keyboard_arrow_right
transporto nuoma
Namai, Verslas

Mikroautobusų nuomos sąlygos

mikroautobusų nuoma Vilniuje

mikroautobusų nuoma VilniujeKuomet reikia didelei žmonių kompanijai nukeliauti iš taško A į tašką B rekomenduojama pasinaudoti autobusiukų teikiama paslauga. Lengvųjų mašinų reikės gana daug, juolab, keliauti ne taip patogu, kadangi visi bus išsiskirstę. Mikroautobusų nuoma Vilniuje gali padėti nukeliauti konkretų atstumą labai nesunkiai. Dažniausiai tokie autobusiukai dar skiriami smulkiau į tai, kiek vietų reikia. Nuo 15 iki 35. Pasirinkimas platus, juolab, galite pasisamdyti ir profesionalų vairuotoją, kuris nuveš į reikiamą vietą.

Siekiant, kad procesas būtų sėkmingas, reikia išsiaiškinti visas sąlygas, kurios apipina paslaugą.

  1. Jei kelionės metu transporto priemonei kas nors atsitiktų, tokiu atveju įmonė priima atsakomybę viską sutvarkyti kuo efektyviau. Žinoma, klientas visada gauna tvarkingą transporto priemonę, tačiau kartais iškyla nenumatytos problemos. Vertinga, kai pati įmonė jaučiasi atsakinga už tai, kad asmuo sulauktų pagalbos.
  2. Asmenys, kuriems reikalinga mikroautobusų nuoma Vilniuje, privalo pateikti vairuotojo pažymėjimo ir asmens dokumento kopijas. Jei pats asmuo nusprendžia nevairuoti ir samdytis profesionalą iš įmonės, tuomet užtenka asmens dokumento kopijos.
  3. Nusprendus pasinaudoti šia paslauga, dažniausiai prašoma, kad asmuo paliktų užstatą. Jo dydis varijuoja priklausomai nuo to, kokia įmone planuojama pasinaudoti. Žinoma, užstatas jums bus grąžintas, tad nėra ko pergyventi.
  4. Kai kurios įmonės taiko ribojimus, kiek kilometrų galima nuvažiuoti transporto priemone. Dažniausiai limitas siekia iki 500 km. Tuo pačiu ne visos įmonės nuomoja su galimybe keliauti į kitas šalis. Labai svarbu pasidomėti šiais aspektais.
  5. Kuo anksčiau nuspręsite rezervuoti auto priemonę, tuo didesnė tikimybė, kad pavyks gauti būtent tokią, kokios labiausiai ir norite.
  6. Asmuo, kuris išsinuomoja yra atsakingas už auto priemonę, taigi, privalo prižiūrėti, kad jos nesubraižytų, padanga nesusprogtų ir taip toliau. Jei atsitiks panašaus pobūdžio nelaimės – iš depozito bus išskaičiuota tam tikra pinigų suma.

Mikroautobusų nuoma Vilniuje – viena iš patraukliausių paslaugų, kurią išbando vis didesnis žmonių skaičius. Atsižvelgiant į nesudėtingas sąlygas ir plačias galimybes – rekomenduojame ir jums palengvinti savo kelionės tikslą.

Verslas

Automobilių nuoma – paslauga, aktuali tiek norintiems pasirodyti, tiek vediniems praktinių sumetimų

automobilių pirkimas

automobilių nuomaVarvinate seilę žiūrėdami į pro šalį pralekiantį prabangų juodą mersedesą? Jau susitaikėte su mintimi, jog pastarasis – ne jūsų nosiai? Neskubėkite daryti priešlaikinių išvadų. Automobilių nuoma – paslauga, galinti Jums leisti bent trumpam tapti svajonių „ratų“ šeimininku ar tiesiog ištiesianti ranką tokiu atveju, kai transporto priemonė yra reikalinga vienokių ar kitokių reikmių patenkinimui.

Skirtingi klientai – skirtingi tikslai

Nors iš principo automobilis tėra metalo krūva, tačiau realybėje pastarasis atlieka net keletą funkcijų:

  • Praktinę

Logiška, jog transporto priemonė reikalinga greitai bei patogiai pasiekti reikiamą tašką. Pastarąją paskirtį kaip pagrindinę neabejotinai išskirtų mamytės, turinčios kas rytą pristatyti vaikus į mokyklą ar darželį, asmenys, kurių darbas yra gerokai nutolęs nuo gyvenamosios vietos, pensininkai, vasarą parsivežantys daržo gėrybių iš sodo bei daugelis kitų žmonių grupių.

  • Estetinę, parodomąją

„Parodyk, koks tavo automobilis, pasakysiu, kas tu.“ Ne, tai nėra kokio nors garsaus filosofo citata, tačiau šis pasakymas puikiai atspindi tam tikros visuomenės dalies požiūrį: vienos mašinos yra „kietos“, kitų vairavimas prilygsta kone nusižeminimui. Kai kurie automobiliai – ženklas „barakudoms“, jog vairuotojas yra puiki partija, tuo tarpu kiti dėmesio visai nepatraukia. Ganėtinai tuščias požiūris, ar ne? Aišku, jei finansinė padėtis leidžia, o statusas reikalauja, niekas nedraudžia investuoti į automobilį, tačiau tai neturėtų tapti pagrindiniu žmogaus vertinimo svertu.

Automobilių nuoma būtent ir sulaukia tokiu skirtingu požiūriu besivadovaujančių klientų.Vieni ieško patogaus, kuo praktiškesnio automobilio šeimos kelionei ar važinėjimui darbo reikalams, tuo tarpu kiti pinigų neskaičiuoja ir domisi pačiais prabangiausiais siūlomais variantais.  Automobilių nuomos bendrovės yra pasirengusios patenkinti pačius įvairiausius besidominčiųjų poreikius.

„Manau, jog automobilių nuoma – tik pinigų švaistymas“

Kategoriški teiginiai bet kokiu atveju nėra priimtini: jei tai nepatinka Jums, tikrai atsiras žmogus, kuris siūloma galimybe pasinaudos. Tai tinka ir automobilių nuomos paslaugai. Prieš kurį laiką tokį verslą galėjome stebėti tik televizijos ekranuose, o šiandien vienas po kito kuriasi nauji auto nuomos taškai: jei nebūtų paklausos, veiklos sritis taip sparčiai nesiplėstų.

Aišku, pažvelgus į atsitiktinai parinkto nuomos punkto internetinę svetainę, kai kam gali ant kaktos akys iššokti: įspūdinga suma gaunasi, jei automobilis nuomojamas visą mėnesį! Nagrinėjant šį klausimą, yra keletas niunsų. Žmonės itin dažnai automobilius nuomojasi trumpam laikui bei išskirtine proga, tarkime, vestuvėms. Taip pat reikia paminėti ilgalaikės nuomos galimybę: jei žmogui transporto priemonė reikaling ilgesniam laikui, jis automatiškai moka mažesnį paros nuomos mokestį.

Lietuvos rinkoje sparčiai įsitvirtina paslaugas, galinčios prisidėti prie žmogaus komforto kūrimo. Automobilių nuoma – viena iš tokių. Džiugu, jog pastarosios yra prieinamos ir skirtingo „storio piniginei“.