Akustinės gitaros dabar drąsiai galite ieškoti internete

gitaraGitaros įsigijimas, kaip ir kitų muzikos instrumentų, nėra gana lengva užduotis, nes vis dėlto – tai nėra kažkoks paprastas daiktas, kurį galima įsigyti atsižvelgiant į specifikaciją. Gitarų yra visokių, o tai reiškia, kad kiekvienam muzikantui tik vis kitos rūšies instrumentas. Pavyzdžiui, akustinės gitaros skirtos vienam muzikos žanrui, o klasikinės – kitam. Elektrinės ir bosinės gitaros vėlgi – turi kitą paskirtį. Norint įsigyti gitarą, nepakaks atsižvelgti į gamintoją ir kitus ypatumus – teks iš anksto pasidomėti kaip reikia rinktis šį instrumentą. Tiesa, jeigu nusprendėte ieškoti pasiūlymų internete, tai tuo pačiu naudinga būtų atkreipti dėmesį el. prekybos privalumus bei trūkumus.

Visos gitaros bei kiti muzikos instrumentai šiuo metu siūlomi specialiose el. parduotuvėse, skelbimų tinklapiuose, forumuose bei socialiniuose tinkluose. Galvojantiems kur geriausia būtų pirkti, tiesiog vertėtų suprasti, kad tik el. parduotuvės yra įprasti pardavėjai, kurie siūlo visas garantijas. Visose kitose vietose prekiauja privatūs asmenys, kurie tiesiog užsiima atsitiktinių daiktų prekyba. Tai reiškia, kad perkant iš privataus asmens, galima ir apsigauti. Privatūs asmenys dažniausiai siūlo naudotus instrumentus, o kaip pardavėjai – jokių garantijų neužtikrina. Tad, jeigu į gitaros įsigijimą žiūrite rimtai, tuomet patartina dairytis į el. parduotuves.

Kaip bebūtų, internetu muzikos instrumentus įsigyti galima saugiai tik tuo atveju, jeigu pasirinktas pardavėjas nėra koks nors gerai žinomas aferistas. Kaip tokių išvengti? – nesirinkite neaiškių asmenų ir tiek. Lietuvoje, kaip nekeista, nėra daug el. parduotuvių, kurios specializuojasi muzikos instrumentų prekyboje. Lietuvoje raiste tik vos kelias žinomas internetines parduotuves, kuriose galėsite įsigyti muzikos instrumentus saugiai. Tai gana ilgai veikiančios el. parduotuvės, kurios turi ne vienerių metų patirtį. Dažniausiai ten pateikia gausiausias pasirinkimas ir aišku – užtikrinamos pirkėjų teisės.

Kalbant apie el. parduotuvių privalumus, labiausiai išskirti reikia kainas. Matote, muzikos instrumentus internetu pirkti naudinga dėl to, kad kainos ten skiriasi nuo įprastų fizinių parduotuvių. Jos skiriasi el. parduotuvių naudai t.y. jos siūlo pigesnius instrumentus. Neapsigaukite – pigesni muzikos instrumentai nereiškia, kad ji mažiau kokybiški. El. parduotuvės gitaras bei kitus muzikos instrumentus pigiau įsigyti siūlo dėl paprastos priežasties – dėl didelės konkurencijos, jos yra priverstos leisti kainas.

Ieškantiems akustinės gitaros, nevalia pamiršti, kad užsakymo procesas gali užtrukti, jeigu pardavėjas vietoje neturės jūsų norimo instrumento. Perkant akustinę gitarą iš el. parduotuvės, prieš tai reikėtų įsitikinti, kad pardavėjas turės ją sandėlyje. Prieš pervesdami pinigus to pasiteiraukite ir tiek.

Pristatymo atveju irgi būtina žinoti kelias smulkmenas. Pirmoji – už pristatymą gali tekti patiems susimokėti. Prie gitaros kainos gali būti pridedamas pristatymo mokestis. Žinoma, ne visi pardavėjai reikalauja didelių mokesčių – yra tokių, kurie viską pristato nemokamai. Kita smulkmena – pristatymo galimybių yra įvairiausių. Jūs galite su pardavėju sutarti, kad pinigus sumokėsite atvykus kurjeriui. Tokią atsiskaitymo galimybę siūlo ne vienas pardavėjas. Na ir galiausiai, turite suprasti, kad kai kurie pardavėjai užsiima tik tarpininkavimu, tad gali būti, jog užsakytos akustinės gitaros teks laukti ne vieną savaitę. Tiesiog prieš užsisakant ją, pasidomėkite pristatymo terminais, kad nebūtų jokių nesusipratimų.Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *