Mechaninių ir hidraulinių ekskavatorių nuoma: ką rinktis?

ekskavatorių nuomaProfesionalių ekskavatorių nuoma sulaukia itin didelės paklausos. Minėtąją situaciją lemia tai, kad modernūs ir patikimi ekskavatoriai tampa vis universalesni ir mobilesni, todėl gali būti naudojami įvairiems statybos ir žemės formavimo darbams atlikti. Gana didelė ekskavatorių pasiūla suteikia patrauklias galimybes rinktis. Tiesa, jei abejojate dėl savo sprendimo ir nežinote, kuri technika atitiks jūsų išsikeltus kriterijus, pasitarkite su nuomos bendrovių darbuotojais, kurie atsakys į visus jūsų klausimus ir padės išsklaidyti abejones.

Ekskavatorių tipai ir rūšys

Įprastai ekskavatoriai skirstomi į hidraulinius ir mechaninius. Pastarųjų skiriamasis bruožas yra tai, kad juose judesys perduodamas nuo pagrindinio variklio į kitus mechanizmus per valus, lynus, skriemulius, krumpliaračius. Hidrauliniai ekskavatoriai išsiskiria tuo, kad juose transmisiją vykdo hidraulinis siurblys, hidraulinis variklis ir vamzdiniai prievadai. Beje, pastaruosiuose cirkuliuoja darbinis skystis, kuris energiją perduoda hidrauliniams varikliams, o šie suaktyvina darbinius mechanizmus.

Ekskavatoriai gali būti klasifikuojami ir pagal savo judėjimo tipą. Šiuo atveju kalbama apie ratinius, vikšrinius ir žingsniuojančius ekskavatorius. Ratiniai ekskavatoriai turi patikimus pneumatinius ratus ir gali būti naudojami įvairioms statybos užduotims. Vikšrinė technika gali turėti du, keturis arba aštuonis vikšrus. Tokie ekskavatoriai paprastai naudojami smulkiam gruntui pakrauti, mažoms ar vidutinėms duobėms kasti, tvenkinių formavimui. Žingsniuojantys ekskavatoriai dažniausiai pritaikomi naudingųjų iškasenų gavybai. Tai sunkios ir didelės mašinos.

Priklausomai nuo variklio tipo, mašinos skirstomos į elektrines ir dyzelinio variklio. Šiuo atveju konkrečios technikos pasirinkimas priklauso nuo planuojamų darbo sąlygų, t. y. dyzeliniai ekskavatoriai yra kur kas mobilesni, o elektriniai naudojami stacionariuose objektuose. Technika gali būti skirstoma ir priklausomai nuo savo dydžio bei galios, pvz., statybos darbuose naudojami ekskavatoriai grupuojama į atskiras kategorijas pagal kaušo dydį.

Statybinės technikos nuoma ir jos privalumai

Patikima statybinės technikos nuoma padeda planuoti išlaidas ir užtikrinti sistemingai vykdomų darbų plėtrą. Nuomos populiarumą lėmė itin didelės individualios technikos įsigijimo kainos. Be to, būdami atsakingi už nuosavą įrangą, turėtumėte galvoti ir apie sunkiasvorės technikos sandėliavimą bei saugojimą, taip pat – apie sugedusios įrangos remontą ar atnaujinimą. Ir priešingai – technikos nuoma padeda išvengti didžiosios dalies problemų ir leidžia dirbti su profesionalia žinomų gamintojų įranga, kuri užtikrina aukščiausią rezultatyvumą. Itin palankios nuomos kainos leidžia sistemingai planuoti statybos darbų biudžetą ir išvengti neplanuotų išlaidų, susijusių su technikos remontu.Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *