Kodėl paskolu refinansavimas be uzstato dažnai paliečia provinciją?

paskolos refinansavimasGalima sakyti, kad paskolu refinansavimas be uzstato jau yra rodiklis, kad žmogus turi ne vienadienę finansinę kliūtį, o kažkokias nuolatines problemas. Pastebėtina, kad nemažai paskolu refinansavimo be uzstato projektų atitenka provincijose gyvenantiems žmonėms, kaip ir apskritai bet kokio kito tipo paskolų. Kodėl taip yra? Kodėl gyvenantiems kaimuose, provincijose galiausiai tenka kentėti dėl nepritekliaus?

Sužinokite daugiau apie paskolų refinansavimą čia.

Didelis nedarbo lygis

Vyresnės kartos žmonės nėra tie, kurie iš ryto sėdasi prie kompiuterio ir visą dieną dirba kažką „iš namų“. Tai jaunesnės kartos bruožas, sakančios, kad ji gali būti mobili, gali gyventi, kur tik nori. Ir gal tai ir tiesa, tačiau provincijose tos jaunos kartos mažiau, ten yra vyresni žmonės, kuriems reikia realaus darbo ir ėjimo į darbą, kad turėtų pajamų. Viena kita parduotuvė, kebabinė, dėvėtų rūbų kuitykla, grybų supirkimo punktas, geriausiu atveju – lentpjūvė. Štai ir viskas, ką gali rasti provincijoje. Kurioje vietoje turėtų dirbti visi miestelio ar provincijos žmonės? Nedarbas siaučia ten kaip didžiausia liga, ir dėl to žmonės neturi pajamų. Dėl to ir refinansavimas 2018 tampa nauju standartu, kaip ir apskritai paskolų ėmimas.

Mažėja jaunų gyventojų

Nors sovietų valdžią kaip priešų visuomet kritikuojame kaip labai blogą, bet galime juk pažiūrėti į visa tai ir kritiškai. Ne visi socializmo sprendimai buvo blogi. Pavyzdžiui, sprendimas po studijų visiems užtikrinti gerą darbą ir skirti žmonių paskyrimus į miestelius – geras. Tai leido gabiems, jauniems ir protingiems žmonėms pasklisti po įvairias vietas gyventi. Dabar vyksta milžiniška centralizacija ir visi žmonės telkiasi didmiesčiuose, ir tik juose. O štai provincijose jaunimo nelieka. Tai lemia tam tikrą klimatą ir tam tikrą ekonomiką. Jauni žmonės visuomet tampa vietos aktyvistais. Jie kuria verslus, užkuria ekonomiką, kuria ir kultūrinį gyvenimą. Tai pritraukia daugiau gyventojų, daugiau turistų, daugiau investicijų… Tačiau, kai jaunimas negrįžta į provincijas, čia sklando prislėgta nuotaika, ramybė, kuri yra bauginanti. Dėl to ir paskolos, ir kreditai ir refinansuoti paskola kažkam prireikia. Tokios tos nuotaikos provincijoje.

Didelis alkoholizmo lygis

Žinoma, paskolos refinansavimas nėra teikiamas žmonėms, kurie nedirba, geria, neturi socialinių garantijų. Tačiau ne visada gali nustatyti, kodėl žmogui reikia paskolų, ypač, kai tai yra pirmas kartas, o  žmogus ant popieriaus turi normalią algą. Tuomet ir alkoholizmas gali čia pakišti koją bei pasunkinti žmogaus gyvenimą, priversti jį daryti netinkamus sprendimus.

Statybų projektai

Kai kurie žmonės visgi planuoja ir nuo jaunų dienų ateitį tokiose vietose. Tuomet jiems reikia kažką statyti, remontuoti. Kartais refinansuoti be uzstato tenka dėl to, kad žmonės tiesiog nori pasistatyti savo namelį, o gal susiremontuoti kažkokią kitą senesnę vietą. Pradžia gali būti ir paskola.

Kas galėtų būti šviesios ateities perspektyvos?

Visi mėgstame kalbėti apie šviesią ateitį, o kas gi ji provincijoje tikrai galėtų būti? Tai veikiausiai – keletas dalykų:

  1. Strateginei valstybės planai, siekiant į provincijas pritraukti daugiau žmonių.
  2. Strateginiai savivaldybės planai, puoselėjant ne tik savivaldybių centrus, bet ir pakraščius.
  3. Žmonių sąmoningumas ir pasiryžimas grįžti į švarias, gryno oro kupinas provincijas.
  4. Švietimas, padedantis žmonėms susipažinti su įvairiomis gyvenimo perspektyvomis.
  5. Didesnis nuotolinių darbų augimas.
  6. Pramonės ir prekybos įkūrimas gyvenvietėse.
  7. Rimtesni investuotojai, norintys plėsti turizmą gražiuose miesteliuose.

Visa tai gali metams bėgant pakeisti provincijų veidą.



Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *