Ar nestandartiniai baldai pamažu tampa standartiniais?

nestandartiniai baldaiNestandartiniai baldai – aktuali tema tiems, kurie kraustosi į naują būstą ar remontuoja senąjį. Jei galvojama, kaip produktyviai išnaudoti kambarių erdvę, įprastų parduotuvėse siūlomų spintų, sofų ar stalų gali nepakakti. Lyg ir viskas su jais gerai, tačiau akivaizdžiai įmanoma atrasti ir praktiškesnį sprendimą.

Be baldų namai neįsivaizduojami, o siekiant maksimalaus komforto išeitimi tampa nestandartiniai baldai. Jie vertinami ne tik praktiškumo požiūriu. Tokie baldai tarytum sukuria interjero charakterį. Jie originalūs, ne tokie, kuriuos išvysite užsukę į svečius. Jei daiktas nestandartinis, tai reiškia, jog neturintis nieko bendro su masiškumu. Vis dėlto tai tik pirminė išvada. Kodėl? Ogi todėl, kad nestandartiniai sprendimai palankiai įvertinami ir tokiu būdu skatinami „vešliai augti“. Kitaip sakant, naudą pastebi vis daugiau žmonių, tad tokie gaminiai palankiai sutinkami vis didesniame skaičiuje namų.

Situacija ima panašėti į „citius, altius, fortius“ (toliau, aukščiau stipriau). Vartotojai įžvelgia privalumus, gamintojai pritaiko vis modernesnius sprendimus. Laikui bėgant kartelė kyla. Kreipiamas dėmesys į kokybę, praktiškumą ir dizainą. Ieškoma, kaip produktą tobulinti. Neretai eskaluojama fraze, jog tobulumui ribų nėra. Taigi, kartelė, pakilusi vieną kartą, kyla kaskart įgyvendinus ką nors sumanaus.

Nestandartiniai baldai kuria naujus būsto įruošimo ar remonto principus. Jei anksčiau pirmiausia būdavo sutvarkoma visa apdaila ir tik tada dairomasi baldų, užsakant nestandartinius viskas kitaip. Apie juos pravartu mąstyti lygiagrečiai su santechnikos bei elektros įrengimo klausimais. Be to, jei susigundoma kokia įprasta spinta, o tuomet paaiškėja, kad nestandartiniai baldai ne tik ją atstos, bet ir užims jos vietą, įvyksta kai kas panašaus į pinigų išmetimą balon.

Pritaikant šiuolaikines technologijas, galima labai realistiškai nuspėti, kaip atrodys erdvė. Baldo išvaizdą matant kompiuterio ekrane ir aiškinantis, kiek viena ar kita detalė keistų kainą, įmanoma priimti tinkamiausią sprendimą. Beje, kad jau paminėjome kainą, apie ją vertėtų išsiplėsti plačiau. Būsto šeimininkai svarsto, ar pasamdyti dizainerį. Būtų puiku, tačiau pinigine prasme kiek skausminga. Ar investicija vertinga? Norint tobulo rezultato, dizainerio paslaugos išties praverstų. Jei nekyla kūrybingų minčių patiems, šios profesijos atstovas vėlgi padėtų. Tačiau jei remontas išgręš paskutines santaupas, paskutinių marškinių atiduoti nereikėtų.

Kad ir kaip bežiūrėtum, nestandartiniai baldai – teigiamų savybių rinkinys. Žinoma, kyla įvairių klausimų, tačiau juos išsprendus namai tiesiog džiugina. Bene įdomiausias teiginys, jog tai, kas anksčiau atrodė neįprasta, po truputį tampa nauju kanonu. Ką gi, panašu, kad sąvoka „nestandartinis“ laikui bėgant reikš ką nors dar labiau išskirtinio.

 Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *