Pėdkelnės: nuo senovės iki dabar

pėdkelnės mergaitėmsKiek daug daiktų mus supa aplinkui apie kuriuos net paprasčiausiai nesusimąstėme. Vienas jų – pėdkelnės mergaitėms, kurias dėvi daugelis, tačiau tikrai reta pagalvoja, kaip jos atkeliavo iki mūsų namų ir kokia pagrindinė jų paskirtis yra šiomis dienomis.

Jau XIX amžiaus pabaigoje atsirado drabužis, kuris labai primena dabartines pėdkelnes. Tai – prisegamos kojinės. Jos buvo pasirinktos tikrai ne tik dėl seksualumo, tačiau tuo pačiu ir patogumo. Būtent todėl jos ir pasiekė mūsų šiuolaikinį pasaulį. Reta moteris įsivaizduoja save dėvint sijoną ar suknutę be pėdkelnių. Šiuo atveju lygiai tas pats, kuomet kalbame ir apie jaunąsias damas, kurios jau nuo mažumė yra rengiamos kuo mergaitiškiau, kad pavytų pabrėžti individualumą. Pėdkelnės mergaitėms, žinoma, kiek skiriasi nuo tų, kurios dėvi suaugusios moterys. Pirmiausia, jog žymiai storesnės. Tai normalu, kadangi vaikas negebėtų taip išsaugoti šio daikto, kaip stengiasi suaugusios moterys. Juolab, mergaitėms ir nėra jokio poreikio rodyti savo kojas, kas labai dažnai nulemia, jog moterys renkasi kuo plonesnes pėdkelnes.

Šiuo metu rinka siūlo labai platų mergaitiškų pėdkelnių pasirinkimą, kuris skiriasi tiek savo spalvomis, tiek raštais. XIX amžiaus pradžioje pėdkelnes nešiojo ispanų didikai – vyrai. Kuo jos margesnės – tuo gražiau. Lygiai tuo pačiu žvilgsniu dėl margumo į pėdkelnes žvelgia šiuolaikinės mergaitės. O kai egzistuoja toks platus pasirinkimas, tiesiog nepriimtina dėvėti paprastas vienspalves. Plačiausią pasirinkimą galite rasti internete. Erdvėje, kur įsigyti liaudiškai vadinamąsias „giedrutes“ galima daug pigiau.

1965 metais buvo išrastos mašinos, kurios skirtos pėdkelnėms gaminti. Būtent jos ir paskatino visą verslą persiversti į kitą kampą. Šiuo metu galima rasti nuo labai plonų iki storiausių pėdkelnių. Renkantis jums reikalingas siūlome atkreipti dėmesį į šiuos aspektus:

  • Kokio dydžio pėdkelnės yra (žymima nuo XS iki XXL);
  • Kiek denų pėdkelnės turi (dažniausiai nuo 10 iki 80+);
  • Ar jos raštuotos ar vienspalvės?
  • Kurioje vietoje prasideda patamsėjimas, kuris dažniausiai žymi šlaunų vietą (žiūrėkite, kad tai jokiu būdų neišlįstų iš po jūsų suknelės ar sijono).

Pasirinkimas platus. Pėdkelnės mergaitėms artėjančio pavasario proga padės alsuoti gamta.Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *