Ką mamos kalba apie drabužėlius kūdikiams?

Drabužėliai kūdikiamsDrabužėliai kūdikiams – tema, sulaukianti nemenko dėmesio. Juk visi norime tinkamai pasirūpinti mažaisiais šeimos nariais. Štai ką jaunos mamos kalba apie kūdikiams skirtus rūbelius.

Lidija, 28 m.

Rūbų pirkimas mažyliui – atsakingas procesas. Gal kas nors juos nuperka greičiau, bet man tai kaip ištisas projektas su įgyvendintinais punktais. Negaliu tiesiog užeiti į parduotuvę ir iš lentynos pasiimti vieną ar kitą prekę. Vien besidomėdama kūdikių rūbais internete praleidžiu daugybę laiko. O tada parduotuvėse užtrunku kone visą dieną.

Šeimos pajamos vidutinės, stengiamės planuoti finansus. Galvoti tenka nemažai. Atrodo, vienas rūbas puikiai tiktų, bet pažiūri į kainą ir nueini tolyn. Tačiau esu įtari, tai nesistengiu imti ir pigiausių prekių, keliančių abejones. O abejotinai dažnai atrodo patys pigiausi drabužiai.

Vesta, 24 m.

Esu jauna mama, tad drabužėliai kūdikiams mane tiesiog apsėdę. Kai ko nors prireikia, dairausi ir internete, ir įprastose parduotuvėse. Visada stengiuosi atrasti tai, kas džiugintų tiek kaina, tiek kokybe.

Labai mylime savo mažylę, tad ieškome to, kas būtų ne tik gražu, bet ir sveika. Stengiamės dukrą apsaugoti nuo alergijų.

Labai padeda tam tikrų parduotuvių atradimas. Tokių, kuriose apsilankius kaskart galima rasti ką nors gero.

Indrė, 32 m.

Visas mūsų dėmesys skiriamas kūdikiui. Labai džiaugiuosi, kad mūsų šeimai padeda tėvai (ir mano, ir antrosios pusės). Jei ne toji pagalba, būtų gana sudėtinga. Dabar kiek lengviau.

Yra tekę įsigyti drabužėlių internete, tai pirkiniai pradžiugino. Dydis tiko, o kokybė buvo puiki.

Visoms jaunoms mamoms galėčiau patarti laikas nuo laiko apsilankyti kūdikių reikmenų parduotuvėse. Taip vis pavyksta atrasti kokį patrauklesnį pasiūlymą. Galima stebėti akcijas, peržiūrėti naujas prekes.

Viktorija, 23 m.

Mūsų šeima labai jauna, bet stengiamės rūpintis mažyliu kaip išgalėdami. Mano nuomone, svarbu, kad drabužėliai kūdikiams būtų kokybiški. Būtent į kokybę viskas ir remiasi. Gali nupirkti patį pigiausią rūbą, kuris atlaikys porą dienų. Ir gali pasirūpinti normaliu, kuris ne tik gražiai atrodys, bet ir bus priimtinas pačiam kūdikiui.

Padeda tėvai, tad ir kainos mažiau kandžiojasi. Su vyru esame labai dėkingi už šią pagalbą.

Alvyda, 33 m.

Su vyru esame nemažai pakopę karjeros laiptais, tai gyvename geriau nei statistinė šeima. Dėl to galime sau leisti  pirkti tai, kas kokybiška. Vienas mūsų vaikas kiek paaugęs, o kitam dabar pusantrų metų. Abiem atvejais ieškome tik to, kas mums atrodo kokybiška.

Jūratė, 29 m.

Drabužėliai kūdikiams domina tiek mane, tiek vyrą, tiek ir mūsų abiejų tėvus. Ne vieną rūbą įsigijome internetu. Manau, svarbu atrasti patikimą parduotuvę. Tada galima rasti gerą kainos ir kokybės santykį. Kartais ką nors padovanoja tėvai.

Apie kūdikių rūbelius kalbamės ir su draugėmis. Daugelis elgiasi taip pat – stengiasi suderinti kainą bei kokybę. Visos sutinka, kad kertinis aspektas – kūdikių sveikata, o ją saugoti padeda tik tokie drabužėliai, kurie yra kokybiški.

Liucija, 28 m.

Džiaugiuosi, kad visi rūbai, kuriuos pirkom savo mažyliui, buvo ir yra kokybiški. Skiriam tam pinigų kiek galim. Kartais dėmesį atkreipia daili išvaizda, bet tada įsigilini ir supranti, kad daiktas nevertas dėmesio. Ne aukštojo pilotažo madas demonstruojam, tai drabužėliai kūdikiams man pirmiausia asocijuojasi su kokybe. Tai pagrindinis kriterijus, į kurį atsižvelgiu tiek aš, tiek vyras.

Gabija, 30 m.

Drabužėliai mūsų kūdikiui renkami itin atsakingai. Nemažai laiko praeina, kol ką nors įsigyjam. Bet tokia ta tėvų pareiga. Jei pirksi bet ką, vėliau gali nusivilti. O ir mažiausio šeimos nario gerove nerizikuotume.Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *