keyboard_arrow_right
mikroautobusų nuoma
Automobiliai

Keleivinių mikroautobusų nuoma: kaip pasirinkti geriausius?

mikroautobusu nuoma

mikroautobusu nuomaNorite keliauti po Europą ir suprantate, kad su mikroautobusu bus kur kas paprasčiau? Tiesiog visi žmonės sėkmingai susės į vieną transporto priemonę ir pasieks reikalingą tašką? Tokiu atveju siūlome nesikreipti į pažįstamus, kurie turi keleivinius mikroautobusus, kadangi rizikuosite jais važiuodami. Kur kas paprasčiausia ir geresnė išeitis – keleivinių mikroautobusų nuoma.

Keleivinių mikroautobusų nuoma populiari tiek keliaujant Lietuvoje, tiek norint geriau pažinti užsienį. Paprasčiausiai, tai galimybė su savimi pasiimti reikalingą daiktų skaičių ir tuo pačiu visą kompaniją, kuri nori smagiai praleisti laiką. Mergvakariai ir bernvakariai paprasčiausiai neįsivaizduojami be šių transporto priemonių, kurios labai supaprastina šventę ir suteikia jai daugiau išskirtinumo.

Įmonių, kurios siūlo mikriukų nuoma, galimybės yra labai plačios. Svarbiausia pasirinkti tą, kurios poreikiai geriausiai patenkina poreikius. Norėdami padėti tai padaryti – nurodome kelis kriterijus, kurie dažniausiai patys svarbiausi norint susirasti geriausią įmonę.

  1. Pirmiausia rekomenduojama nuspręsti, kokią pinigų sumą galite skirti. Nuo pačios mažiausios sumos iki pačios didžiausios, kuri gali užtikrinti, kad surasite itin komfortabilią transporto priemonę.
  2. Antrasis kriterijus yra ir turėtų būti mašinos pasirinkimas. Labai patogu, kai viena įmonė siūlo daug skirtingų transporto priemonių. Tokiu atveju tikrai pavyks rasti tai, ko jums reikia ir kas patenkins poreikius.
  3. Internete palikti kitų žmonių komentarai padės susidaryti nuomonę, ar produkcija, kuri yra siūloma, patenkino jų poreikius.
  4. Taip pat būtinai labai detaliai įsiskaitykite į nuomos sąlygas. Jos gali supaprastinti veikimo mechanizmo principą bei padėti pasirinkti tai, kas jums atrodo tinka labiausiai.

Nepamirškite, kad kuo labiau ir artimiau bendrausite su tais asmenimis, kurie nuomoja transporto priemones – tuo tikresnis būsite, kad pasirinkote tą variantą, kuris jums tinka labiausiai.

Tegul keliavimas būna patogus ir lengvas. Su kokybiška transporto priemone viskas yra labai paprasta ir patogu!

Susipažinkite su galimais transporto nuomos privalumais internete. Būtent virtualioje erdvėje galėsite greitai bei paprastai palyginti alternatyvas ir pasirinkti tą variantą, kuris Jums labiausiai tinka.

Keliaukite be jokių rūpesčių!

 

Verslas

Mikroautobusų nuoma pavasario kelionėms rytų Europoje

mikroautobusų nuoma

mikroautobusų nuomaArtėjant pavasariui pradedame planuotis savo atostogas – perkame lėktuvų bilietus į tolimus kraštus ar ieškome autobusų bilietų trumpoms išvykoms į aplinkines valstybes. Tačiau pastaruoju metu vis labiau populiarėja dar vienas keliavimo būdas – kelionės automobiliu. Mikroautobusų nuoma – puikus pasirinkimas, kuomet į kelią išsiruošia didesnė kompanija keliautojų: gausi šeima ar draugų kompanija. Šį kart siūlome kelis maršrutus, kuriais šį pavasarį galės mėgautis kiekvienas!

Vilnius – Minskas – Kijevas. Vienas sudėtingiausių maršrutų, nes jam teks pasirūpinti Baltarusijos viza. Tačiau tikrai verta! Sako, kad Minskas kažkuo primena ir Lietuvos miestus. Netikite? Apsilankykite ir palyginkite! Būdami Minske aplankykite Pergalės aikštę, Gorky parką, Minsko botanikos sodą. Atvykę į Kijevą būtinai aplankykite Šv. Sofijos soborą, apsipirkite pagrindinėje miesto gatvėje “Khreshcatyk”, pasigrožėkite operos ir baleto teatro pastatu. Patikėkite, keliaudami rasite ir dar daugiau vertų aplankyti vietų! Tačiau nepamirškite, kad Baltarusija ir Ukraina nėra Europos sąjungos šalys. Kertant šių šalių sienas gali tekti stovėti ilgose eilėse, iškęsti ilgas pasienio patikras ir susidurti su didele biurokratija bei kyšininkavimu. Taigi prieš leidžiantis į kelionę, siūlome įdėmiau pasidomėti apie keliavimą šiuose kraštuose.

Vilnius – Ryga – Talinas. Vienas labiausiai lietuvių pamėgtų maršrutų. Jau kelerius metus per šiuos miestus kursuoja autobusų maršrutas siūlantis ypatingai žemas kainas. Tai – puikus pasirinkimas, kuomet keliauja keletas žmonių, tačiau kai į kelionę išsiruošia penki, septyni ar net dešimt žmonių, kelionė autobusu gali prailgti. Mikroautobusų nuoma – puiki išeitis tokiais atvejais. Rygoje būtinai aplankykite laisvės paminklą, miesto katedrą, zoologijos sodą ir, žinoma, pakilkite į Šv. Petro bažnyčios bokštą. Būdami Taline leiskite sau pasiklysti senamiestyje ar pasigrožėti juo nuo Tompea kalvos, pasilinksminkite interaktyviame laivų muziejuje (Hidroplanų uoste) ir žinoma pasigrožėkite meno dirbiniais Kadriorgo parke esančiame meno muziejuje.

Vilnius – Varšuva – Krokuva – Vilnius. Šie du Lenkijos miestai tokie įspūdingi, kad verta atskirą maršrutą dedikuoti tik jiems. Varšuvoje, visų pirma, reikia leistis į kelių valandų žygį senamiestyje – nors ir daugelio lyginamas su Krokuvos senamiesčiu ir vadinamas „mažiau patraukliu“, paganyti akis tikrai yra į ką. Taip pat nepraleiskite progos apsilankyti Komperniko mokslo centre, Varšuvos Karališkoje pilyje ir pavaikštinėti Vyslos pakrante. Krokuvos senamiestis – ne ką mažiau vertas dėmesio, tad leiskitės į ilgą pasivaikščiojimą ir ten. Taip pat aplankykite Krokuvos pagrindinę aikštę, Karališkąją Vavelio pilį ir žinoma kiek toliau už miesto besidriekiančias Veliškos druskos kasyklas – keliaujant mikroautobusu jas pasiekti bus itin paprasta!

Akivaizdu, kad kelionės po artimąją Europą šį pavasarį yra puikus pasirinkimas. Kaimyninės šalys turi didžiausius klodus vertų aplankyti objektų, o keliaujant automobiliu išvysti galima bene dvigubai daugiau. Keliaukite vieni ar su draugais, o pasirinkę pastarąjį variantą turėkite omenyje, kad mikroautobusų nuoma šioms kelionėms yra protingiausias pasirinkimas! Juk keliauti kartu smagiau!

Namai, Verslas

Mikroautobusų nuomos sąlygos

mikroautobusų nuoma Vilniuje

mikroautobusų nuoma VilniujeKuomet reikia didelei žmonių kompanijai nukeliauti iš taško A į tašką B rekomenduojama pasinaudoti autobusiukų teikiama paslauga. Lengvųjų mašinų reikės gana daug, juolab, keliauti ne taip patogu, kadangi visi bus išsiskirstę. Mikroautobusų nuoma Vilniuje gali padėti nukeliauti konkretų atstumą labai nesunkiai. Dažniausiai tokie autobusiukai dar skiriami smulkiau į tai, kiek vietų reikia. Nuo 15 iki 35. Pasirinkimas platus, juolab, galite pasisamdyti ir profesionalų vairuotoją, kuris nuveš į reikiamą vietą.

Siekiant, kad procesas būtų sėkmingas, reikia išsiaiškinti visas sąlygas, kurios apipina paslaugą.

  1. Jei kelionės metu transporto priemonei kas nors atsitiktų, tokiu atveju įmonė priima atsakomybę viską sutvarkyti kuo efektyviau. Žinoma, klientas visada gauna tvarkingą transporto priemonę, tačiau kartais iškyla nenumatytos problemos. Vertinga, kai pati įmonė jaučiasi atsakinga už tai, kad asmuo sulauktų pagalbos.
  2. Asmenys, kuriems reikalinga mikroautobusų nuoma Vilniuje, privalo pateikti vairuotojo pažymėjimo ir asmens dokumento kopijas. Jei pats asmuo nusprendžia nevairuoti ir samdytis profesionalą iš įmonės, tuomet užtenka asmens dokumento kopijos.
  3. Nusprendus pasinaudoti šia paslauga, dažniausiai prašoma, kad asmuo paliktų užstatą. Jo dydis varijuoja priklausomai nuo to, kokia įmone planuojama pasinaudoti. Žinoma, užstatas jums bus grąžintas, tad nėra ko pergyventi.
  4. Kai kurios įmonės taiko ribojimus, kiek kilometrų galima nuvažiuoti transporto priemone. Dažniausiai limitas siekia iki 500 km. Tuo pačiu ne visos įmonės nuomoja su galimybe keliauti į kitas šalis. Labai svarbu pasidomėti šiais aspektais.
  5. Kuo anksčiau nuspręsite rezervuoti auto priemonę, tuo didesnė tikimybė, kad pavyks gauti būtent tokią, kokios labiausiai ir norite.
  6. Asmuo, kuris išsinuomoja yra atsakingas už auto priemonę, taigi, privalo prižiūrėti, kad jos nesubraižytų, padanga nesusprogtų ir taip toliau. Jei atsitiks panašaus pobūdžio nelaimės – iš depozito bus išskaičiuota tam tikra pinigų suma.

Mikroautobusų nuoma Vilniuje – viena iš patraukliausių paslaugų, kurią išbando vis didesnis žmonių skaičius. Atsižvelgiant į nesudėtingas sąlygas ir plačias galimybes – rekomenduojame ir jums palengvinti savo kelionės tikslą.