Kur geriausia leisti fejerverkus?

fejerverkai gera kainaFejerverkai bet kokią šventę gali paversti įspūdinga, tačiau nereikėtų pamiršti, jog tai sprogstanti medžiaga, kuri gali sukelti pavojų ir Jums, ir aplinkiniams. Tinkamą jų veikimą užtikrina ne tik tikslus instrukcijos laikymasis – dar prieš šventę labai svarbu apgalvoti vietą, kurioje bus planuojama iššauti šiuos pirotechnikos gaminius.

Kaip ir planuojant renginio scenarijų, kiekvieną detalę reikėtų apgalvoti ir tuomet, kai ruošiamasi šauti fejerverkus. Rekomenduojamas atstumas nuo įvairaus pobūdžio pastatų ir patalpų gali skirtis, tačiau kuo jis bus didesnis – tuo saugiau ir užtikrinčiau galėsite jaustis. Vieta turėtų būti kaip įmanoma atviresnė, stenkitės vengti sausos žolės, lapų ar kitų medžiagų, kurios gali lengvai užsidegti. Kiekvienas medis ar statinys padidina nelaimės riziką, todėl dienos šviesoje apžiūrėkite pasirinktą vietovę – toks atsargumas užtikrins išties stulbinančią šventės pabaigą.

Tais atvejais, kai nėra galimybės fejerverkų iššauti visus saugumo reikalavimus atitinkančioje vietoje, vertėtų pagalvoti apie alternatyvius variantus ir rinktis saugesnius ir paprastesnius pirotechnikos gaminių variantus. Jeigu sąlygos labai sudėtingos, geriausiai tiks konfeti ar kiti paprastesni variantai, kurie aplinkiniams nekels jokio pavojaus, tačiau taip pat atrodys žavingai.

Nepamirškite ir žiūrovų, kurie ne tik nori jaustis saugiai – svarbu užtikrinti, jog fejerverkų šou būtų galima stebėti kaip įmanoma patogiau.  Vėjo kryptis taip pat turi įtakos šiuo klausimu, kadangi stiprūs vėjo gūsiai gali atnešti smulkias detales ar nemaloniai akis graužiančius dūmus.

Kai pagrindiniai reikalavimai aiškūs, belieka surasti, kur parduodami fejerverkai gera kaina – kad ir kokią patogią ir saugią vietą išsirinktumėte, tai dar negarantuos, jog pats pirotechnikos suveiks kokybiškai. Įsitikinkite, jog pakuotėje yra visos būtinos instrukcijos ir fejerverkų galiojimo laikas nėra pasibaigęs.

Visi paminėti reikalavimai skamba pernelyg sudėtingai? Tokiu atveju geriau nerizikuoti ir patikėti savo šventę patyrusiems profesionalams – jie puikiai žinos, kaip ir kur geriausia naudotis fejerverkais, galės patarti ir pasiūlyti tinkamiausius variantus. Šventės ar renginio metu Jūs galėsite koncentruotis tik į pramogas ir bendravimą su svečiais, o už kulminaciją bus atsakingi žmonės, kurie išmano savo darbą.Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *