūsų piniginę? Pasiūlymai jau čia, tereikia sužinoti, kaip juos rasti. Štai mūsų geriausi pasiūlymai, kaip rasti pigius skrydžius šiais metais.

  1. Nėra stebuklingo laiko, kada pirkti skrydžius.

Daugelis skrydžių ekspertų mano, kad jie yra aiškiaregiai ir gali pasakyti, kur keliauti yra patogiausia arba kiek laiko prieš skrydį reikia pradėti ieškoti lėktuvų bilietų. Pastarasis mitas yra pirkti prieš 54 dienas. Kai kurie sako pirkti antradieniais 15 valandą arba trečiadieniais vidurnaktį arba kai būna pilnatis. Tačiau avialinijos yra nenuspėjamos ir bet kas, kas tvirtina, jog žino, kad skrydžiai brangs arba pigs ateinančiomis dienomis, turėtų pasikliauti vien savo krištoliniu rutuliu. Niekas negali tiksliai pasakyti, kur link juda avialinijos tiksliau, nei mes galime nuspėti akcijų biržą.

  1. Dažnai ieškokite ir griebkite gerus pasiūlymus nedelsdami.

Skrydžių pasiūlymai svyruoja kasdien. Vietų skaičius, kuris siūlomas mažiausia kaina, dažnai keičiasi ir kai kas gali laikyti vieną vienintelę vietą, kuri bus pigi, bet taip jos ir neužregistruoti, taigi ji grįžta į užsakymus ir gali būti Jūsų. Taigi, jei Jums nepatinka skrydžiai 10 valandą ryto, ieškokite 14 valandą dienos arba sekančią dieną arba sekančią savaitę ir griebkite, kai skrydis bus prieinamas. Juk laikyti paieškos lauką atvirą ir spausti atnaujinimo mygtuką yra paprasta.

  1. Užsiregistruokite gauti įspėjimus.

Tai – kone paprasčiausias būdas sekti skrydžius. Daugybė puslapių siūlo įspėjimus elektroniniu paštu apie tai, kuomet skrydžio kaina sumažėja ir visi tikrai turi ką pasiūlyti. Atlikite naršyklės paiešką, ieškodami „airfare alerts“ ir pamatysite, ar tai yra įmanoma. Visos avialinijos veikia skirtingai, todėl užsiregistruokite ne į vieną puslapį.

  1. Užsiregistruokite gauti avialinijų naujienlaiškius ir dažnų keliautojų programose.

Kalbant apie pasiūlymų kodus, avialinijos nori vystyti santykius su Jumis, todėl jie Jums siųs specialius pasiūlymus, tokius, kaip nuolaidų kodus iki 50% ir kitokius, jei užsiregistruosite gauti naujienlaiškius.

  1. Naudokite socialinius tinklus.

Elektroninis paštas yra puiku, tačiau dauguma pačių geriausių pasiūlymų tęsiasi trumpą laiką. Todėl kartais tikslinga naudoti ir socialinius tinklus, sekti avialinijas ir sužinoti, kokie naujausi pasiūlymai yra šiuo metu. Taip neliksite už borto.Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *