Renkatės būstą Ispanijoje? Kokius kriterijus turi atitikti langai?

plastikiniai langai vilniujeNekilnojamo turto specialistai vis ryškiau pastebi tendenciją investuoti į nekilnojamą turtą ne Marijos žemėje, o karštojoje ir korida dvelkiančioje Ispanijoje. Lietuviai prisižiūrėję filmų apie laimingą gyvenimą Meksikoje, Kuboje ar kitoje Romos civilizacijos palikuonių apgyvendintoje teritorijoje, dar nebaigę mokyklos jau įsivaizduoja save senatvėje su pypkele, žvelgiant į Viduržemio jūros krantą.

Vis dėlto, statybų procesas ir naudojamos medžiagos priklauso nuo klimato. Nesvarbu ar pirksite, ar statysite, norėsis tarp savų sienų gyventi patogiai. Todėl jeigu renkatės būstą Pirėnų pusiasalyje, turite žinoti kokie langai ten montuojami ir kodėl?

Ispanijoje, kitaip nei plastikiniai langai vilniuje ar plastikiniai langai kaune, būstą apsaugo ne nuo šalčio, o nuo triukšmo. Klausite kaip taip gali būti? Ogi valstybėje, kurioje net per Kalėdas temperatūra siekia 10 C šilumos izoliacija nėra pats svarbiausias aspektas. Namai ten kiauri kaip rėtis, todėl šildomi elektriniais pečiukais žiemą, vasarą – marmuras vėsina ir gaivina.

Lengva nuspėti, kad todėl plastikiniai langai pigiau, nei panašūs plastikiniai langai vilniuje. Juk geri ir kokybiški plastikiniai langai vilniuje privalo būti mažiausiai trijų kamerų, su mikroventiliacija. Tad plastikiniai langai vilnius akcija ir visos raudonose etiketėse žymimos kainos ispanams sukelia juoką. Jūs ką? Raketą konstruosite? Ispanijoje plastikiniai langai ispardavimas būna retai. Todėl, kad ir taip vienos kameros, vieno stiklo paketo, plonyčiai, langai yra nebrangūs. Užtat Ispanijoje meistrams atseikėti reiktų tiek, kiek kainuotų antri plastikiniai langai akcija.

Ūlam lietuviui pasirodytų keista ir langų montavimo sistema. Štai plastikiniai langai vilniuje sandarinami, purškiant arba klijuojant specialią sandarinimo juostą. Žinoma, plastikiniai langai skaiciuokle numato ir papildomus priedus, tarkim, filtrus.

Greičiausiai, norite paklausti, jeigu jau taip viskas pas mus sudėtinga, kodėl langus ir didžiausią statybinių medžiagų dalį vežame iš Italijos? Todėl, kad nors patys nenaudoja, gamina aukštos kokybės gaminius. Itališkas stilius ir funkcionalumas neperspjaus nei vokiškų gaminių. Jie ir itališki plastikiniai langai naudoti jau tapo kokybės sinonimu.

Jeigu norite įsigyti Lietuvoje puikius langus atlikite apžvalgą. Populiariausi ieškomi: plastikiniai langai skelbiu internetinėje svetainėje.

 Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *