Kasdieninės RIMI akcijos padeda taupyti

kasdieninės RIMI akcijos„Rimi“ – tai vienas iš didžiausių prekybos tinklų Lietuvoje, čia įsikūręs dar 1995 m. ir nuo tada siekiantis, kad klientams apsipirkti būtų malonu, kad jų virtuvėse produktai visuomet būtų švieži, o iš jų gamintų pačius gardžiausius patiekalus. Nors „Rimi“ negalėtume pavadinti pačia pigiausia parduotuve, vis tik šis tinklas siekia bendradarbiauti su nebrangių maisto prekių tiekėjais ir gamintojais, gaminančiais ir tiekiančiais produkciją pagal specialius „Rimi“ užsakymus.

Kaip žinia, įvairūs prekybos tinklai, siekdami sudaryti kuo patrauklesnes sąlygas savo pirkėjams, kuria ir siūlo įvairias lojalumo programas. „Rimi“ parduotuvės šiuo požiūriu taip pat neišskirtinės, šis prekybos tinklas siūlo naudotis „Mano Rimi“ sistema – tai viena moderniausių tokio pobūdžio sistemų. Nuolatiniams pirkėjams tereikia turėti „Rimi“ kortelę ir jie galės naudotis šios lojalumo sistemos pasiūlymais, be to apie įvairias akcija sužinos iš anksto. Visose „Rimi“ parduotuvėse įrengti tokių kortelių terminalai, o perbraukus šia kortele, pirkėjui pateikiami išskirtiniai pasiūlymai. Tai padeda planuoti, o prieš apsipirkdami, netgi galite sudaryti savo pirkinių sąrašą – terminale galite atsispausdinti geriausius dienos pasiūlymus.

Kiekvieną dieną „Rimi“ parduotuvėse taikomų akcijų ir pasiūlymų dėka galite pigiau nusipirkti įvairių produktų ir buities prekių. Kasdieninės Rimi akcijos padeda taupyti, tačiau reikėtų žinoti, kada ir kokios akcijos vyksta – tuo pasidomėti galite iš anksto, prieš išsiruošdami į „Rimi“. Taupantiems ir apsipirkinėjantiems pigiau labai naudingas „Rimi“ akcijų ir nuolaidų leidinys. Jame pateikiama informacija apie produktus, gėrimus ir kitas prekes, kurie tą savaitę bus atpiginti – jiems bus taikomos akcijos ar specialūs pasiūlymai. Be to, „Rimi“ akcijas galite stebėti ir internetu. Tai galite daryti šio prekybos tinklo svetainėje. Šioje svetainėje rasite ir savo „Rimi“ kortelės informaciją. „Rimi“ akcijas stebintys pirkėjai gali itin patraukliomis kainomis įsigyti tokių prekių, kurios paprastai gerokai patuštintų piniginę.

Pažymėtina, kad ieškant prekybos centrų taikomų akcijų, labai patogu pasinaudoti www.raskakcija.lt svetaine. Joje jūs surasite visą informaciją apie „Rimi“ ar kitų prekybos centrų nuolaidas ir specialius pasiūlymus, be to galėsite juos palyginti ir pasirinkti priimtiniausius.Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *