Termo apranga profesionaliems sportininkams: ką rinktis?

termo aprangaKiekvienas sportininkas patvirtins, kad kokybiška sporto apranga padeda siekti aukščiausių rezultatų ir užtikrina maksimalų komforto jausmą. Vienas dažniausių pasirinkimų – aukštos kokybės termo apranga, išgarinanti drėgmę ir leidžianti kūnui kvėpuoti. Be to, tvirtas ir lankstus audinys nevaržys jūsų judesių, nesvarbu, kokia sporto šaka užsiimsite.

Nepriklausomai nuo to, ar sportuojate lauke, ar uždarose patalpose, termo drabužiai atitiks visus jūsų lūkesčius. Viena didžiausių problemų, su kuria susiduria kiekvienas sportininkas, yra prakaitas. Peršlapę drabužiai varžo judesius, todėl pradedame jaustis nepatogiai. Galiausiai, prakaitas gali tapti ligų priežastimi – pakaks nedidelio vėjo gūsio, kad peršaltume. Tuo atveju, termo apranga padės išspręsti minėtuosius rūpesčius – drabužiai neleis kūnui prakaituoti ir pašalins drėgmę į išorę.

Jei vertinate žiemos sporto pramogas, svarbiausias jūsų tikslas – jaustis šiltai ir patogiai. Beje, šiuo atveju būtina laikytis drabužių sluoksniavimo principo. Pirmąjį sluoksnį sudaro kokybiški termo apatiniai, kurie padeda palaikyti optimalią kūno temperatūrą ir pašalina drėgmę į tolimesnius drabužių sluoksnius. Antrasis sluoksnis – šiltieji termo drabužiai, kurie užtikrina maksimalų komforto jausmą ir pašalina perteklinę drėgmę. Trečiojo termo drabužių sluoksnio paskirtis – apsaugoti nuo nemalonių oro sąlygų, pvz., vėjo, lietaus ar sniego. Be to, šie drabužiai į išorę pašalina visą susikaupusią drėgmę, užtikrindami maksimalias komforto sąlygas. Vienas svarbiausių termo drabužių privalumų – žiemos sportui skirta apranga yra lengva ir maloniai priglundanti prie kūno, todėl nevaržo judesių ir leidžia atlikti pageidaujamus pratimus.

Vertinant termo drabužių privalumus, negalima pamiršti ir jų dizaino – termo apranga turi atitikti ne tik fizinius sportininkų poreikius, bet ir estetinius pageidavimus. Gana plati drabužių pasiūla leidžia rinktis iš gausybės spalvų ir dizaino sprendimų. Tai itin svarbu tuo atveju, jei ieškote panašių drabužių vienai komandai ar tam tikrai grupei sportininkų. Galiausiai, termo drabužiai gali būti pasirenkami ir pagal asmeninę grožio pajautą, pvz., praktika rodo, kad paprastai vyrai renkasi tamsios spalvos termo apatinius, o moterys pirmenybę skiria šviesiems tonams.

Ekspertai primena – nors paprastai kalbėdami apie termo drabužius, galvojame apie profesionalius sportininkus, iš tiesų minėtoji apranga puikiai tinka ir laisvalaikio pramogoms, pvz., kokybiški termo rūbai yra puikus pasirinkimas žmonėms, mėgstantiems ilgus pasivaikščiojimus lauke, važinėjimą dviračiu, slidinėjimą ar kitas aktyvias pramogas. Plati drabužių pasiūla gali būti pritaikoma vyrams, moterims ir vaikams. Beje, nepamirškite, kad siekiant maksimalaus rezultato, termo drabužiai privalo idealiai atitikti jūsų dydį, t. y. jie negali nei spausti, nei būti per laisvi.Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *