keyboard_arrow_right
prekyba
Internetas, Verslas

Elektroninės parduotuvės kūrimas

Norite pradėti vykdyti el. prekybą, tačiau dar neturite el. parduotuvės? Akivaizdu, kad tokiu atveju jums bus reikalingas el. parduotuvės kūrimas, tačiau visa tai turėtų būti patikėta šios srities profesionalams, t.y. patyrusiems el. parduotuvių kūrėjams. Tuo tarpu, jei jums iki šiol dar niekuomet nebuvo tekę kreiptis į tokių paslaugų teikėjus ir šią akimirką jūs taip pat net nenumanote, kokią bendrovę jums būtų verta pasirinkti, dabar turėtumėte pasinaudoti keliais praktiškais patarimais.

Pirmiausia jums vertėtų pasinaudoti internetine paieška, kadangi jos pagalba turėtumėte kur kas lengviau ir greičiau atrasti tokių paslaugų teikėjus. Vos keli raktiniai žodžiai įvesti į internetinės paieškos sistemos laukelį ir galėsite labai lengvai atrasti daugybę skirtingų bendrovių, teikiančių šias paslaugas. Kaip bebūtų, tokių bendrovių bus daug, todėl turėtumėte būti iš anksto pagalvoję ir apie tai, kokius pagrindinius reikalavimus jūs kelsite šių paslaugų teikėjams. Tokiu būdu jums turėtų būti kur kas lengviau suprasti, kuri bendrovė jums galėtų tikti geriausiai.

Žinoma, ne ką mažiau svarbu atsižvelgti į tokias paslaugas siūlančių bendrovių turimą patirtį. Kuo ji bus didesnė, tuo jums turėtų būti ramiau, kad kreipsitės į patyrusius šios srities specialistus. Be to, jei bendrovė turi didelę patirtį, labai tikėtina, kad ji taip pat turės ir kur kas daugiau savo iki tol atliktų darbų pavyzdžių. Kuo daugiau pavyzdžių, tuo paprasčiau jums bus nuspręsti, kurią bendrovę turėtumėte pasirinkti ir kuria jums būtų geriausia pasitikėti.

Taip pat vertėtų pasidomėti ir atsiliepimais, kuriuos internete apie skirtingus paslaugų teikėjus pateikia kiti vartotojai. Tokie atsiliepimai gali labai veiksmingai pasitarnauti, kuomet jūs keliate sau daug papildomų klausimų ir nežinote, kurie paslaugų teikėjai vis dėlto galėtų būti tinkamiausi. Taigi, kaip jau turbūt supratote, tokių paslaugų teikėjų paiešką šiandien yra lengviau atlikti naudojantis internetu. Tai leistų jums daug paprasčiau surasti visą jus dominančią informaciją ir pasirinkti tinkamiausią variantą.

Plačiau: Contourenterprise.lt

Verslas

Išmanūs kasos aparatai prekybos įmonėms – būtini

Jeigu norite, kad Jūsų verslas žengtų koja kojon su inovacijomis – tokiu atveju svarbu domėtis sistemomis, kurios yra labai įvairios, kurios vis labiau tobulinamos ir kurios suteikia galimybę žmogui gauti paslaugas kuo greičiau, tačiau skirti laiko kuo mažiau.

Apie ką mes? Apie inovatyvius kasos aparatus, kurie šiuo metu prekyboje yra būtinybė. Net ir patys mažiausi verslai žino, kad kasos aparatai prekybos įmonėms gali atverti kelius net tik daugiau parduoti, tačiau taip pat ir surinkti naudingą info, kuri reikalinga marketingo žingsniams žengti.

Kasos aparatai prekybos įmonėms, kaip jau supratote – šiuo metu yra labai įvairūs. nuo pačių paprasčiausių, kuriuos dažniausiai renkasi mažesni verslai, nes tikisi investuoti kuo mažiau pinigų, iki labai brangių, kurie dažniausiai pasižymi labai plačia funkcijų gausa ir taip atveria galimybes ne tik atlikti įprastas operacijas, tačiau taip pat ir įsiminti klientų duomenis bei taip parinkti tinkamiausius žingsnius, kurie reikalingi greitesniam ir didesniam pardavimui.

Žinoma, renkantis aparatus reikia kuo daugiau dėmesio skirti charakteristikoms, kurios šiuo metu dažniausiai aptariamos internete. Yra įvairių forumų, kur verslininkai dalinasi savo patirtimi apie tam tikrų modelių aparatus. Tokiu atveju galima sutaupyti labai daug laiko ir rasti tokią kokybę, kuri kiekvienam tinka labiausiai. Galiausiai, visada galima remtis kitų žmonių klaidomis, taisyti jas ir tuo pačiu džiaugtis, kad bus galima įsigyti labiausiai tinkamas.

Svarbiausia yra tai, kad šiuo metu technologijos labai dideliais žingsniais juda į priekį ir šiuo metu gali pasiūlyti labai daug įvairių sistemų, kurios tinka kiekvienam verslui. Siūlome tuo pasinaudoti. Taip pat nepamirškite, kad dažniausiai sumokant daugiau gaunama ir daugiau galimybių, kurios galiausiai leidžia žmogui ir daugiau uždirbti. Taigi, investicija pilnai atsiperka, tad svarbu tai įvertinti.

Siūlome ne tik internete plačiau skaityti apie sistemas, tačiau taip pat ir pirkti jas būtent iš virtualių kanalų, kadangi tai galimybė kur kas paprasčiau pamatyti akcijas, sumokėti mažiau, tačiau gauti daugiau. Juk dažniausiai sutaupyti nori net ir labai dideli verslai, tad pasinaudoti ta galimybe yra būtina.

Verslas

Lipnios etiketės – smulkmena, kuri iš tiesų yra svarbesnė, nei manėme anksčiau

lipnios etiketės

lipnios etiketėsĮsivaizduokite, kokia sumaištis kiltų prekybos centruose, jei ten dirbantys konsultantai būti įpreigoti klientams pristatyti detalią kiekvienos prekės charakteristiką? Visa laimė, jog šiandien tokią funkciją atlieka ant produktų užklijuotos lipnios etiketės, o informacijos iš darbuotojų teiraujamasi tik išimtiniais atvejais. Iš pažiūros tai – smulkmena, tačiau geriau pagalvojus – pats svarbiausias faktorius įsigyjant bet kokio pobūdžio prekę.

Lipnių etikečių kiekvienas iš mūsų matome N kartų per dieną – nereikia net eiti į parduotuvę, užtenka apsidairyti savo virtuvėje ar vonios kambaryje. Kalbant apie pastarųjų paskirtį, galime išskirti keletą  aspektų:

  • Pristatyti produktą bei informuoti vartotoją.

„Pristatymo“ etiketę dažniausiai matome „paradinėje“ gaminio pusėje (nors neretai šią funkciją atstoja ir kiti produkto ženklimo būdai, tarkime – spauda ant gaminių). Pavyzdžiui, jei tai šampūnas, matysime gamintojo pavadinimą, rūšį ir dar keletą detalių, turinčių patraukti potencialaus pirkėjo dėmesį. Lipnios etiketės taip pat klijuojamos ir kitoje gaminio pusėje. Pastarosiose pateikiama visa svarbiausia informacija apie produktą – sudėtis, pagamino vieta, data, tinkamumo laikas, laikymo sąlygos, vartojimo instrukcija ir panašiai. Itin griežti reikalavimai taikomi maisto produktų ženklinimui.

  • Atkreipti dėmesį.

Tokios dažniausiai yra „trumpalaikės“ etiketės. Tarkime, parduotuvė paskelbia kelias dienas trunkančią akciją ir, norint atkreipti didesnio pirkėjų rato dėmėsį, ant produktų priklijuojamos papildomos etiketės, informuojančios apie palankesnę kainą ar kitą viliojančią galimybę.

  • Prisidėti prie gaminio išskirtinumo.

Originalaus dizaino lipni etiketė gali prisidėti prie konkretaus gaminio išskirtinumo lyginant su kitomis tos pačios rūšies prekėmis. Neretai būtent tai prisideda prie vartotojo apsisprendimo pirkti būtent šį gaminį. Tačiau gamintojas turi nepamiršti, jog originalumas etiketėje negali užgožti informacijos pateikimo – toks faktas būtų traktuojamas kaip produktų ženklinimo taisyklių pažeidimas.

Kaip lipnios etiketės atsiduria ant produkto? Tai – dar vienas sprendimas, kurį turi priimti gamintojas? Yra pora variantų:

  • Gamybos įmonė įsigyja specialius etikečių spausdintuvas ir produktų ženklinimas yra įtraukiamas į pastarosios atliekamų funkcijų sąrašą. Šis variantas yra tinkamas tokiu atveju, kai etikečių kiekis yra pastovus bei didelis, o įmonė pajėgi atlikti papildomą darbą.
  • Etikečių gamyba patikima tos srities profesionalams – įmonėms, užsiimančioms produktų ženklinimu bei spauda ant gaminių. Toks pasirinkimas bene idealiausias tada, kai etikečių poreikis nėra nuolatinis bei didelis arba įmonėje dirbančiam personalui trūksta kvalifikacijos produkcijos ženklinimui atlikti. Negana to, tik šioje veikloje besispecializuojantys asmenys gali parinkti, kokia etiketė kokiam produktui yra tinkamiausia. Pastarosios gali skirtis ne tik dizainu, bet ir medžiaga, iš kurios yra pagamintos (galima rinktis tarp matinio, pusiau blizgaus, ryškiaspalvio, metalizuoto, termopopieriaus, polietileno plėvelės): savaime suprantama, jog vienaip reikėtų ženklinti namų apyvokos prekės dėžutę, o kitaip – šampūno indelį.

Nors savo plotu ir užimančios nedaug vietos, lipnios etiketės reikšmingos tiek gamintojui, tiek ir pirkėjui. Vienam tai gali padėti parduoti prekę (bei atitikti keliamus reikalavimus), o kitam palengvina apsisprendimą, koks produktas geriausiai atitinka individualius reikalavimus.