Vyriški kombinezonai – rūbas nebijantiems išsiskirti iš minios bei vertinantiems patogumą

vyriški kombinezonaiVyrai, apsivilkę kombinezonus bei dirbantys statybų aišktelėje – nieko nestebinantis vaizdelis. Tokia apranga populiari ir, pavyzdžiui, žvejų tarpe. O ką pasakytumėte pamatę pamatę vaikiną, sėdintį miesto parke centre, pasipuošusį žaismingais skandinaviškai raštais margintu kombinezonu? Jei esate siaurų pažiūrų mados atžvilgiu ir niekaip nepabėgate nuo mamos diktuojamų aprangos taisyklių, galbūt į tokį asmenį pažiūrėtumėte kreivu žingsniu, o šmaikštesni naujovių skeptikai palygintų pastarąjį su…teletabiu. Bent šiek tiek besidomintys ant „bangos“ esančiomis mados naujovėmis žino – vyriški kombinezonai pakilo iš užmaršties ir šiuo metu yra labai populiarūs ne tik kaip darbinė apranga, bet kaip patogus bei stilingas laisvalaikio rūbas.

Kombinezonas – tai rūbas 2 in 1: apatinė dalis sujungta su viršutine, per visą ilgį tęsiasi užtrauktukas. Kalbant apie vaikų aprangą, šis rūbas populiarumo pozicijų niekada neapleido: aprengti kur kas paprasčiau, nevaržomi judesiai, mažylis atrodo mielai ir žaismingai. Į suaugusiems skirtų rūbų rinką kombinezonai, neabejotinai kopijuojant užsienio tendencijas, sugrįžo gal prieš porą metų ir šiandien yra vis dar itin populiarūs. Moterys, aprangos atžvilgiu, linkusios sau leisti daugiau ekperimentuoti, tačiau šis rūbas „prilipo“ ir daliai stipriosios lyties – vyriški kombinezonai šiandien yra populiari prekė. Aišku, visos merginos dabar neturėtų bėgti savo draugams ieškoti tokios dovanos: jei vyras nuolat dėvi „treningus“ su trimis juostelėmis ar mamos pirktas „kostiumines“ kelnes, vargu, ar bus parodytas entuziazmas  kardinaliems stiliaus pokyčiams. Tačiau vaikinas, aprangai skiriantis dėmesio bei savo išvaizda nevengiantis atsidurti dėmesio centre, bent vieną kombinezoną tikrai turi drabužių spintoje. Pastarasis įvertina ne tik šio rūbo išskirtinumą, tačiau neabejotiną patogumą bei judesių laisvę.

Vyriški kombinezonai – universalus rūbas (tiek pritaikomumo, tiek ir tinkamumo individualiems gabaritams prasme). Aišku, prie jų nepriderinsi varlytės ir į oficialų renginį nekeliausi, tačiau pastaruosius galima „tampyti“ namuose vietoj įprastų sportinių kostiumų. Tie, kurie nesibaimina originalios įvaizdžio detalės, gali peržengti ir namų slenkstį: tai – puikus laisvalaikio rūbas vedžiojant šunį, vaikščiojant parke su draugais ar šelstant muzikos festivaliuose. Prieš perkant kombinezoną pagalvokite, kokiu sezonu jį dėvėsite: šiltajam rinkitės medvilės bei poliesterio mišinį, šilumos suteiks rūbas su vilna. Vyro kūno sudėjimas ar ūgis neturėtų kelti kompleksų dėvint kombinezoną – pastrieji puikiai tinka ir stambesniems aukštaūgiams, ir smulkiems, žemesniems vaikinams.Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *