Fizinio asmens bankroto administratorius: kaip pasirinkti geriausią?

fizinio asmens bankroto administratorius

Fizinis asmens bankrotas – galimybė susitvarkyti su finansinėmis problemomis, kurios Jus smaugia. Lietuva, kaip ir daugelis kitų vakarietiškų šalių siūlo pasinaudoti bankroto galimybe ir jeigu mokumo laikas jau yra pasibaigęs, tačiau skolų grąžinti negalite – tai puikus pasirinkimas. Svarbiausia, kad fizinio asmens bankroto administratorius padės Jums susitvarkyti su finansinėmis problemomis ir sėkmingai bankrutuoti. Vėliau kovos dėl Jūsų teisės mokėti mažesnę pinigų sumą ir kad Jums būtų suteikiamos geriausios mokumo sąlygos.

Fizinio asmens bankroto administratorius – geriausias draugas tokioje sudėtingoje kovoje. Svarbiausia yra pasirinkti tikrai gerą ir visapusiškai Jūsų poreikius tenkinantį administratorių. Kad paieškos būtų paprastesnės – nurodome gaires, kuriomis turėtumėte ieškoti.

  • Pirmiausia rekomenduojame įvertinti kainoraščius. Dažniausiai kaina yra vienas svarbiausių kriterijų, kuris gali padėti nuspręsti dėl pasirinkimo. Tiesa, labai pigias paslaugas siūlantys asmenys dažniausiai negali suteikti ir labai kokybiškų paslaugų.
  • Rekomenduojame pasidomėti konkrečios įmonės patirtimi. Paprasčiausiai įvertinkite, kaip jiems sekėsi anksčiau atlikti tokias bylas ir ar jos buvo sėkmingos, ar nelabai. Natūralu, kad bankrutuoti norintis asmuo ir siekia tokios kompanijos, kuri padeda tai padaryti sėkmingai.
  • Fizinio asmens bankroto administratorius dažnai teikia ir papildomas paslaugas. Jeigu norite iškart gauti kažkokių kitų paslaugų, kurios Jums galėtų padėti drąsiai atsistoti ant kojų – siūlome pasidomėti ne tik kainoraščiais, tačiau ir kokios paslaugos bus gautos už konkrečias kainas.
  • Galbūt gali pasirodyti ir kiek neaktualu, tačiau su tuo asmeniu arba visa komanda reikės bendrauti ilgą laiką, taigi rekomenduojame susirasti tokį profesionalą, kuris Jums būtų malonus ir į kurį norėtumėte kreiptis bet kokiais klausimais. Juk tai procesas, kurio metu spręsis Jūsų gyvenimas.

Kiekvienas asmuo žino, kokie kriterijai jam yra patys geriausi ieškant specialisto. Tačiau svarbiausia yra nepamiršti, kad tokie veiksniai kaip lokalizacija neturėtų būti esminiai. Kuomet ant „plauko kabo“ visas Jūsų gyvenimas – jau geriau skirti kiek didesnę investiciją ir džiaugtis gavus tokį rezultatą, kuris padės ilgainiui vėl atsistoti ant kojų ir sėkmingai pradėti gyvenimą iš naujo.Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *