Kaip išsirinkti tinkamiausią mikrobangų krosnelę?

buitinės technikos Turbūt nieko keisto pagalvojus, kad dabar prekybos centruose ir elektroninėse buitinių prekių parduotuvėse yra gausu mikrobangų krosnelių. Iš tiesų, tai turbūt vienas populiariausių buitinės technikos įrenginių šiuolaikinėje virtuvėje – kiekvienos šeimos virtuvėje galime išvysti mikrobangų krosnelę, kadangi šis įrenginys leidžia mums sutaupyti laiką ir yra labai paprastas naudoti, todėl juo maistą pasišildyti gali ir tie, kurie visiškai nemoka gaminti valgyti. Taigi, žinant kad mikrobangė yra būtinas daiktas kiekvieniems namams, kyla klausimas: kaip išsirinkti geriausią mikrobangų krosnelę? Į ką labiausiai verta atkreipti dėmesį? Mes padėsime jums atsakyti į šiuos klausimus šiandien.

Mikrobangų krosnelės pastatymo tipas

Įdomu tai, jog mikrobangų krosnelė gali būti ir įmontuojama, ir pastatoma, kaip ir turbūt daugelis šiuolaikinės buitinės technikos. Peržvelgus pasiūlymus, atrodo aišku, kad mikrobangų krosnelės, kurios yra įmontuojamos, kainuoja šiek tiek (o kartais ir gerokai) brangiau. Kyla klausimas – kodėl? Mūsų kalbintas buitinės technikos specialistas teigė, jog taip yra todėl, kad įmontuojamos krosnelės atrodo estetiškiau ir užima gerokai mažiau vietos. Negana to, tai yra ir populiaresnis pasirinkimas, todėl nieko keisto, kad paklausesnė prekė yra brangesnė. Tačiau jis taip pat nurodė, kad tai visiškai nereiškia, jog tokia mikrobangų krosnelė bus kokybiškesnė ar turės daugiau funkcijų. Yra net gi atvirkščiai – dažniausiai už tokią pačią kainą galite gauti kokybiškesnę stacionarią mikrobangų krosnelę, tas pats galioja ir kalbant apie funkcionalumą.

Visgi, visuomet verta pasvarstyti, ar turite virtuvėje daug vietos, kadangi stacionarios mikrobangų krosnelės užima jos gerokai daugiau. Kalbant apie valymą – nors atrodytų, kad stacionarią išvalyti lengviau, nes ją galima kilnoti, didelio skirtumo nėra. Įmontuotą mikrobangę irgi nėra sunku valyti.

Mikrobangų krosnelės valdymo būdas

Dar vienas svarbus aspektas, į kurį reikia atkreipti dėmesį. Įprastai, būna trijų skirtingų būdų valdymas. Pirmasis, ir pats seniausias – mechaninis mikrobangės valdymas, kuomet dviem mygtukais yra nustatomas laikas, per kurį maistas šils ir galia. Toks valdymo būdas yra instaliuotas į pačias pigiausias mikrobangų krosneles ir ateityje išeis iš mados. Daugelis buitinės technikos ekspertų sako, kad mechaninis valdymas yra pats netiksliausias iš visų trijų, todėl jums reikia labai gerai žinoti, kokią galią ir laiką nustatyti, o jeigu norėsite pasišildyti kokį įmantresnį patiekalą – gali būti bėdų.

Elektroninis mikrobangės valdymas yra kur kas populiaresnis šiais laikais, nes jį galite pamatyti daugelyje naujos kartos mikrobangų krosnelių. Yra specialus ekranas, kuriame galima pamatyti nustatytas funkcijas, programas, šildymo galią. Taip pat tiksliai matysite, kiek minučių arba sekundžių yra likę iki maisto pašildymo. Apskritai, toks valdymo būdas yra patogesnis ir tikslesnis, tačiau gali reikti laiko prie jo priprasti.

Automatinis mikrobangės valdymas – tai pats patogiausias būdas, kadangi jums iš viso nieko nereikia daryti – tiesiog įdedate maistą, ir mikrobangų krosnelė pati nustato, kokia turėtų būti šiluma ir kokią galią šiam maisto šildymui skirti. Be jokios abejonės, tai patogus ir greitas valdymo būdas, tačiau mikrobangės, turinčios šį variantą, yra labai brangios, todėl dar ilgą laiką nebus populiarios.

Tikimės, kad mūsų patarimai padės jums išsirinkti geriausią mikrobangų krosnelę savo virtuvei, o artimiausiuose straipsniuose patarsime kaip išsirinkti indaplovę ir šaldytuvą.Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *