keyboard_arrow_right
namai
Verslas

Statybų verslas. Kodėl jis patrauklus ir kokie pirmieji žingsniai jo link?

statybų verslo specifiką

statybų verslo specifikąŽmonėms visada reikės kažkur gyventi, todėl būsto kūrimas / statyba, o vėliau – jo pardavimas, kitaip tariant, statybų verslas – tai galimybė daugelį kartų praturtėti. Taigi pradėkime nuo pradžių. Kokius pirmuosius žingsnius turėtumėte atlikti, ruošdamiesi įkurti statybų verslą?

Pirmasis žingsnis: pasiruošimas

Pageidautina, kad jis būtų ne tik teorinis, bet ir praktinis. Pagalvokite, kaip, surinkę kalnus žinių apie statybų verslo specifiką, bet negebėdami objektyviai įvertinti savo samdytinių atlikto darbo, sukursite sėkmingą verslą? Kita vertus, bet kokios įmonės savininkas, visų pirma, turi būti geras vadybininkas. O tai įgūdis, kurį vystyti ir daryti tai sėkmingai, daugiausia geba tie žmonės, kuriems šis įgūdis yra įgimtas.

Kitaip tariant, labai pageidautina, steigiant nuosavą verslą, pagalvoti, ar Jūs turite šią gyslelę. Dar tiksliau kalbant, – verslininko gyslelę. Kiek ilgai ištversite nemiegodami naktimis dėl galimų versle pasitaikančių nemalonumų? Geriausia būtų šiek tiek pamiegoti ir nemalonumus spręsti ryte. Jei pasitikėsite savo jėgomis, tai nebus sudėtinga. Kaip gerai mokate spręsti konfliktines situacijas? Ar Jūs tas žmogus, kuriam nesvetimas domėjimasis teisine ir biurokratine baze? Ir panašiai, tačiau čia nesiplėsime. Informacijos rasite internete, knygose, bendraudami su verslininkais. Tiesiog laikėme savo pareiga perspėti Jus, kad verslas nėra rožėmis klota sritis.

Antrasis žingsnis: konkurentų analizė

Atlikdami konkurentų analizę, orientuokitės ne tik į Lietuvos statybų rinkas. Atlikę analizę, jei Jums pasiseks, galite atrasti neišplėtotą nišą. Tada belieka sėsti rašyti verslo plano ir tikėtis sėkmės. Tačiau, net jei nepavyks atrasti nišos, nenusiminkite, lygiai taip pat palanku rinktis idėją, kuri atitinka šiuolaikinėje statybų rinkoje dominuojančią paklausą. Pavyzdžiui, daugelis miestiečių dabar yra linkę su šeimomis kraustytis į užmiestį. Tad puiki idėja steigti užmiesčio kotedžų statybos įmonę.

Išnaudokite savo galimybes

Jeigu esate tikras, kad būtent Jūs galite įnešti unikalų indėlį į konkretų statybų projektą, griebkitės jo! Statybų verslas – užpildyta, tačiau nuolat besiplečianti sfera (gana paradoksalus atvejis), tad tokioje pasiūlos gausoje turite gebėti būti originalūs! Kurkite įdomius ir patrauklius projektus ir nepamirškite, kad šiuolaikiniame pasaulyje tokias idėjas įgyvendinti galima daugeliu skirtingų būdų. Galbūt Jūs įrengsite ekologišką užmiesčio rajoną. O gal Jūsų užmiesčio rajonas bus įrengtas pagal Feng Shui reikalavimus? Primename, kad užmiesčio statybų idėja – tik vienas pavyzdžių.

Nepamirškite tokių niuansų, kaip medžiagų įsigijimas (jų reikės labai daug ir turite turėti vietą joms sandėliuoti), paskola verslui, objektyvios Jūsų galimybės ją grąžinti, laikas, per kurį atsipirks pradinis kapitalas.

Neatsisakykite idėjos sukurti savo verslą, nes tai ne tik galimybė įgyti finansinę laisvę, užsidirbti nemažai pinigų, bet ir būti pačiam sau viršininku ir, galiausiai, kurti žmonėms tokius namus, apie kuriuos jie svajoja. O tai prideda karmos taškų.

Internetas, Namai

Šiuolaikiškas pasirinkimas namams – granulinės krosnelės

granulinės krosnelės

granulinės krosnelėsŠąlant orams daugelis gyventojų prisimena apie šildymo sezoną, kuris dažnai iš kišenių išpurto nemažai pinigų. Tačiau šiuolaikinės technologijos ir sprendimai jau leidžia rinktis naujus namų šildymo būdus, padedančius sutaupyti ne tik pinigų, bet ir laiko bei kuro. Vienas tokių – granulinės krosnelės. Tai šiuolaikiškas sprendimas tiems, kuriems namuose norisi patiems reguliuoti šilumą.

Pagrindinis tokių krosnelių išskirtinumas – kuras granulėmis. Granulės yra ne kas kita kaip medžio pjuvenos, kurios yra supresuotos į stačiakampio formos granules. Toks kuras yra labai ekologiškas, itin degus ir išskiria labai daug šilumos. Todėl dažnai granulėmis kūrenamos krosnelės taip vertinamos žmonių, kurie rūpinasi ne tik savo namų šiluma, bet ir gamtos priežiūra.

Skeptikai dažnai teigia, jog granulinės krosnelės yra ne kas kita, kaip medinių krosnelių kopija, tad šiandien tai visiškai nieko naujo neatnešanti atradimas. Tačiau iš tiesų jos turi pagrindinius išskirtinumus, kurie priartina krosneles prie aukštesnio šildymo lygio. Tai yra termostatas ir nuotolinis valdymas. Dėl pastarosios priežasties krosnelės taip mėgstamos ne tik būtų, bet ir individualių namų gyventojų. Ar ir Jums yra tekę grįžti į šaltus namus po dienos darbų ir skubėti kūrenti krosnį, kad kambariuose būtų bent kiek jaukiau? Tuo tarpu šios krosnelės siūlo viskuo pasirūpinti iš anksto. Galite pradėti šildyti namus dar būdami darbe arba važiuodami namo. Tai reiškia, kad gręžę jau rasite namuose šilumą ir jaukumą. Kas gali būti geriau šaltą žiemos vakarą.

Dar vienas svarbus granulinės krosnelės privalumas – paprastas naudojimas ir priežiūra. Tai daiktas namuose, kuris reikalaus itin mažai dėmesio. Granulinė krosnelė uždegama vieno mygtuko paspaudimu. Jums tereikia sudėti granules į degimo vietą, paspausti mygtuką ir nustatyti norimą šilumą. Granulės įkaitinamos ir užsidega, o krosnelė degina tik tiek kuro, kiek reikia Jūsų norimai temperatūrai pasiekti. Tai dar vienas būdas užtikrinti, kad mažamečiai vaikai namuose jaustųsi ne tik saugiai, bet ir galėtų būti šiltuose namuose.

Be to, šiuolaikiškos granulinės krosnelės – tai sprendimas ne tik tiems, kurie mėgsta natūralią šilumą, bet ir tiems, kuriems patinka netradiciniai sprendimai. Rinkoje jau pasirodė krosnelės su kaitlentėmis, kurių pagrindinis privalumas – karštas maistas, taupant ne tik dujų, bet ir elektros sąnaudas. Paruoškite šeimai vakarienę šiuolaikišku būdu.