Miegas knygose, filmuose ir realybėje

pagalvėsGeras miegas nėra priedas. Geras miegas – tai būtinybė. Nesvarbu, ar šiuo metu mėgaujatės atostogomis, ar kaip tik intensyviai dirbate, privalu tinkamai pailsėti. Todėl viena iš temų, kuriuos aptarsime, yra pagalvės.

Kai kada atrodo, kad reikia dirbti be pertraukų, kuo daugiau padaryti per tam tikrą laiką. Tačiau net ir knygose ar filmuose, kur herojai išsiruošia į nuotykių kupiną kelionę, būna pertraukų. Tik akivaizdu, kad „Žiedų valdovo“ veikėjai hobitai kelionėje į Mordorą neturėjo galimybės taip išsimiegoti, kaip galėsite jūs, jei pasirinksite kokybišką pagalvę. Nes geros pagalvės yra nuostabus pasirinkimas.

Galima teigti štai ką: įsigyti aukštos kokybės pagalvę yra būtinas dalykas (kaip ir pats miegas). Juk nemiga – ne pats maloniausias „procesas“. Kad ir kaip vaizdingai knygose nemiga aprašoma, iš tiesų nei vienam iš mūsų nepatinka vartytis nuo šono ant šono.

Pagalvės pasirinkimas turi įtakos nakties poilsiui. Kokybiška pagalvė – kokybiškas poilsis; tai logiška mintis. O kaip kitos patalynės dalys? Pasakysime paprastai: bloga patalynė neužtikrins malonaus miego. Ką reiškia bloga? Kai kada tai netikslingas pasirinkimas (pavyzdžiui, jei žiemą šalta, tai galbūt antklodė neskirta šaltajam metų laikui). Kitais atvejais paprasčiausiai priežiūros stoka (pavyzdžiui, jei įsismelkęs nemalonus kvapas, vadinasi, patalynę jau seniausiai derėjo išskalbti).

Turbūt sutiksite, kad kartais net ir nepatogūs dalykai įvertinami abejingai. Štai kasnakt niekaip neužmiegate, nerandate patogios pozicijos, nes pagalvė lyg ne jums skirta. Vienaip padedate, pagalvė per aukštai. Padedate kitaip, tada galvai jau per žemai. O kur dar pagalvės kietumas / minkštumas…

Beje, miegas knygose ar filmuose irgi ne visada patogus. Užtat visuomet vaizduojama, kaip įveikus kokį nors žygį veikėjai maloniai išsimiega, komfortiškai pailsi, mat rezultatas pasiektas, tikslai įgyvendinti. Ir… metas naujiems tikslams!

Iš to darytina prielaida. Lengviausia užmigti, jei reikalai einasi sklandžiai. Yra toks posakis „viskas tvarkoje“. Taigi, kai viskas tvarkoj, ir miegas saldesnis, ir sapnai malonesni. O jei dar nepagailėta laiko pagalvės pasirinkimui, tai miegamasis apskritai tampa jaukiausia vieta namie ir visame pasaulyje.

 

 Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *