keyboard_arrow_right
grindų danga
Namai

Kodėl praktiška įsirengti medines grindis?

grindys

grindys

Medieną drąsiai galime vadinti populiariausia natūralia apdailos medžiaga šiuolaikiniame interjere. Jau daugybę metų jį nepraranda savo išskirtinumo, bei yra lengvai pritaikoma prie bet kokių mados pokyčių. Naujų apdirbimo technologijų pagalba, ši medžiaga tampa dar labiau tinkama naudoti įvairiose patalpose ir visiškai atitinka vartotojų poreikius. Ji tapo atsparesnė, lengviau praleidžianti šilumą, įgavo didesnį spalvų spektrą, bei skirtingas struktūras.

Žinoma vienas populiariausių medžio panaudojimas interjere yra medinės grindys. Tai gali būti parketas, medžio masyvo lentos arba populiarėjančios parketlentės. Teisingai eksploatuojamos ir laikantis rekomenduojamų sąlygų, medinės grindis gali tarnauti labai ilgai. Reikėtų stengtis, kad patalpose nebūtų labai drėgna, nes tai gali smarkai paveikti grindų išvaizdą ir tarnavimo laiką.

Natūrali mediena ant grindų suteikia patalpai šilumos ir jaukumo, bei daug ką pasako apie savininko skonį. Medžiaga yra ekologiška ir optimaliai tinka sukurti ypatingas sąlygas namuose. Ji padeda reguliuoti oro drėgnumą, nesukelia alerginių reakcijų, bei neišmeta į aplinka jokių kenksmingų elementų. Medžio struktūra padeda išlaikyti šilumą, bei gerai izoliuoja garsą. Spalvų ir natūralių atspalvių bei tekstūrų įvairovė, leidžia išsirinkti tinkamą variantą bet kuriam interjerui. Skirtingos medinių dangų rūšys pasižymi įvairiais privalumais ir techninėmis charakteristikomis, todėl gali būti pritaikomos bet kurioje patalpoje. Be to, šios dangos gali būti naudojamos ir kartu su grindų šildymo sprendimais. Tačiau atkeipkite dėmesį, kad šiam sprendimui tinka ne visos medienos rūšys, todėl reikėtų pasikonsultuoti su specialistais, kurie galės suteikti visą reikiamą informaciją šiuo klausimu ir parekomenduoti pačius tinkamiausius sprendimus. Tai pat galite daugiau pasiskaityti apie medinių grindų praktiškumą ir privalumus svetainėje unideco.lt, o prireikus ir susisiekti su įmonės atstovais, kurie galės suteikti jums daugiau informacijos.

 

 

Namai

Laminatas ar parketlentės?

laminatas

laminatasKiekvieno naujakūrio galvos skausmas – išsirinkti tinkamą grindinį. Sąraše be praktiškumo ir ilgaamžiškumo tikriausiai kiekvienas prideda tokius punktus, kaip estetika, jaukumo įspudis ir prieinama kaina. Tačiau kaip visą tai suderinti? Tuomet iškyla dažnam iškyla klasikinis klausimas – laminatas ar parketlentės?

Laminatas su savimi yra atsinešęs tam tikrą neigiamų atsiliepimų bagažą – jis lengviau pažeidžiamas nei parketlentės, grindinys šaltesnis ir t.t. Tačiau ekologiškas laminatas – jau visai kitas reikalas, turintis daug daugiau pliusų nei klasikinės parketlentės. Pirmiausia – jis negirgžda. Ar kada bandėte įsivaizduoti jaukus namus, po kurius turite vaikščioti atsargiai, kad, pavyzdžiui, nepažadintumėte vaikų ar antros pusės viršuje? Tikriausiai ne. Namus mes visi įsivaizduojame kaip vienintelę vietą, kurioje galime elgtis visiškai taip, kaip norime, ir daryti tai, ką norime. Atsargumas vaikščiojant – tiesiog nesąmoningas kriterijus, dėl kurio tikrai nesinorėtų sukti galvos. Antra – ekologiškas laminatas tiesiogine ta žodžio prasme ir yra ekologiškas – kasmet ši įmonė atlieka medicininę patikrą dėl laminato saugumo. Kai kuriems ekologija yra nišinis ir laikinas mados reikalas, tačiau kai kuriems nuo to priklauso gerovė – ypatingai alergiškiems žmonėms antialerginis ir antistatinis šio laminato paviršius yra ypatingai svarbus kritrerijus. Šis laminatas taipogi yra atsparus UV spinduliams – taigi galite iškloti savo terasą be galvos skausmo, jos po kelių mėnesių spalva išbluks. Dar vienas svarbus aspektas – šis laminatas yra atsparus smūgiams, trinčiai, ir taipogi drėgmei (dėl užvertų porų laminate) – taigi su ekologišku laminatu galite ramia galva iškloti ir savo vonios kambarį.

Nors konservatyvesnių pažiūrų žmonės vis dar krato galvas ir linksniuoja jas link parketo sakydami jog laminatas visuomet tik ir bus medžio padirbinys, o ne natūralus ir tikras produktas, mano nuomone į šį produktą reikia pasižiūrėti iš kitos pusės. Ekologiškas laminatas – tai tiesiog kitokio pobūdžio produktas, ir nors tėra padirbinys, jo pasirinkimų – kur kas daugiau ir jie platesni. Žinoma, tai ne medis, tai visiškai kitoks kūrinys, kurį atsargiai išsirenkant ir taikant prie kambarių dizaino galima sukurti žavią, jaukią ir neeilinę erdvę, kurioje jausitės ne tik jaukiai, tačiau ir saugiai daryti ką tik norite.

 

Namai

Parketlentės pigiau – rinkos realybė ar nepagrįstos svajos?

Parketlentės

ParketlentėsRemontuojate būstą? O gal statote naują? Nepriklausomai nuo to, kurį variantą galėtumėte pažymėti kaip teisingą, tikriausiai internete ieškojote informacijos apie parketlentes. Ir matėte, kad žiniatinklyje gyvenantys robotukai siūlo pridėti žodžius „kaina“, „akcija“ ar „pigiau“. Ką tai reiškia?

Optimalios kainos ir geros kokybės paieškos

Jei parduotuvėje vienas duonos kepalas kainuos 95 centus, o kitas bus perpus brangesnis, greičiausiai rinksitės pirmą variantą. Bet jei įsigytas maisto produktas nenudžiugins, kitą kartą turbūt būsite pasiryžę sumokėti daugiau.

Optimalios kainos ir geros kokybės paieškos galioja kone visur. Parketlentės tikrai ne išimtis.  Apskritai visi būsto remonto klausimai puikiai dera šioje temoje, nes namų savininkai nori, kad darbas būtų atliktas ne tik kruopščiai, bet ir už priimtiną kainą.

Remiantis pirkimo ir pardavimo tendencijomis galima daryti išvadą, jog straipsnio pradžioje paminėti žodžiai „kaina“, „akcija“ ir „pigiau“ – pirkėjų lūkesčių atspindys. Kad ir kokių prekių dairomasi, tikimasi, kad jų kainos nebus kosminės.

Atlyginimai ir tikslai

Kad būsto vidus būtų mielas, kad namie būtų jauku ir gera, reikia paskirti laiko, energijos, pinigų. Daug kas priklauso nuo atlyginimo. Nesunku suprasti, kad parketlentės ir kitos aktualios detalės, pavyzdžiui, durys ar grindjuostės, yra planuojami pirkiniai.

Kiekvienas žmogus finansus tvarko kaip išmano. Vieniems pavyksta sutaupyti mažiau, kitiems daugiau. Be to, ir poreikiai skiriasi. Trys kaimynai gali uždirbti po 600 eurų ir pinigus leisti skirtingai. Vienam rūpės sutaupyti naujesniam automobiliui, kitas planuos kelionę į užsienį, o trečias norės kloti kieme plyteles.

Įdomus punktas – poreikiai vienu metu skiriasi, o kitu metu jie jau tapatūs. Tai tema, verta aptarimo. Sakykim, kaimynystėje gyvenančių trijų šeimų pajamos labai panašios. Pastarąjį penkmetį visų šeimų norai ir įgyvendinti darbai, tikėtina, yra beveik identiški. Kas tada skiriasi? Šeimas pavadinkim A, B ir C ir pateikim pavyzdį.

Šeima A

2012 m. – automobilio pirkimas

2013 m. – miegamojo remontas

2014 m. – naujos parketlentės svetainėje

2015 m. – kelionė į užsienį

2016 m. – naujesnio automobilio pirkimas

Šeima B

2012 m. – vonios kambario remontas

2013 m. – automobilio pirkimas

2014 m. – nauja grindų danga koridoriuje

2015 m. – virtuvinių spintelių komplekto pirkimas

2016 m. – kelionė į užsienį

Šeima C

2012 m. – kelionė į užsienį

2013 m. – būsto išorės remontas

2014 m. – kelionė į užsienį

2015 m. – kelionė į užsienį

2016 m. –nauji tapetai valgomajame

Kokios tendencijos išryškėja? Kiekviena šeima įgyvendina panašius tikslus, skiriasi tik metai, kuriais tai įgyvendinama. Žinoma, viskas nėra šimtu procentų vienoda. Pavyzdžiui, šeimai A rūpėjo naujos parketlentės, o šeimos B ir C į meistrus kreipėsi dėl kitokių remonto darbų. Šeima A automobilį keitė du kartus, šeima B transporto priemonę pirko vieną kartą, o šeima C turimo šeimos transporto pastarąjį penkmetį nekeitė į naujesnį.

Parketlenčių rinka

Jei 2016 ar 2017 metais visos minėtos šeimos nuspręstų, kad bent viename iš turimų kambarių kloti naujas grindis, būtų domimasi kainomis. Tuomet žodžiai „kaina“, „akcija“ ir „pigiau“ būtų itin svarbūs. Na, o jei žmonės to ieško, vadinasi, tai yra aktualu. Dažniausiai stengiamasi surasti tai, ką būtų galima pavadinti aukso viduriuku.

Kadangi domimasi, kur pavyktų parketlenčių įsigyti priimtinomis kainomis, pardavėjai, norintys išlaikyti pelną ir klientus, negali iškelti kainų iki aukštumų. Jei kokia akcija paskelbiama, parketlentės perkamos su didesniu entuziazmu.

Taigi, išsiaiškinome, kad apie mažesnę parketlenčių kainą svajojantys pirkėjai tai daro pagrįstai. Ir būsto remontas tampa finansiškai lengvesnis.