Draudimo rūšys

draudimas internetu automobilioTaip, ne visiems žmonėms patinka ta mintis, kad automobilio draudimas dabar turi būti privalomas, juolab, kad kai kurie žmonės tiesiog nenaudoja automobilio taip dažnai, kad galėtų sau leisti kas metus pirkti vis naują draudimą. Tikriausiai dėl to draudimo bendrovės suvokė šią bėdą ir dabar leidžia draustis norimam laikotarpiui. Yra ir tokių žmonių, kuriems privalomas draudimas yra logiškas įstatymas, kadangi ne visi žmonės atsitikus eismo įvykiui turi lėšų iškart padengti nuostolius. Todėl geriau jau sumokėti pinigus ir žinoti, kad atsitikus eismo įvykiui bus atlyginta žala. Juk nenorėtumėt, kad į jus atsitrenktų automobilis, kurio savininkas neturi TPVCA draudimo.

Daugelis mano, kad draudimo bendrovės tiesiog bando pasipelnyti iš žmonių, kurie Lietuvoje ir taip nėra patys turtingiausi bei taip dar labiau plešia pinigus. Juk pati geriausia apsauga yra saugoti save bei savo turtą, tačiau nutinka taip, kad mes negalime numatyti nelaimių ir jos atsitinka visiškai netikėtai. Tuomet prarandame savo turtą arba jis būna apgadintas, todėl draudimo bendrovės yra tam, kad atlygintų žalą. O juolab, kai dabar galimas draudimas internetu automobilio, turto, kelionės bei net sveikatos.

Ar tai patikima? Žinoma, tai lygiai tokia pat sistema, tik žmogus savarankiškai ją pildo bei priima sprendimus. Jokio pašalinio spaudimo iš bendrovės agento ar papildomų sąlygų. Jei klientas nori apsidrausti nuo vagystės ar erkinio encefalito jis tai gali daryti, o jei nenori — gali ir nedaryti to. Papildomai draudimas internetu automobilio pavyzdžiu suteikia vartotojui daugiau sąlygų bei teisių, o ir pats polisas yra pigesnis ir patogesnis. Juolab, kai draudimą galima įsigyti bei prasitęsti, bet kokiam laikotarpiui čia ir dabar. Nesvarbu koks paros metas, svarbu turėti elektroninę bankininkystę.

Taigi, nesvarbu ar tai draudimas internetu automobilio ar sveikatos, visada reikia rūpintis savo turtu bei savimi ir artimaisiais, nes mes esame planuotojai, kurie organizuoja kiekvieną žingsnį bei numato pasekmes. Tačiau mes negalime kontroliuoti ligos, ar kito žmogaus poelgių, tad ir kaip galvotume, jog esame apsaugoti ir saugūs, tačiau nelaimingi atsitikimai nutinka nuolat. Lemtis nesirenka, ką užpulti pirmą, tad reikia apsisaugoti iš anksto, o draudimas padeda apsaugoti savo turtą finansiškai.

 

 

 Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *