Pramogos Palangoje: ką nuveikti prie jūros?

Palanga – daugiausiai turistų sulaukiantis Lietuvos kurortas, kuriame svečių netrūksta ištisus metus. Nors  Baltijos jūra nėra tokia šilta kaip Viduržemio, ne tik mūsų tautiečiai mielai ilsisi Palangoje, bet ir svečiai iš įvairių kaimyninių šalių. Tad poilsis Palangoje yra populiarus pasirinkimas atostogoms ar laisvam savaitgaliui. Ką veikti atvykus į legendinį kurortą ir kaip turiningai jame praleisti laiką?

Ką užsisakyti pirmiausia?

Žinoma, jog pirmiausia reikėtų pradėti galvoti apie nakvynę. Palangoje yra daug ir labai įvairių nakvynės pasiūlymų, kurie yra pritaikyti skirtingų poilsiautojų poreikiams. Kitaip sakant, galima rasti nakvynę nuo dešimties iki keliasdešimties eurų, priklausomai nuo to, ko ieškote. Štai legendinės Palangos močiutės siūlo taupius kambarius nuomai, kuriuose galima gyventi keliese ir dažniausiai tokios nuomos kaina yra labai žiema. O norintiems mėgautis erdviais apartamentais su pusryčiais, reikėtų ieškoti viešbučių pasiūlymų, kurių Palangoje taip pat netrūksta.

Keliaujant su šeima

Labai dažnai poilsiautojai iš anksto planuoja savo laiką prie jūros, todėl pramogos Palangoje gali būti labai įvairios, priklausomai nuo to, ką mėgstate veikti. Pavyzdžiui, jeigu atvyksite su šeima, reikėtų pasidomėti tokiomis pramogomis, kurios geriausiai tinka vaikams. Tai ne tik tradicija Palangoje tapę atrakcionai, vandens pramogos ir laikas prie jūros. Palangoje veikia daugybė muziejų, kuriuos verta aplankyti ir su vaikais praleisti laiką turiningai. Taip pat Palangoje labai dažnai organizuojami įvairūs koncertai, teatrų pasirodymai, kuriuose mielai laukiami poilsiautojai su visa šeima.

Poilsiaujant dviese

Palangos jūra ištisus metus traukia įsimylėjelius, todėl šiame kurorte labai dažnai atvykstama pailsėti romantiškai, tik dviese. Laisvalaikio idėjų romantiškam savaitgaliui ar ilgesniam laikui Palangoje taip pat gausu. Pradedant nuo aukštos klasės viešbučio kambario su sūkurine vonia, baigiant romantiška vakariene ir spa procedūromis.

Pasirūpinkite pramogomis iš anksto

Priklausomai nuo to, kokiu metų laiku lankysitės Palangoje,  galite praleisti laiką aktyviai. Palangoje, kaip ir daugelyje kurortų siūlomas platus laisvalaikio pramogų pasirinkimas. Čia galite vykti į pasiplaukiojimą laivais, galite išbandyti irklentes, vandens motociklus, pasivažinėti kartingais, išbandyti savo taiklumą šaudykloje, sudalyvauti degustacinėse vakarienėse ir dar daugybėje veiklų.

Tačiau, kad poilsis Palangoje būtų kokybiškas, veiklas reikėtų planuoti iš anksto. Taip išvengsite nesusipratimų ir galėsite išmėginti daugiau veiklų. Vienas iš būdų sutaupyti ir susiplanuoti laiką – įsigyti dovanų kuponų su įvairias laisvalaikio pasiūlymais. Sutaupysite ne tik laiko, bet ir pinigų, mat dažniausiai tai yra pigiau. Pavyzdžiui, spa procedūrų Palangoje kuponą įsigykite dar iki kelionės ir jis tikrai kainuos pigiau nei paslauga, kurią užsisakytumėte jau atvykę.Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *