Baidarių nuoma: Benai, plaukiam žemyn upe

baidarių nuomaTurbūt niekas neišgrįstų ginčytis su teiginiu, kad Lietuvos gamta yra pasakiško grožio, kuris dar labiau subujoja vasarą. Tad nieko nuostabaus, kad atšilus orams ir atbudus gamtai žmonės vis daugiau savo laisvalaikio praleidžia už sunkių namų sienų. Pasyvaus poilsio mėgėjai mielai kepinasi prieš saulutę prie ežero, o štai mėgstantys aktyvų laisvalaikį renkasi įvairiausius žygius, dviračių sportą ir baidares. Paskutiniu metu labai išpopuliarėjo baidarių nuoma Žemaitijoje bei Aukštaitijoje. Kodėl?

Žemaitijos ir Aukštaitijos regionas baidarininkams gali pasiūti išties daug: kvapą gniaužiančius kraštovaizdžius ir įdomius maršrutus. Šiuo metu labai populiaru plaukti Žemaitijoje tekančiomis Akmenos ir Jūros upėmis. Šios upės išsiskiria išties vingiuotais maršrutais, kuriuos gaubia šimtamečiai ąžuolai, sugriautomis užtvankomis ir adrenalino lygį kraujyje pakeliančiomis kliūtimis. Piliakalniai ir gilus slėnis – tai dar du tvirti argumentai, kodėl baidarių nuoma Žemaitijoje tampa vis populiaresnė. O štai Aukštaitijoje tyvuliuojančioje Žeimenoje ar Kiaunoje bus visko: ir siaurų, ir sraunių vingių, ir Labanoro girios brūzgynų, ir mažučių ežerėlių. Tikra svajonė ir užkietėjusiems baidarininkams, ir pradedantiesiems.

Be to, reikia paminėti, kad čia baidarių nuoma išties nesikandžioja savo kainomis. Tad, jei jau seniai galvojate apie pasiplaukiojimą baidarėmis ir norite gauti išties geriausią kelionės maršrutą, nepatingėkite užsukti į Žemaitiją arba Aukštaitiją. Profesionalūs baidarių nuomos specialistai atsižvelgę į jūsų norus, patirtį ir galimybes pasiūlys ne tik optimaliausiai jums tinkantį maršrutą, bet ir apmokys, kaip tinkamai valdyti baidarę, duos naudingų patarimų, kaip profesionaliai įveikti kliūtį, kad baidarė neapsiverstų. O jums įveikus maršrutą, parveš į nuomos punktą.

Baidarių nuoma – garantuoti įspūdžiai ir linksmas laisvalaikio praleidimo būdas, kuris ne tik atgaivins kūną, bet ir pailsins protą. Tiesa, vasara yra pats baidarių nuomos įkarštis, todėl iš anksto planuokite savaitgalį ir rezervuokite baidares, kad neliktumėte musę kandę. Beje, jei baidare plaukiate pirmą kartą, iš anksto pasikonsultuokite su specialistais, ko jums prireiks kelionės metu, kad būtumėte viskam tinkamai pasiruošę. Gero vėjo ir sraunios upės!

 

 Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *