Ekspertai atsako, kodėl nauji butai Klaipėdoje – finansiškai naudingas sprendimas

nauji butai KlaipėdojeIeškodami naujo būsto, vertiname daugybę nekilnojamojo turto atrankos rodiklių. Be to, praktika rodo, kad svajonių namų paieškai daugelis gyventojų skiria ne vienerius metus – iš pradžių taupomi pinigai, vėliau – sudaromi pagrindiniai atrankos kriterijai, galiausiai, prieš priimant sprendimą – kritiškai peržvelgiama būstų pasiūla, siekiant atrasti optimaliausią variantą. Nekilnojamojo turto ekspertai teigia, kad nors nauji butai Klaipėdoje džiugina itin priimtinomis kainomis ir išskirtinai geromis gyvenimo sąlygomis, vis dėlto, prieš priimdami sprendimą, turite racionaliai įvertinti konkretaus būsto privalumus ir trūkumus.

Atlikti tyrimai rodo, kad lietuviai vertina sėslumą, todėl atradę svajonių namus, juose praleidžia ne vieną dešimtį metų. Dėl šios priežasties, būstą reikia rinktis atsakingai. Neapgalvotas ir greitai priimtas sprendimas gali sukelti rimtų sunkumų ateityje. Vienas svarbiausių rodiklių – patogumas. Nekilnojamojo turto brokeriai teigia, kad nauji butai Klaipėdoje, siekdami įgyvendinti išrankiausių pirkėjų poreikius, siūlo itin patogią infrastruktūrą – naujieji daugiabučiai statomi netoli gyventojų pamėgtų prekybos centrų ir viešųjų įstaigų (mokyklų ar darželių), kuriuos galima pasiekti tiesiog pėsčiomis. Netoliese esančios viešojo transporto stotelės padės pasiekti visus miesto taškus ir dažnai lankomus objektus. Galiausiai, dalis naujųjų daugiabučių statomi šalia dailių parkų ir marių, todėl naujakuriai galės džiaugtis nuostabia panorama ir ramiais pasivaikščiojimais žaliosiose zonose. Tiesa, siekiant išvengti sunkumų ateityje, pasidomėkite, ar šalia jums patinkančių namų yra įrengtos automobilių stovėjimo aikštelės. Beje, nepamirškite, kad dažnu atveju, kaip alternatyva, siūlomi erdvūs garažai šeimos automobiliui.

Priimant galutinį sprendimą, labai svarbu įvertinti statinio kokybę. Tiesa tokia, kad ne visais atvejais dailiai atrodantys daugiabučiai užtikrina maksimaliai komfortiškas gyvenimo sąlygas. Dėl šios priežasties, įsitikinkite, kad nauji butai Klaipėdoje turi individualią šildymo apskaitos sistemą, kokybiškas stogo apšiltinimo medžiagas, t. y. ne visi nauji statiniai užtikrina aukštą energetinį efektyvumą ir mažas eksploatacijos sąnaudas. Vertindami bendrąsias statinio savybes, nepamirškite atsižvelgti ir į konkrečių butų architektūrinius sprendimus – rinkitės namus, atitinkančius visus jūsų ir jūsų artimųjų poreikius, t. y. įvertinkite kambarių išplanavimą, dizainerio pasiūlytus sprendimus, inžinerines sistemas ir techninius gyvenamosios erdvės niuansus. Nekilnojamojo turto ekspertai visais atvejais rekomenduoja rinktis jaukius ir šviesius namus, kuriuose jausitės saugūs ir laimingi.

Siekdami priimti racionaliai pagrįstą sprendimą, pasikonsultuokite su ilgametę darbo patirtį turinčiais brokeriais, kurie, išmanydami nekilnojamojo turto rinką, objektyviai įvertins jūsų lūkesčius ir padės priimti objektyviausią sprendimą. Be to, profesionalaus brokerio pagalba pagreitins ir palengvins svajonių namų paiešką.Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *