Mikroautobusų nuomos sąlygos

mikroautobusų nuoma VilniujeKuomet reikia didelei žmonių kompanijai nukeliauti iš taško A į tašką B rekomenduojama pasinaudoti autobusiukų teikiama paslauga. Lengvųjų mašinų reikės gana daug, juolab, keliauti ne taip patogu, kadangi visi bus išsiskirstę. Mikroautobusų nuoma Vilniuje gali padėti nukeliauti konkretų atstumą labai nesunkiai. Dažniausiai tokie autobusiukai dar skiriami smulkiau į tai, kiek vietų reikia. Nuo 15 iki 35. Pasirinkimas platus, juolab, galite pasisamdyti ir profesionalų vairuotoją, kuris nuveš į reikiamą vietą.

Siekiant, kad procesas būtų sėkmingas, reikia išsiaiškinti visas sąlygas, kurios apipina paslaugą.

  1. Jei kelionės metu transporto priemonei kas nors atsitiktų, tokiu atveju įmonė priima atsakomybę viską sutvarkyti kuo efektyviau. Žinoma, klientas visada gauna tvarkingą transporto priemonę, tačiau kartais iškyla nenumatytos problemos. Vertinga, kai pati įmonė jaučiasi atsakinga už tai, kad asmuo sulauktų pagalbos.
  2. Asmenys, kuriems reikalinga mikroautobusų nuoma Vilniuje, privalo pateikti vairuotojo pažymėjimo ir asmens dokumento kopijas. Jei pats asmuo nusprendžia nevairuoti ir samdytis profesionalą iš įmonės, tuomet užtenka asmens dokumento kopijos.
  3. Nusprendus pasinaudoti šia paslauga, dažniausiai prašoma, kad asmuo paliktų užstatą. Jo dydis varijuoja priklausomai nuo to, kokia įmone planuojama pasinaudoti. Žinoma, užstatas jums bus grąžintas, tad nėra ko pergyventi.
  4. Kai kurios įmonės taiko ribojimus, kiek kilometrų galima nuvažiuoti transporto priemone. Dažniausiai limitas siekia iki 500 km. Tuo pačiu ne visos įmonės nuomoja su galimybe keliauti į kitas šalis. Labai svarbu pasidomėti šiais aspektais.
  5. Kuo anksčiau nuspręsite rezervuoti auto priemonę, tuo didesnė tikimybė, kad pavyks gauti būtent tokią, kokios labiausiai ir norite.
  6. Asmuo, kuris išsinuomoja yra atsakingas už auto priemonę, taigi, privalo prižiūrėti, kad jos nesubraižytų, padanga nesusprogtų ir taip toliau. Jei atsitiks panašaus pobūdžio nelaimės – iš depozito bus išskaičiuota tam tikra pinigų suma.

Mikroautobusų nuoma Vilniuje – viena iš patraukliausių paslaugų, kurią išbando vis didesnis žmonių skaičius. Atsižvelgiant į nesudėtingas sąlygas ir plačias galimybes – rekomenduojame ir jums palengvinti savo kelionės tikslą.Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *