Kaip išsirinkti trimerį?

Trimeris tai universalus ir nepakeičiamas įrankis darbui sode. Juo patogu nupjauti žolę ten, kur vejapjove neįmanoma – šlaituose, nelygiose vietovėse, prie medžių ir kitų objektų. Skirtingos tokios trimerių dalys kaip peiliai gali pjauti ne tik veją, bet ir peraugusią žolę, krūmus, avietynus, apaugusius jaunuolynus miškų pakraštėse.

Trimerių galia nusprendžia, kokius darbus įrankis gali atlikti

Tiesa, renkantis šį įrankį atkreipkite dėmesį į jo galingumą, nes tik didesnės galios trimeriai pajėgūs nupjauti krūmus. Galia nurodoma kilovatais ir variklio darbiniu tūriu. Įrankis iki 1000 W ir 20 kubinių centimetrų varikliu pjauna tik jauną žolę ten, kur nepasiekia vejapjovės. Naudojamas peilis – galva su valu. Jeigu žemės turite daugiau nei 10 arų ir žinote, jog retkarčiais reikės pjauti sustabarėjusią žolę, rinkitės 1000-2000 W galingumo įrankį su 30 ir daugiau kubinių centimetrų variklio tūriu. 40 kub. cm varikliai pritaikyti pjauti ir krūmams.

Įšsirinkę tinkamą prietaisą, nepamirškite, kad jums bus reikalingos apsauginės priemonės. Parduotuvėse, kuriose parduodamos trimerių dalys, dažniausiai galima įsigyti ir apsaugą rankoms, veidui, akims, ausims.

Elektriniai, akumuliatoriniai, benzininiai trimeriai

Trimeriai gali būti varomi elektra, akumuliatoriumi ar benzinu. Elektriniai prietaisai yra mažesnės galios, tačiau jie lengvi, paprastai užvedami. Tiesa, tokia įranga tinka vietose, kur yra energijos šaltinis, o prižiūrėti didelius žemės plotus ir krūmams pjauti jie netinkami.

Pagrindinės akumuliatorinių trimerių dalys, be abejo, akumuliatoriai, kurie išlaisvina nuo besivelkančio laido, tačiau suteikia papildomą svorį įrankiui. Tiesa, tokie trimeriai neteršia aplinkos ir nesukelia didelio triukšmo.

Benzininiai trimeriai yra patys galingiausi, su jais galima atlikti visus darbu – žolės, stabarų, krūmų pjovimą. Šie įrankiai reikalauja daugiau priežiūros.

Trimerių dalys internetu

Kad ir kokį įrankį pasirinksite, jums reikės tokių trimerių dalių kaip peiliai, kurie ne tik atšimpa, bet ir tampa netinkami naudoti atsitrenkę į akmenis ar kitus kietus daiktus. Ilgainiui susidėvi ir kitos įrankio detalės. Tačiau tai nėra didelė problema, nes kokybiškos, naujos trimerių dalys parduodamos internetinėje parduotuvėje agropartsbaltija.lt. Pasiruoškite naujam sezonui, įsigiję reikiamų detalių.Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *