Mikroautobusų nuoma pavasario kelionėms rytų Europoje

mikroautobusų nuomaArtėjant pavasariui pradedame planuotis savo atostogas – perkame lėktuvų bilietus į tolimus kraštus ar ieškome autobusų bilietų trumpoms išvykoms į aplinkines valstybes. Tačiau pastaruoju metu vis labiau populiarėja dar vienas keliavimo būdas – kelionės automobiliu. Mikroautobusų nuoma – puikus pasirinkimas, kuomet į kelią išsiruošia didesnė kompanija keliautojų: gausi šeima ar draugų kompanija. Šį kart siūlome kelis maršrutus, kuriais šį pavasarį galės mėgautis kiekvienas!

Vilnius – Minskas – Kijevas. Vienas sudėtingiausių maršrutų, nes jam teks pasirūpinti Baltarusijos viza. Tačiau tikrai verta! Sako, kad Minskas kažkuo primena ir Lietuvos miestus. Netikite? Apsilankykite ir palyginkite! Būdami Minske aplankykite Pergalės aikštę, Gorky parką, Minsko botanikos sodą. Atvykę į Kijevą būtinai aplankykite Šv. Sofijos soborą, apsipirkite pagrindinėje miesto gatvėje “Khreshcatyk”, pasigrožėkite operos ir baleto teatro pastatu. Patikėkite, keliaudami rasite ir dar daugiau vertų aplankyti vietų! Tačiau nepamirškite, kad Baltarusija ir Ukraina nėra Europos sąjungos šalys. Kertant šių šalių sienas gali tekti stovėti ilgose eilėse, iškęsti ilgas pasienio patikras ir susidurti su didele biurokratija bei kyšininkavimu. Taigi prieš leidžiantis į kelionę, siūlome įdėmiau pasidomėti apie keliavimą šiuose kraštuose.

Vilnius – Ryga – Talinas. Vienas labiausiai lietuvių pamėgtų maršrutų. Jau kelerius metus per šiuos miestus kursuoja autobusų maršrutas siūlantis ypatingai žemas kainas. Tai – puikus pasirinkimas, kuomet keliauja keletas žmonių, tačiau kai į kelionę išsiruošia penki, septyni ar net dešimt žmonių, kelionė autobusu gali prailgti. Mikroautobusų nuoma – puiki išeitis tokiais atvejais. Rygoje būtinai aplankykite laisvės paminklą, miesto katedrą, zoologijos sodą ir, žinoma, pakilkite į Šv. Petro bažnyčios bokštą. Būdami Taline leiskite sau pasiklysti senamiestyje ar pasigrožėti juo nuo Tompea kalvos, pasilinksminkite interaktyviame laivų muziejuje (Hidroplanų uoste) ir žinoma pasigrožėkite meno dirbiniais Kadriorgo parke esančiame meno muziejuje.

Vilnius – Varšuva – Krokuva – Vilnius. Šie du Lenkijos miestai tokie įspūdingi, kad verta atskirą maršrutą dedikuoti tik jiems. Varšuvoje, visų pirma, reikia leistis į kelių valandų žygį senamiestyje – nors ir daugelio lyginamas su Krokuvos senamiesčiu ir vadinamas „mažiau patraukliu“, paganyti akis tikrai yra į ką. Taip pat nepraleiskite progos apsilankyti Komperniko mokslo centre, Varšuvos Karališkoje pilyje ir pavaikštinėti Vyslos pakrante. Krokuvos senamiestis – ne ką mažiau vertas dėmesio, tad leiskitės į ilgą pasivaikščiojimą ir ten. Taip pat aplankykite Krokuvos pagrindinę aikštę, Karališkąją Vavelio pilį ir žinoma kiek toliau už miesto besidriekiančias Veliškos druskos kasyklas – keliaujant mikroautobusu jas pasiekti bus itin paprasta!

Akivaizdu, kad kelionės po artimąją Europą šį pavasarį yra puikus pasirinkimas. Kaimyninės šalys turi didžiausius klodus vertų aplankyti objektų, o keliaujant automobiliu išvysti galima bene dvigubai daugiau. Keliaukite vieni ar su draugais, o pasirinkę pastarąjį variantą turėkite omenyje, kad mikroautobusų nuoma šioms kelionėms yra protingiausias pasirinkimas! Juk keliauti kartu smagiau!Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *