Kokios viryklės yra pačios geriausios?

buitinės technikos remontasSiekiate atnaujinti savo namus? Ko gero, taip pat norėsite atnaujinti savo virtuvės buitinę techniką. Viryklė – turbūt vienas svarbiausių virtuvės įrangos aspektų. Juk tai buitinė technika, su kuria kasdien gaminame valgyti, tad labai svarbu, kad viryklė būtų tinkama ir kokybiška. Kad būtų lengviau išsirinkti viryklę, pamėginsime jums papasakoti, kokių jų būna ir kaip išsirinkti jums tinkamiausią.

Skirtingos skirstymo kategorijos

Visų pirma, viryklės dažniausiai būna skirstomos į įmontuojamas ir atskirai pastatomas. Daugiau dėmesio dabar susilaukia įmontuojamos viryklės – jos ne tik daugeliu atvejų atrodo gražiau bei moderniau, tačiau ir užima gerokai mažiau vietos, nei atskirai statomos viryklės. Kalbant apie rinkos pokyčius, dabar parduotuvėse rasite kur kas daugiau įmontuojamų viryklių, nei pastatomų.

Taip pat, viryklės gali būti skirstomos į energijos tipą: tai yra dujinės viryklės, elektrinės bei naudojančios abi technologijas. Visgi, šiais laikais gerokai populiaresnės elektrinės viryklės.

Elektrinių viryklių ypatumai

Šiais laikais, elektrinės viryklės būna dviejų skirtingų tipų. Tradicinės elektrinės viryklės, kurioms reikia gana nemažo laiko tarpo, kad įkaistų. Visgi, tokios viryklės turi ir svarbų privalumą – jos gana pigios ir saugios.

Visgi, jeigu mėgstate naujoves ir taupote savo laiką, galite pasidomėti stiklo keramikos viryklėmis. Tokios viryklės pasižymi tuo, jog kur kas greičiau įšyla, o daugelis ekspertų tikina, kad ir buitinės technikos remontas šios naujos kartos viryklėms reikalingas kur kas rečiau, nei tradicinėms viryklėms. Stiklo keramika buvo pradėta naudoti viryklių gaminime todėl, kad ji turi nemažai šilumos sulaikymo savybių. Taigi, dabar šilumos elementai nebekaitina pačio paviršiaus – pati šiluma iš karto pereina į kaitinimo vietą. Galima sakyti, kad dėl šios savybės, tai pats saugiausias viryklės tipas.

Skiriasi ir šių viryklių kaitinimo vietos. Pats populiariausias variantas – spiralinė kaitvietė. Taip pat dabar dažnai perkamos viryklės su halogenine kaitinimo vieta, tačiau jos gali šiek tiek ilgiau įkaisti. Indukcinės kaitvietės – tai turbūt pats naujausias išradimas, kuris dabar sulaukia vis daugiau gerbėjų. Visgi, nors daugeliu atvejų indukcinėmis lemputėmis kaitinti viryklę yra patogu ir saugu, reikia turėti omenyje, kad su tokia virykle ne visi indai tiks – reikės juos kruopščiai atsirinkti pagal šios viryklės reikalavimus.

Dujinėse viryklėse vyrauja paprastumas

Nors nemažai naujovių gamintojai prigalvojo, visgi, su dujinėmis viryklėmis viskas gana paprasta – visos jos turi groteles, kurios yra patogiai nuplaunamos. Vienas dalykas, į kurį svarbu atkreipti dėmesį – saugumas. Dujų kontrolės sistema – tai apsaugos sistema, kuri yra tik naujesniuose viryklių modeliuose bei gerai žinomų gamintojų produkcijoje. Taigi, jeigu norite klasikinės dujinės viryklės, geriausia būtų rinktis ne pačią pigiausią. Naudinga turėti dujinę viryklę su elektrinio uždegimo galimybe, kadangi tai yra patogu – nereikia naudoti nei žiebtuvėlio, nei degtuko kad uždegtumėte liepsną.

Trečiasis viryklių brolis – hibridinės viryklės, galinčios veikti tiek dujomis, tiek elektra. Visgi, tai yra labai nepopuliarus variantas, kadangi retai kam prisireikia abiejų – tai daugiau vertingas daiktas tiems, kas gyvena vietovėje, kurioje elektros tiekimas nėra pastovus. Negana to, tokio tipo viryklėms buitinės technikos remontas yra reikalingas dažniausiai iš visų.Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *