Drabužių spinta ir stumdomos durys: ką sako ekspertai?

stumdomos durysDrabužių spintos pasirinkimas – atsakingas darbas, reikalaujantis laiko ir tikslingos paieškos. Šiandien vienas dažniausių pirkėjų pasirinkimų – spintos su slenkančiomis konstrukcijomis. Interjero dizaino specialistai teigia, kad stumdomos durys  yra puikus sprendimas, užtikrinantis nepriekaištingą namų estetiką ir gyvenamosios erdvės funkcionalumą.

Išskirtinai plati baldų pasiūla suteikia praktiškai neribotas galimybes rinktis. Spintos gali būti gaminamos ir pagal individualius klientų užsakymus. Pastarasis sprendimas leidžia pritaikyti baldus individualioms gyvenamosios erdvėms, be to, stumdomos durys tinka ir kambariui su nelygiomis lubomis, maksimaliai išnaudojant kiekvieną erdvės centimetrą. Interjero specialistai teigia, kad aukštos spintos, siekiančios lubas, yra itin praktiškas sprendimas. Tokia drabužių spinta gali būti suskirstyta atskiromis zonomis. Vienoje dalyje laikomi kasdien nešiojami drabužiai, aukščiau sukeliami nesezoniniai rūbai. Be to, aukščiau esančiose lentynose galima laikyti ir kitus rečiau naudojamus daiktus.

Jei gaminate spintą pagal individualų projektą, skirkite laiko profesionalaus baldininko paieškai. Be to, jei norite, kad drabužių spinta tarnautų ne vienerius metus, turite atsakingai rinktis jos gamybines medžiagas. Dar viena užduotis – tinkamas vidaus struktūros išplanavimas. Visų pirma turite nuspręsti, kiek žmonių naudosis drabužių spinta. Jei ji priklausys ne tik jums, bet ir, pavyzdžiui, sutuoktiniui, rekomenduojama spintą suskirstyti erdvėmis. Būtina pagalvoti apie mažesnius stalčiukus ir lentynas, kuriose galėsite laikyti smulkius daiktus, pvz., apatinius drabužius. Neatsiejamas drabužių spintos elementas – erdvė pakaboms. Čia laikykite drabužius, kurie turi būti apsaugoti nuo glamžymo ar lankstymo.

Labai svarbu, kad spinta derėtų prie bendro būsto interjero. Nors stumdomos durys dažniausiai siejamos su modernizmu, minėtosios konstrukcijos gali būti pritaikomos ir klasikiniam interjerui. Profesionalus baldininkas sukurs pageidaujamo dizaino spintas, o jūs galite laisvai rinktis gamybines medžiagas – medį, metalą ar net plastiką. Tiesa, prieš užsakant spintą, būtina racionaliai įvertinti ne tik jos dizainą, bet ir matmenis. Jei gyvenamoji erdvė yra maža, rekomenduojama pagalvoti apie kampinę drabužių spintą – tai vienas praktiškiausių sprendimų mažiems miegamiesiems ar nedideliam vaikų kambariui. Nepamirškite, kad spinta ne tik turi tilpti, bet jos naudojimas taip pat neturi kelti sunkumų. Kitaip sakant, mažose patalpose be stumdomų konstrukcijų sunkiai išsiversite – tokia spinta reikalaus kur kas mažiau vietos, lyginant ją su varstomų durų drabužine. Be to, naujausi dizaino sprendimai užtikrina saugią spintų uždarymo technologiją, todėl galėsite būti tikri dėl savo ir savo mažųjų saugumo, t. y. naudodamiesi tokiomis slankiojančiomis durimis, neprisiversite pirštų ir išvengsite kitų dažnų traumų.Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *