Kokias baidares rekomenduoja jų nuomotojai?

baidares.com Nėra nieko smagiau už karštą vasaros ar ankstyvo rudens savaitgalį, praleistą su mylimais žmonėmis gamtos apsuptyje. Kad galėtumėte mėgautis nepamirštamais įspūdžiais, pasisemtumėte geros nuotaikos ir energijos, siūlome nieko nelaukti ir užsisakyti baidares. Be to, baidares.com pasiūlymai atitiks išrankiausiųjų poreikius – bendrovė ne tik užtikrina optimalų kainos ir kokybės santykį, bet ir siūlo aukštos kokybės baidares, skirtingus plaukimo maršrutus, atitinkančius tiek jaunų ir energingų plaukikų, tiek ramesnių ar vyresnio amžiaus keliautojų poreikius.

Ką pataria profesionalai?

Kad kelionė būtų patogi ir komfortiška, turite orientuotis į tris esminius kriterijus: baidarių kokybę, plaukimo maršrutą ir savo pasiruošimą kelionei.

Baidarių kokybė. Tvirto pagrindo, lengvos ir manevringos baidarės leis mėgautis visais kelionės patogumais. Su tokiu laiveliu nesunkiai įveiksite visus posūkius ir kelyje esančias kliūtis, be to, jums nereikės jaudintis, kad baidarė įskils po pirmo susidūrimo su medžiu ar užplaukus ant seklumos. Apskritai, plaukdami su kokybiška baidare ir turėdami tinkamus irklus mažiau pavargsite, jausitės energingesni ir laimingesni. Ir priešingai, plaukdami su nekokybiškomis, senomis ar pažeistomis baidarėmis jausite nuolatinį stresą. Toks laivelis bus sunkiau valdomas, todėl plaukimas taps sudėtingesnis ir labiau varginantis. Dar blogiau, jei baidarė praleidžia vandenį. Taip ne tik jausite nuolatinį diskomfortą, bet ir sušlapsite drabužius, be to, gali nukentėti jūsų kelioninis bagažas.

Plaukimo maršrutas. Plaukimo kryptis pasirenkama nuo keliautojų patirties, įgūdžių ir poreikių. Vieni renkasi sudėtingus, manevringus, ilgus ir sunkius plaukimo maršrutus, kiti vertina ramesnę kelionę, kurios metu galima atsipalaiduoti, mėgautis upės tėkme ir išskirtiniu šalies kraštovaizdžiu. Jei plaukiate su komanda, nebandykite priimti sprendimo už visus, kadangi galite suklysti. Geriau iš anksto pasidomėti kitų plaukikų poreikiais ir pageidavimais.

Pasiruošimas kelionei. Jei norite, kad plaukimas būtų įsimintinas ir malonus, prieš plaukiant baidare turite atitinkamai pasiruošti. Jums reikia racionaliai suplanuoti savo kelioninį bagažą, kad šis nebūtų per sunkus ir tilptų laivelyje. Nepamirškite, kad turite pasirūpinti daiktų apsauga nuo drėgmės. Be to, būtinai turėkite atsarginių, sausų drabužių komplektą. Avėkite patogius, tvirtai prie pėdos besilaikančius batus, kurių nepamestumėte įmerkę koją į drėgną smėlį ar vandenį. Pagalvokite ir apie maistą bei gėrimus, tačiau venkite saldžiųjų gėrimų ir alkoholio, greitai gendančių maisto produktų.

 Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *