Keltų bilietai: Top 3 mitai apie keliones keltu

keltų bilietaiKeltų bilietai tampa vis populiaresni, tačiau nemaža dalis keliautojų vis dar privengia plaukti jūra, o mieliau renkasi kitas transporto priemones. Vieni yra ištikimi savo įpročiams ir nenori išbandyti nieko naujo, kiti bijo vandens, o tretiems baimę kelia skraidžiojantys mitai apie keliones keltu, kuriuos ir pabandysime paneigti.

Mitas Nr. 1: keltų bilietai laba brangūs. Netiesa!  Keltų bilietų kaina gali svyruoti nuo keliasdešimties iki kelių šimtų eurų. Viskas priklauso tik nuo jūsų pačių pasirinkimo bei galimybių. Jei esate taupus žmogus, visada galite rinktis ekonominę klasę: sėdimas vietas arba kajutę, kurią turėsite dalintis su kitais keleiviais. Tokios kajutės būna keturvietės. Visgi, jei vertinate komfortą ir mėgstate privatumą, visada galite pasirinkti šiek tiek brangesnes dvivietes arba keturvietes kajutes. O štai prabangos mėgėjams įspūdį turėtų palikti vadinamosios liukso klasės kajutės, kurios dažniausiai būna kelto priekyje, su baru, televizoriumi ir nuostabiu jūros vaizdu pro langą. Taigi, galima drąsiai teigti, kad kelionė keltu yra pritaikyta įvairiausiems žmonių poreikiams, o keltų bilietai savo kaina tikrai nesikandžioja.

Mitas Nr. 2: kelionė keltu prailgsta. Netiesa! Taip, kelionė keltu trunka gerokai ilgiau nei lėktuvu, tačiau reikia atminti, kad čia ir užsiėmimų yra gerokai daugiau nei vien spoksojimas pro langą. Šiuolaikiniuose ir moderniuose keltuose yra restoranai, kavinės, pramogų ir vaikų zonos, todėl ir dideli, ir maži keliautojai tikrai ras veiklos. Be to, reikia nepamiršti, kad kelte visada galite pramankštinti kojas, pasivaikščiodami deniu ir gerėdamiesi nuostabiu jūros grožiu bei didybe. Tad, laikas čia tikrai prabėgs žaibišku greičiu.

Mitas Nr. 3: Būtinai susirgsiu jūros liga. Ne visai tiesa. Nėra turbūt nė vieno jūreivio, kuris nebūtų sirgęs jūros liga, tačiau tai nereiškia, kad pirmosios kelionės metu jums pasidarys bloga. Organizmas greitai pripranta prie lingavimo ir daugelis žmonių po kelių valandų jo net nejaučia, tačiau nenorėdami rizikuoti, visada su savimi turėkite vaistų nuo pykinimo.

Taigi, kelionės keltu turi išties nemažai pranašumų prieš kitas, jau įprastomis tapusiomis, transporto priemones. Tad, jei vis dar svarstote ar keliauti keltu ar ne, nieko nelaukite, nes keltų bilietai jau laukia jūsų,Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *