keyboard_arrow_right
augintiniai
Namai

Teisinga šuns priežiūra: ką svarbu žinoti

Kas yra geriausias žmogaus draugas? Taip, jūs esate visiškai teisūs – tai šuo! Todėl jei jūs ką tik įsigijote savo pirmąjį šunį ir dar nesate tikri, kokiomis priemonėmis galėtumėte užtikrinti, kad jūsų šuo būtų tinkamai prižiūrimas ir augtų puikiomis sąlygomis, dabar būtų pats metas pasinaudoti internetu ir paieškoti daugiau naudingos informacijos, susijusios su šunų priežiūra. Be to, jūs visuomet galite kreiptis į šios srities specialistus, kurie padėtų jums lengviau pasiruošti naujojo augintinio auginimui.

Bet kuriuo atveju, kai yra kalbama apie šuns auginimą, niekuomet neturėtų būti pamirštama apie didžiulę šunų maisto svarbą. Kai kurie šunų augintojai nėra linkę investuoti pakankamai lėšų į kokybišką ir pilnavertį šunų maistą, tačiau toks požiūris yra labai klaidingas ir neteisingas. Šunų maistas privalo būti kuo kokybiškesnis ir pilnavertiškesnis, kadangi jūsų šuniui reikia gauti visas būtiniausias maistingąsias medžiagas, užtikrinančias, kad jis puikiai vystysis ir visuomet bus energingas bei kuo ilgiau išliks sveikas.

Tuo tarpu, jei jūs net nenumanote, koks šunų maistas turėtų būti pasirinktas jūsų augintinio atveju, dabar būtų pats metas pasidairyti internete informacijos apie tai, koks šunų maistas yra rekomenduojamas skirtingų veislių ir skirtingo amžiaus šunims. Kaip jau turbūt supratote, tokios informacijos internete šiandien galite atrasti daugybę, todėl jums neturėtų būti sudėtinga suprasti, kas jūsų augintiniui galėtų tikti geriausiai. Ir net jei susidursite su įvairiomis dvejonėmis bei jums bus nelengva patiems nuspręsti dėl tinkamiausio šunų maisto, visuomet galite susisiekti su pasirinktos parduotuvės konsultantais, kurie padės jums lengviau išsirinkti.

Žinoma, kartu jūs turėtumėte skirti pakankamai daug dėmesio savo šuniui ir jokiu būdu nepamiršti apie jo dresūrą. Be to, nemažai laiko kasdien turite su juo praleisti ir gryname ore. Jei jūsų šuo didelę laiko dalį bus vienas, neilgai trukus jis gali imti jaustis vienišas ir tai gali labai neigiamai atsiliepti jo sveikatai. Todėl pasistenkite į savo dienotvarkę įtraukti ir produktyvų bei pilnavertį laiką su savo naujuoju augintiniu.

Daugiau: Dimedium.lt

Laisvalaikis

3 būdai apsaugoti gyvūną nuo parazitų

advantix

advantixKiekvieną pavasarį ir vasarą erkės taikosi į keturkojį augintinį. Norint apsaugoti gyvūną nuo erkių, blusų ir kitų parazitų būtina ne tik reguliariai prižiūrėti šuns kailį, bet ir taikyti prevencines priemones.

Maudykite ir šukuokite

Pagrindinė ir, greičiausiai, veiksmingiausia prevencinė priemonė prieš parazitus yra reguliarus augintinio prausimas ir šukavimas. Specialiai augintinio kailiui pritaikytos šukos padeda laiku pastebėti parazitus ir imtis atsakomųjų veiksmų. Viena veterinarė spaudai yra prisipažinusi, kad praktiškai per kiekvieną keturkojų apžiūrą tenka traukti erkę, bet kartą vienas šuo vos nenumirė nuo rekordinio, beveik dviejų šimtų, įsisiurbusių erkių ir jų sukeltų ligų. Taigi, stebėkite.

Maudymas yra dar viena puiki prevencinė priemonė parazitų naikinimui. Šampūnai su specialiomis priemonėmis, tokiomis kaip advantix, ne tik naikina parazitus, bet ir juos atbaido.

Naudokite specialias priemones

Efektyviausia priemonė kovoje su parazitais yra lašai ir antkaklis. Veterinarai rekomenduoja advantix priemones, taip pat siūlomi lasai nuo erkiu sunims virbac, bars lasai nuo erkiu ir vectra. Parduotuvėse vectra 3d kaina ir advantix kaina yra labai konkurencingos. Dažniausiai galima rasti advantix kika, kiekvieną sezoną čis būna organizuojamos advantix akcija.

Pasak veterinarų, didelis privalumas ir tas, kad advantix atsiliepimai yra geri, o advantix naudojimas – nesudėtingas.

Lašai advantix pasižymi dvejopu poveikiu, t.y. atbaido parazitus ir padeda juos išnaikinti. Būtina lašus rinkti pagal šuns veislę, amžių ir svorį. Tik tokiu būdu bus galima užtikrinti priemonių veiksmingumą.

Valykite augintinio guolį

Tačiau advantix ar bet kuri kita puiki priemonė nepadės, jeigu augintinio aplinkoje bus nuolatinis erkių ir blusų karas. Nors parkuose augintinį apsaugoti sudėtingiau, o parko pramogos iš šuns negalime atimti, namuose švarą užtikrinti – privalome. Svarbiausias mūsų ginklas – reguliarus narvo, krepšio, guolio ar kitų namuose esančių vietų, kuriose būna mūsų augintinis, valymas.

Jas išvalius galima naudoti antiparazitines purškiamas priemones. Žinoma, verta nepamiršti, kad jų nevalia purkšti tiesiai ant gyvūnų, tačiau tai efektyvios priemonės gyvūno guoliui išpurkšti.

Prižiūrėkime ir saugokime savo augintinius. Jie užtai mums tikrai atsidėkos.

Laisvalaikis

Hills maistas gyvūnams – išsiskiriantis, bei specifiškai pritaikytas individualiems atvejams!

Hills maistas gyvūnams

Hills maistas gyvūnams

Nėra paslaptis, kad gyvūnai, lygiai taip pat, kaip ir žmonės, patiria įvairiausių sužeidimų, nuolatos gali būti kamuojami ligų ir panašių niuansų, kenkiančių jų būklei bei bendrajai savijautai. Turime omenyje tai, kad kai kuriais atvejais tai gali būti tiesiog įgimtos ligos, kitais – tai gali būti prastos mitybos, mažo judėjimo rezultatas, ar tai atitinkamų nelaimingų atsitikimų. Bet kuriuo atveju, akivaizdu yra ir tai, kad gyvūnui susirgus, liūdi visa šeima kartu, mat dažniausiu atveju, ypač, jeigu šeimoje esą jau ilgesnį laiką, daugelis laiko jį neatsiejamu nariu, be kurio negalėtų įsivaizduoti, nei vienos dienos, tiesa? Vis dėlto, atsiradus bet kokio pobūdžio problemai, kaip ir kiekvienoje situacijoje, privalu ieškoti realių išeičių, kuriomis būtų galima pasinaudoti ir tokiu būdu panaikinti susidariusią neigiamą situaciją, ar ne? Kad ir kaip ten bebūtų, geriausia yra patikinti, kad visiškai jokių ligų nebus – tai galima padaryti, pradedant, kad ir nuo elementariausios mitybos.
Norėtųsi atskleisti tai, kad būtent šiandienos turinyje, niekas kitas, kaip tik Hills maistas gyvūnams (pagrinde, katėms ir šunims) bus pagrindinė mūsų turinio tema, bei esmė. Šiandienos skaitytojams pasistengsime paaiškinti, kuo gi iš esmės skiriasi konkrečiai šios produkcijos nuo kitų, kurios galėtų būti randamos rinkoje – manome, kad paviešindami pagrindinius išskirtinius, o tuo pačiu galimai ir privalumus, sugebėsime daugeliui suteikti realios naudos, o kas čia žino, galbūt viskas persikels į praktinę plotmę ir produkcijos bus išbandytos. Bet kuriuo atveju, taip pasielgti būtų verta, suvokiant tai, kad Hills maistas gyvūnams pasižymi neįtikėtinai aukšta kokybe, kuri yra vertinama daugelio veterinarų, bei pačių institucijų.

Taigi, kaip ir norėtume pradėti nuo tos minties, kuo gi Hills maistas galėtų būti išskiriamas iš kitų produkcijų? Kaip ir būtų galima anonsuoti tą mintį, kad didžioji dauguma produkcijų yra gaminama tiems gyvūnams, kurie jau turi tam tikrų susirgimų, defektų, jeigu būtų galima taip pasakyti – pavyzdžiui, šunims, kurie turi problemų su inkstais, kurių svoris nuolatos šokinėja, o reguliari mityba dėl to neturi visiškai jokios įtakos. Bet kuriuo atveju, galima pabrėžti, kad yra pačių įvairiausių specifinių maistinių produktų įvairiems susirgimams, o tai šį prekinį ženklą natūraliai ir iškelia, išaukština iš visų kitų, esančių rinkoje – taigi, kaip ir būtų galima atlikti prielaidą, o tuo pačiu galimai ir išvadą, kad esant situacijoms, kai reikalinga papildoma priežiūra augintiniui, Hills maistas gali būti vienintelis išsigelbėjimas, kuriuo pasinaudoti tikrai, kad būtų privalu.