Nežinote kokias padangas rinktis – klauskite specialisto!

padangosPadangų pasirinkimas yra didelis. Dažnai kyla klausimas, kokias geriau pirkti padangas. Pagamintas žinomo gamintojo, ar pagamintas Kinijoje?

Daugelį dalykų mes ieškome kaip nusipirkti pigiau.  Padangos pigiau taip pat turėtų būti ne išimtis. Tik turbūt ir šiuo atveju galioja puiki lietuviška patarlė „Skupus du kartus moka“. Jei perkame pigų daiktą nereikia norėti, kad tas daiktas tarnaus ilgai ir bus kokybiškas. Taip pat ir su padangomis jei jos, pavyzdžiui pagamintos Kinijoje. Padangų specialistai teigia, kad kinai naudoja technologijas, kuriomis europiečiai naudojosi prieš 20 metų. Tai kalbos apie kokybę nelabai gali būti. Juk neturint gerų įrengimų, kokybiškos testavimo aparatūros, sunkiai seksis pagaminti produktą, kuris būtų saugus, kokybiškas, patvarus. Padangų specialistai  vienareikšmiškai tvirtina, kad geriau pirkti žinomo gamintojo padangas, kurios buvo dėvėtos, nei nežinomo gamintojo.

Taip pat padangas patariama pirkti žinomoje padangų parduotuvėje, nesvarbu ar tai bus internetinė ar reali parduotuvė. Visų pirma todėl, kad padangų parduotuvė nuolat atnaujina prekių asortimentą, turi nuolatinį klientų srautą, todėl padangos joje neužsistovi. Tuo tarpu kitose parduotuvėse, galima rasti net 10 metų senumo padangas. Iš tokios padangos neliko jokios kokybės, kad ji ir pagaminta žinomo gamintojo.

Tyrimai rodo, kad padangos sensta skirtingai. Padangos gaminamos iš įvairių medžiagų ir gumos. Kiekvienos padangos pokyčiai dažnai priklauso nuo oro sąlygų, kaip jos buvo sandėliuotos.  Jei naujos padangos laikomos laukite geriau jų visai nepirkti, nes jas smarkiai veikia atmosferos pokyčiai.

Ką turite žinoti, jei perkate padangas.

Žmonės dažnai perka dėvėtas padangas dėl mažesnės jų kainos. Nes naudotos padangos kainuoja žymiai pigiau nei parduotuvėje. Tačiau pirkdami dėvėtas padangas turite atkreipti dėmesį į keletą dalykų: apžiūrėkite ar padangos neturi išorinių defektų, broko, ar jų protektorius yra tinkamas.

Rinkdamiesi padangas, būtinai laikykitės automobilio gamintojų rekomendacijų. Atkreipkite dėmesį, kad kiekvienam automobilio modeliui yra paskaičiuoti atitinkami indeksai. Ir tik tokiu atveju, jei pirksite tik nurodytų matmenų padangą, galėsite važinėti saugiai.

Daugelis specialistų tvirtina, kad žiemą geriau rinktis žiemines padangas ar net dygliuotas, nei universalias. Universalios padangos yra universalios, jei tinka viskam galima sakyti, kad netinka niekam.

Prieš pirkdami padangas būtinai pasikonsultuokite su specialistu. Specialistai parinks tinkamiausią jums variantą. Atvykite į padangų parduotuvę ir išsakykite savo poreikius ir norus.Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *