Ką žinoti renkantis įmontuojamą šaldytuvą?

Įmontuojamas šaldytuvasĮsirengiant virtuvę norisi, kad viskas derėtų, spalvos, formos, linijos, tačiau juk tiek daug skirtingų daiktų virtuvėje, kartais tokia užduotis atrodo neįmanoma. Visgi ne visai. Pasirinkus įmontuojamą techniką, galima viską suderinti iki smulkmenų ir sukurti vientisą, tvarkingą virtuvės dizainą. Dažniausiai diskutuojama ar šaldytuvas taip pat turėtų būti įmontuojamas, ar geriau palikti jį kiek nuošaliau, bet tokį koks yra. Abu sprendimai tinkami, tačiau šiandien plačiau pakalbėsime apie tai, į ką atkreipti dėmesį renkantis įmontuojamą šaldytuvą.

Jei kada žvilgtelėjote į el.parduotuvių asortimentą, įmontuojamų šaldytuvų pasirinkimas išties nemažas – rinktis yra iš ko: https://www.b-a.eu/c1495/Imontuojami-saldytuvai-ir-saldikliai Visgi, pirmas dalykas nuo kurio turėtumėte pradėti, yra vieta virtuvėje. Jei jūsų virtuvė nėra didelė, galbūt standartinė virtuvė bute, tuomet pirmiausia išsimatuokite vietą, kur statysite šaldytuvą, įvertinkite kokio dydžio ten darysite spintą šaldytuvui ir tuomet turėdami matmenis, susiaurinsite savo paiešką.

Įmontuojamas šaldytuvas būna su arba be šaldiklio. Dažniausias pasirinkimas yra su šaldikliu, taip praktiškiau. Tačiau rinkdamiesi pagal šaldytuvo turį, įvertinkite atskirai šaldytuvo ir šaldiklio dydį ir nuspręskite pagal savo mitybos įpročius kas jums yra svarbiau – didesnis šaldiklis ar tik simbolinis. Jei norite didelio šaldytuvo, tačiau negalite rinktis plataus, nes virtuvėje mažai vietos, nesisielokite.  Rinkitės kuo aukštesnį. Žinoma, viršutinės lentynos ko gero nepasieksite, tačiau šaldytuve visuomet laikote kažką tokio, ko prireikia tik kartą per savaitę ar rečiau – štai šiems produktams bus skirta viršutinė lentyna. Juk lengviau kartą per savaitę palypėti ant kėdės ar kopetėlių, nei kasdien skųstis dėl per mažo pasirinkto įmontuojamo šaldytuvo.

Įmontuojamo šaldytuvo keliamas triukšmo lygis yra akcentuojamas itin retai, tačiau be reikalo. Nors ir iš tikro įmontuotas tarsi „pasislepia“ tarp virtuvinių spintelių ir jo keliamas triukšmas sumažėja, tačiau ne tiek daug, kad į jį nekreiptume dėmesio. Jei renkatės įmontuojamą šaldytuvą ir šaldiklį virtuvei, kuri yra sujungta su svetaine ir svetainėje dažnai turite svečių, kurie pasilieka nakvoti arba patys miegate tame pačiame kambaryje, triukšmas naktį jums turėtų būti itin aktualus. Tokiu atveju, įsigykite įmontuojamą šaldytuvą, kuris kelia mažiausią triukšmo lygį. Beje, dar labiau sumažinti šaldytuvo keliamą triukšmą galima po juo patiesus specialų guminį antivibracinį kilimėlį.

Kitas itin svarbus parametras – energijos suvartojimas. Įmontuojamas šaldytuvas yra vienas iš tų prietaisų namuose, kuris niekada neišjungiamas. Tad jei jis „valgo“ daug elektros energijos, greitai pastebėsite didesnes sąskaitas už elektrą.

Šiuolaikiniai šaldytuvai yra su No Frost arba dar vadinama bešerkšne sistema. Tai reiškia, jog šaldytuvas yra užšaldomas šaltu oru ir dėl to ant sienelių nesusidaro šerkšnas. Ši funkcija leidžia išvengti dažno šaldytuvo atšildymo – sutaupomas laikas, šaldytuvas veikia efektyviau.

 Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *