Kaip išsirinkti spintą stumdomomis durimis?

Jei šiuo metu kaip tik ieškote praktiško ir gražaus sprendimo savo miegamajame, tai spintos stumdomomis durimis – tas baldas, kuris gali pasiūlyti jums labai daug privalumų. Baldų gamyba Panevėžyje ir kituose mūsų šalies miestuose šiuo metu gamina labai daug tokio tipo spintų. Jų pasiūla išties didelė, nes šios spintos padeda sutaupyti daug vietos kambaryje, atrodo stilingai, gali sutalpinti labai daug drabužių ir kitų daiktų, be to jos itin praktiškos. Šias spintas galima montuoti per visą kambario sieną ar net specialioje nišoje – tuomet laisvos vietos patalpoje bus dar daugiau. Galima įsigyti arba atskirai užsisakyti tik stumdomas duris ir turėti tik pertvarą, taip drabužinę susikuriant patiems.

Kokios spintos gaminamos?

Baldų gamyba Panevėžyje siūlo skirtingas spintas stumdomomis durimis: standartines, mišrias ir gaminamas individualiai pagal užsakymą. Visa mediena, naudojama baldų gamybai yra ruošiama atsakingai ir nekenkiant gamtai. Spintos stumdomomis durimis gaminamos įvairaus dizaino. Daugelis renkasi duris su veidrodžiu. Apdaila taip pat galima labai skirtinga, pavyzdžiui balto dažymo arba medienos imitacijos. Ilgius ir pločius galima rinktis pagal standartinius išmatavimus arba užsisakyti individualią gamybą. Durų skaičius taip pat gali būti laisvai pritaikomas prie jūsų poreikių ir kambario dydžio. Didesnėms erdvėms tikrai galima rinktis spintą iš 4 ar daugiau durų, o mažuose – vos iš dviejų ar vienerių. Stumdomų durų spintos gali stovėti ne vien miegamajame, vaiko kambaryje, bet ir svetainėje ar prieškambaryje.

Stumdomų durų spintų priedai

Stumdomų durų spintoms reikalingi specialūs bėgeliai – tiek viršutinėje, tiek ir apatinėje baldo dalyje, tam, kad durys sklandžiai atsidarytų bei užsidarytų. Bėgeliai parenkami tokio ilgio, kokia yra pati spinta, taigi taip pat pritaikomi individualiai pagal jūsų poreikius. Jų spalvas taip pat galima rinktis skirtingas, bet dažniausias pasirinkimas yra, žinoma, balta.

Šioms spintoms taip pat reikalingos specialios galinės plokštės, kurios dengia baldo šonus tuo atveju, kai spinta nėra gaminama nuo sienos iki sienos. Taip pat dedamos ir įvairios juostelės bei tvirtinimo blokeliai. Spintos kaina pagrinde priklauso nuo pasirinktos medienos ar kitos medžiagos, baldo dydžio ir visų reikalingų priedų kiekio. Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *