Valymas druska

valymo priemonėsŠiuolaikinės cheminės  valymo priemonės    sugeba išvalyti  beveik  viską,  tačiau kartais jos būna nesaugios žmogui  bei aplinkai,  todėl reikėtų pagalvoti ir apie kitas valymo priemonių alternatyvas.

Druska gali  būti tinkama  ne tik maisto gamybai,  bet ir valymui. Pavyzdžiui naudojant druską, galima valyti metalą. Tik prieš tai reikia viską paruošti. Tam reikėtų  į dubenį įpilti aliejaus ir jį pakaitinti. Tada į aliejų reikėtų įberti keletą šaukštelių druskos.  Tuomet bus  gaunama masė  gali puikiai tikti įvairiausių metalinių paviršių valymui bei šveitimui.    O druskos ir acto mišinys gali labai tikti  orkaičių ir įvairių kepimo indų, pavyzdžiui tokių kaip keptuvės valymui. Orkaitę taip pat galima valyti naudojant cinamono ir druskos mišinį.  Prie puodų ar keptuvės prisvilusius degėsius galima pašalinti tiesiog užbėrus iškart po maisto ruošimo ant jų druskos. Jeigu keptuvė yra stipriai pridegusi, tai jos išvalymui reikėtų ne tik užbert ant degėsių druskos, bet ir įtrinti ją su popieriniu rankšluosčiu. O kavos virimo aparatą galima išvalyti į ji įpylus vandens ir įbėrus kelis šaukštelius druskos,  o visa tai atlikus reikėtų vandenį užvirinti ir viskas galiausiai išsivalys. Jeigu norite išvalyti puodelyje esančias įsisenėjusias kavos dėmes, tai reikėtų įtrinti kempinę į druskos ir acto mišinį ir su ta kempine reikėtų įtrinti tas vietas, kur yra likusios minėtos kavos dėmės.

Druskos naudojimas yra geras pasirinkimas kai reikia nublizginti metalą.  Tam reikėtų sumaišyti druską kartu su miltais su actu,  o gautas mišinys gali puikiai tikti metalų blizginimui. Stiklą yra patartina valyti mišiniu,  kurį sudaro 66 procentai druskos, o 33 procentai acto. Norint nuvalyti spalvotąjį metalą varį reikėtų pirmiausia sumaišyti citrinos sultis kartu su druska,  o tada naudojant šį pagamintą mišinį galite nuvalyti metalus. Jeigu norite panaikinti metalų rūdis, tai reikėtų sumaišyti druską kartu su vandeniu ir grietinėle.

Kaip matome nemažai valymo priemonių galime pasigaminti tiesiog namų sąlygomis naudodami druską, todėl kiekvienas žmogus, kuris rūpinasi namų švara ir naudoja chemines valymo priemones, turėtų gerai pagalvoti ir apie kitas alternatyvias valymo priemones.

 Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *