Naudingi patarimai, kaip sutaupyti planuojant vestuves

gėlių puokštėsTurbūt nesutiksime tokių optimistiškai nusiteikusių žmonių, kurie atvirai sakytų, jog vestuvių šventė yra pigi. Dažniausiai, jaunieji taupo ne vienerius metus, kad galėtų įgyvendinti savo vedybų svajones ir surengti iš tiesų fantastišką bei amžinai įsiminsinčią šventę. Tačiau, tikrai negalima teigti, kad visiems būsimiems jaunavedžiams pavyksta surinkti pakankamą pinigų sumą, kurios užtektų viskam, o juk norisi sukurti tokią šventę, kurioje viskas būtų tiesiog tobula. Vestuvės yra gražiausia jūsų gyvenimo diena, kuomet nesinori, kad kažkas būtų ne pagal jūsų norus. Taigi, mes paruošėme jums keletą patarimų, kurie padės sutaupyti bent dalį eurų bei sukurti puikią šventę turint ne patį didžiausią šventės biudžetą.

Vestuvinis pokylis jūsų namuose arba gamtoje

Vedybų tendencijos rodo, kad vis dažniau ieškoma alternatyvių šventės vietų prabangioms viloms, dvarams ar sodyboms. Minėti variantai puikiai tinka šventėms, tačiau dažnai yra itin brangūs, o vietas reikia užsakyti dar prieš gerą pusmetį ar net anksčiau. Ką gi, tokių nepatogumų jūs galite labai paprastai išvengti – tiesiog surenkite šventės pokylį savo namuose. Namus papuošti bus kur kas paprasčiau, kadangi jūs gerai pažįstate savo erdvę ir galite skoningai priderinti gėlių, šviesų ir spalvų kompozicijas prie savo namų.

Gamta yra taip pat puikus variantas, tačiau tuomet jums reikia akylai stebėti orų prognozę – juk Lietuvoje orai dažnai keičiasi, tad kartais gali atsirasti nemalonių netikėtumų. Visgi, galima įrengti lauko palapines bei pavėsines, iškabinėti medžius lemputėmis, paruošti nuostabių gėlių puokščių ir šventė gamtoje atrodys dar gražiau bei originaliau, nei prabangiausioje viloje.

Transportu gali pasirūpinti patys svečiai

Jums nebūtina vežti svečius su specialiai užsakytu transportu į šventės vietą ar bažnyčią. Tai nėra jokia tradicija ar gero etiketo ženklas, tad svečiai patys turėtų nuspręsti, kokiu transportu atvyks į jūsų vestuvių šventę. Jei šventė vyksta netoli didesnio miesto, transporto problemą puikiai išsprendžia ir paprasčiausiais taksi.

O jums patiems visai nebūtina nuomotis prabangaus limuzino, kad nuvažiuotumėte į savo vestuvių šventę. Apskritai, jau senokai nebemadinga nuomotis limuziną. Dabar kur kas populiariau šventiškai dekoruoti savo automobilius. Jei nenorite naudoti savo automobilio, esame tikri, kad jūsų draugų tarpe tikrai atsiras žmonių su prabangiomis mašinomis, kurią būtų galima pasiskolinti dienai. Jeigu mėgstate iššūkius, galite važiuoti net ir su nuomotais motociklais arba tiesiog dviračiais – tai labai originalu ir linksma, o juk vestuvių dieną norėsite laiką praleisti linksmai ir parodyti visiems, kad esate tikrai kūrybingi.

Trumpinkite svečių sąrašą

Visai nebūtina į vestuves kviesti visų pažįstamų, bendradarbių ar per gyvenimą sutiktų žmonių. Šiuolaikinės švenčių tendencijos rodo, kad šiuolaikiniai jaunieji į savo vedybų šventę kviečia tik pačius artimiausius draugus bei gimines. Turėkite tai omenyje, nes kokybė yra geriau nei kiekybė. Negana to, sutaupysite daug pinigų, jeigu jūsų šventėje dalyvaus mažiau svečių. Taip pat, su artimiausiais draugais šventė bus kur kas jaukesnė ir smagesnė.

Tikimės, kad šie patarimai padės šiek tiek sutaupyti, bei tuo pačiu sukurti įspūdingą ir visus jūsų lūkesčius atitinkančią šventę!Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *