keyboard_arrow_right
renginiai
Laisvalaikis

Renginių vedėjų paslaugos turėtų būti užsakomos tik su sutartimi

visivedejai.lt

visivedejai.ltUostamiestyje galima rasti tikrų profesionalų, kurie renginius veda be jokių nesklandumų. Tačiau verta žinoti, kad dabar renginių vedėjų pasirinkimas yra toks didelis, kad ypač svarbu dairytis į jų atsiliepimus. Ne tik miestas jums turėtų rūpėti – jums turi rūpėti ar pasirinktas renginių vedėjas tikrai sugebės darbą atlikti taip kaip reikia. Puslapyje visivedejai.lt/renginiu-vedejai-klaipedoje šiuo metu pateikiamas geriausių ir populiariausių renginių vedėjų sąrašas, tačiau turėkite galvoje, kad ieškant tokio specialisto savarankiškai, visada siūloma vadovautis atsargumo principais. Matote, netgi ir renginių organizavimo srityje būna nesusipratimų ar net apgavysčių. Renkantis renginių vedėją, visada reikia neskubėti ir pirmiau gerai viską apmąstyti.

Renginių vedėjų pasirinkimas yra didžiulis ir tai galbūt netgi nėra labai didelis privalumas. Matote, su pasiūla auga ir sukčių skaičius. Atsiranda įvairiausių apgavikų arba tiesiog mėgėjiškas paslaugas teikiančių asmenų, kurie tikrai paima gana solidžias sumas, o paskui renginį veda gana atmestinai. Priklausomai nuo renginio tipo, visada reikėtų atsižvelgti į specialisto patirtį. Patirtis gali būti kaip argumentas siekiant nusiderėti kainą. Pavyzdžiui, jeigu radote kažkokį renginių vedėją, kuris neturi labai daug patirties, tai reiškia, kad nebūtų racionalu jam mokėti tokią pačią pinigų sumą kaip profesionalui. Galite derėtis, jog kaina būtų nuleidžiama.

Ne ką mažiau svarbu ir tai, kad kai kurių renginių vedėjų atsiliepimai nėra blizgantys. Yra tokių, kurių paslaugomis liko nepatenkinti daugelis klientų. Į tokius renginių vedėjus net neverta kreipti dėmesio. Profesionalūs renginių vedėjai dažniausiai turi vien tik gerus atsiliepimus, tačiau turėkite galvoje, kad jų paslaugų kainos anaiptol nebus tokios kaip mėgėjų. Profesionalų paslaugų įkainiai dažniausiai yra gerokai didesni, užtat turėkite galvoje, kad jie visą darbą atliks nepriekaištingai.

Renginių vedėjų samdymo metu nemažai dėmesio reikėtų sutelkti į apmokėjimo tvarką bei paslaugų sutartį. Norintiems ramybės ir saugumo, patariama sudaryti paslaugų teikimo sutartį. Ji apsaugos nuo galimo nesusikalbėjimo ir nepagrįstų lūkesčių. Taip pat sutartyje pažymimos kainos ir paslaugų apmokėjimo tvarka. Tad, jeigu ieškote renginių vedėjo, būtinai pasiruoškite sutartį arba jos reikalaukite iš renginių vedėjo.

Laisvalaikis

Ten, kur jūra. Renginių organizavimas Klaipėdoje

renginių organizavimas Klaipėdoje

renginių organizavimas KlaipėdojeApie jūrą galima kalbėti poetiškai – vadinti ją bangų karaliene, ieškoti rimavimo subtilybių. Arba galima atsiversti žodyną ar kokį mokslinį veikalą ir bandyti perprasti ne tokius įkvepiančius apibrėžimus. O su kuo gi siejamas renginių organizavimas Klaipėdoje, ten, kur juntama maloni jūros atmosfera?

Iškėlėme klausimą ir į jį atsakėme – uostamiestis siejamas su jūra. Tai ypač aktualu renginių organizatoriams, ieškantiems idėjų, kaip sukurti šventę, kaip pritraukti miesto gyventojus ir svečius. Šiaip pati idėjos koncepcija, jos įgyvendinimas priklauso nuo įvairiausių veiksnių. Data, auditorija ir t. t. Vienokius uždavinius reikia įgyvendinti rengiant vakarėlį kviestiniams svečiams, kitokie uždaviniai darbotvarkėje atsiranda kuriant įsimintiną reginį visam miestui.

Ten, kur nepaliaujamai šniokščia jūros bangos, visuomet džiaugiamasi galimybe atsipūsti nuo darbų. Tad ir Klaipėda pasirenkama kaip atostogų kryptis. Ir jei norisi patirti kuo daugiau malonių įspūdžių, domimasi renginių programa. O patiems organizatoriams uostamiestis tampa dar vienu tikslu, dar vienu profesiniu išbandymu.

Renginių organizavimas Klaipėdoje dėl jūrinės aplinkos išties džiugina. Tačiau tai nereiškia, kad viskas vyksta be pastangų. Jei paklaustumėte rengėjų, kiek visokiausių darbų prirašyta jų dienotvarkėje, greičiausiai nustebtumėte. Tai ištisas mechanizmas, reikalaujantis nuolatinės komunikacijos, nuolatinių derybų.

O ką mano dalyviai? Jiems bet kokia šventė neabejotinai yra rutinos praskaidrinimas. Tačiau tikrai ne bet kokia šventė sulaukia teigiamų atsiliepimų, ne į kiekvieną būtų einama dar kartą.

Vertinant iš dalyvių perspektyvos reikėtų paminėti dainininkus. Juk būtent jie dažnai būna tarsi varomoji jėga. Vadinamosios žvaigždės padeda pritraukti norinčius švęsti.

Grįžtant į organizatorių stovyklą atkreiptinas dėmesys į mokėjimą sklandžiai komunikuoti. Jau minėjome, kad renginių organizavimas Klaipėdoje (tas pats galioja ir turint omenyje kitus miestus) – tai ištisas mechanizmas, kur itin svarbios derybos. O kartu reikšmė teikiama ir visam komunikacijos procesui.

Jei atstovaujate organizatorių flangui ir jums paskambinę užsakovai sako, kad „reikia padaryti renginuką Klaipėdoj“, vieną kozirį jau turite. Ar netgi daugiau nei vieną: jūra, uostas! Ir tuomet užverda darbas, užrašų knygelėje daugėja uždavinių, telefone ieškoma reikiamų kontaktų.

Laisvalaikis

Renginiai Vilniuje: ką mėgsta jaunimas?

Renginiai Vilniuje

Renginiai VilniujeVilnius – ne tik Lietuvos, bet ir kultūros sostinė, todėl nieko nuostabaus, kad būtent Vilniuje yra didžiausia renginių koncentracija. Renginiai Vilniuje sutraukia įvairaus amžiaus, statuso ir išsilavinimo žmones. O ką mėgsta veikti jaunimas laisvu nuo studijų ir darbo metu?

Naktiniai klubai ir lietuviškieji pub‘ai

Ne paslaptis, kad jaunimas mėgsta paūžti naktiniuose klubuose iki paryčių, o ir pasirinkimas jų čia išties didelis, kiekvienam pagal muzikinį skonį: pradedant šokių muzika ir baigiant rusiška estrada. Ypatingai daug dėmesio sulaukia teminiai renginiai, organizuojami naktinių klubų, pavyzdžiui Helovyno naktis ar Naujųjų metų vakarėliai. Tiesa, vertėtų paminėti, kad tokio pobūdžio renginiai Vilniuje šiek tiek papurto jaunimo kišenes, todėl tie, kurie nemėgsta kilnoti kojų šokių aikštelėje ar ieško ekonomiškesnių pramogų, mieliau renkasi Vilniaus barus arba pub‘us, kurių tradicijos atkeliavo iš Airijos, Škotijos ir kitų šalių, garsėjančių barų kultūra.

Koncertai

Kiekvieną mėnesį į sostinę užsuka bent kelios užsienio grupės, vienų koncertai garsiai reklamuojami per televiziją ar radiją, apie kitus jaunimas sužino iš studentų atstovybių,  reklamų mieste ar dalijamų skrajučių. Pastarieji renginiai Vilniuje sulaukia išties nemenko jaunimo susidomėjimo, nes į juos renkasi panašių pomėgių bendraminčiai, o ir bilietai į juos kainuoja šiek tiek pigiau. Kita vertus, garsių vietinių ar užsienio atlikėjų koncertai reklamuojami bent kelis mėnesius prieš renginį, todėl tikri melomanai nevengia įsigyti bilieto.

Kino teatras ir teatras

Kino teatras – tai ramaus penktadienio ar šeštadienio pramoga, kurią mėgsta ir jaunimas, ir vyrsesnio amžiaus žmonės. Bilietų į kino teatrą kainos išties draugiškos, todėl tai puikus būdas turiningai paleisti vakarą kiekvienam. Tuo tarpu, situacija su teatru nėra pati geriausia. Teatro atstovai skundžiasi, kad pas juos užsuka vis mažiau jaunimo. Anot jų, tokią situaciją lemia persigrupavusios jaunimo vertybės ir klaidingas įsitikinimas, kad teatras yra tikra nuobodybė. Be to, bilietai į teatrą nėra labai pigūs, todėl jaunimas juos mieliau išleidžia kažkur kitur.

Sporto renginiai

Vertėtų pasidžiaugti, nes sporto renginiai Vilniuje yra „ant bangos“ įvairūs bėgimo maratonai, sveikatingumo savaitgaliai, jogos pamokos Vilniaus Vingio parke organizuojamos itin dažnai. Tokie renginiai pritraukia mases sportiško jaunimo, kurie rūpinasi savo fizine forma.