Ar internete parduodama buitinė technika kokybiška?

buitinė technikaLietuviai kuo toliau, tuo drąsiau naudojasi elektroninėmis paslaugomis ir vis su mažesne baime perka internetu. Tai įrodo ne tik aktyvesni pardavimai kasmet, bet ir reguliariai didėjantis elektroninių parduotuvių skaičius. Dažniausiai internete perkamų lietuvio prekių krepšelyje drabužiai, kosmetika, vaistai, maisto papildai. Tačiau ne reta išdrįsta įsigyti ir baldų ar elektros prietaisų. Pastaruoju metu populiarėja ir internete perkama buitinė technika. Jei svarstote, jog ir Jums reikėtų buitinės technikos ieškoti internete, siūlome iš anksto apsvarstyti, kaip tai daryti tinkamai, kad neliktumėte nusivylę pirkiniu.

Kur ieškoti?

Kai kalbame apie prekybą internetu, noromis nenoromis tenka prisiminti, jog internete gausu ne tik elektroninių parduotuvių, bet ir pavienių žmonių, parduodančių savo panaudotus daiktus bei skelbimų svetainių. Čia dažniausiai žmonės daiktus perka vieni iš kitų, vyksta mainai ir kitokie sandoriai. Buitinė technika parduodama ir tokiose vietose, tačiau ar čia įsigytas prietaisas veiks tinkamai ir ilgai, pasakyti sunku. Mat pavieniai pardavėjai nesuteikia jokios garantijos, o ypač jei pirmiausiai susimokate, o tik paskui gaunate perkamą daiktą. Todėl geriausiai, jei perkant buitinės technikos prietaisus rinksitės patikimus pardavėjus.

Kada geriausiai pirkti?

Visi žino, jog internete pirkti žmonės mėgsta labiau ne tik dėl to, kad taip taupomas laikas, bet ir dėl to, jog daugelis prekių internete parduodamos pigiau. Buitinė technika – ne išimtis. Žinoma, buitinės technikos prietaisai nėra pigiausia pirkinių klasė, todėl norint įsigyti kažką iš šių pirkinių, žmonės dažniausiai ieško išskirtinių akcijų ar patrauklų kainų. Internete, kaip ir įprastose parduotuvėse, buitinei technikai galioja tos pačios kainų nustatymo taisyklės: dažniausiai geriausi pasiūlymai būna metų pabaigoje, kai išparduodama praėjusių metų gamintojų produkcija. Tokiu laiku net ir ilgai planuotą ir brangų šaldytuvą galite įsigyti itin žema kaina.

Kaip užtikrinti kokybę?

Labai dažnai žmonės baiminasi, jog internetu parduodama buitinė technika yra nekokybiška ir nepatikima. Tačiau iš tiesų, jei pirksite pas patikimą pardavėją ir žinosite savo teises, tikrai nenusivilsite pirkiniu. Prieš išsirinkdami norimą skalbimo mašiną ar viryklę, pasidomėkite, kokia garantija pirkiniui suteikiama ir būtinai susižinokite, ar perkamas pardavėjas turi teise šiais pirkiniais prekiauti. Taip apsidrausite ir greičiausiai neteks nusivilti nauju pirkiniu.Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *