keyboard_arrow_right
paminklai
Namai

Paminklai ir kiti darbai neturėtų būti užsakomi aklai renkantis paslaugų teikėjus

paminklai

paminklaiIeškote įmonės ar kažkokio kito paslaugų teikėjo, kurio siūlomi paminklai bei kitos paslaugos nebūtų tokios brangios kaip yra daug kur? Tokiu atveju, jums vertėtų patiems įvertinti savo keliamus reikalavimus. Darbo apimtis yra pagrindinis rodiklis, kuris parodo ar teks mokėti daug ar nelabai. Kvaila būtų manyti, kad paminklų gamybos ir kapaviečių tvarkymo darbai kainuos viso labo keliolika eurų. Kiekvienas klientas dažniausiai moka skirtingą sumą, nes viską lemia būtent darbų apimtis. Tiems, kuriems aktualūs paminklai bei kapaviečių tvarkymo darbai, patartina iš pradžių šiek tiek dėmesio skirti domėjimuisi šiomis paslaugomis. Tokiu atveju, bus paprasčiau susigaudyti kokią pinigų sumą skirti darbų atlikimui.

Paslaugų teikėjai pabrėžia, kad nesvarbu ar užsakomi paminklai ar kapaviečių tvarkymo darbai – kainos dažniausiai nurodomos tik po to kai klientas visą informaciją pateikia iki menkiausių smulkmenų. Tai leidžia paslaugų teikėjams bent jau preliminariai apskaičiuoti darbo ir kitas sąnaudas. Jeigu bus matoma, kad darbo bus sočiai, tuomet paslaugų įkainis bus nustatomas atitinkamai. Aišku, jeigu darbų apimtis nebus didelė, tai paslaugų kaina irgi nebus milžiniška. Reikėtų pabrėžti tai, kad kai kurie paslaugų teikėjai neteikia kapaviečių tvarkymo darbų, kurių bendra vertė nesiekia kažkokios sumos. Aiškiau kalbant, tai labiausiai liečia smulkius darbus, kurie trunka iki kelių minučių. Paslaugų teikėjai paslaugų kainą nustato apskaičiuodami visas išlaidas, tad logiška, kad jiems nebus prasmės kažkur važiuoti, jeigu kelionės išlaidos bus didesnės nei uždirbama suma.

Paminklai ir kapaviečių tvarkymo darbai šiuo metu gali būti užsakomi itin greitai ir paprastai. Internete užtenka paieškoti populiariausių įmonių ar privačių asmenų ir tiek. Žinoma, paieška tuo nesibaigia. Prieš užsakant norimas paslaugas, geriausia būtų pasidomėti kaip pasirinkto paslaugų teikėjo darbų kokybę įvertino prieš tai buvę klientai. Jeigu internete yra daug nusiskundimų, tuomet reikėtų ieškoti kito paslaugų teikėjo.

Pats paslaugų užsakymas vyksta gana paprastai. Jums reikia susirasti įmonę ar privatų asmenį ir jam pateikti informaciją apie norimus darbus. Tada jis įvertins visas darbo bei kitas sąnaudas ir pateiks galutinę kainą.

Verslas

Granito plokštėmis dengtų kapų dizaineriai ir konstruktoriai

dengti kapai

dengti kapaiMes specializuojamės uždarų granitinių antkapių bei paminklų gamyboje. Mūsų ilgametė kolektyvo patirtis ir nuolatinis tobulėjimas mums padeda įgyvendinti itin sudėtingus ir originalius kapaviečių įrengimo projektus. Plokšte dengti kapai – modernus, praktiškas ir estetiškai patrauklus pasirinkimas, kuris užtikrina, kad kapas atrodys nepriekaištingai visais metų laikais ir nereikalaus daug priežiūros ir išmanymo. Visada ieškome naujų sprendimų, kurie atitiktų, o dažnai ir pranoktų mūsų klientų lūkesčius. Mūsų tikslas – padėti jums priimti optimaliausią sprendimą bei jį įgyvendinti.

Savo darbe vadovaujamės tik aukščiausiais kokybės standartais, todėl savo klientams siūlome itin kokybiškas ir profesionalias paslaugas, kurias teikia kvalifikuoti antkapių  dizaineriai ir konstruktoriai. Projektų įgyvendinimui naudojame tik tuos akmens gaminius, kurie yra gaminami pripažintuose ir puikiai įvertintuose pasauliniuose akmens apdirbimo centruose. Visgi, tikime, kad kokybė neturi brangiai kainuoti, todėl siūlome geriausią kainos ir kokybės santykį.

Kodėl verta rinktis mus? 

  • Patirtis. Mūsų įmonė yra subūrusi kvalifikuotą, ilgametę patirtį turinčių profesionalų komandą, kuri kiekvienam savo klientui padės rasti tinkamą sprendimą.
  • Dėmesingumas klientui. Visada siekiame pranokti kliento lūkesčius, išklausę jo pageidavimus, bendromis jėgomis sukursime galutinį projektą bei pasiūlysime patikimus montuotojus, kurie pasirūpins jo įgyvendinimu iki menkiausių smulkmenų, kad klientui sunkiu laikotarpiu nereiktų dėl nieko jaudintis pačiam.
  • Kokybė. Savo darbe vadovaujamės itin griežta kokybės kontrole, todėl nepaliaujame tobulėti ir mokytis. Tikime, kad kokybiškas darbas yra didžiausias pagarba klientams.
  • Kaina. Įvertinus kliento poreikius, visada pasiūlys geriausią kainos ir kokybės santykį.
  • Darbų atlikimo terminai. Plokštėmis dengti kapai – protingas pasirinkimas, tačiau jų įrengimą lemia gamtos sąlygos bei sezoniškumas, tačiau norėdami patenkinti savo klientus galime rasti priimtiną variantą. Kreipkitės ir į visus jūsų klausimus mes atsakysime.

 

Paslaugos

Kapo įrengimas ir paminklo pasirinkimas – didelė atsakomybė mirusiojo artimiesiems ir paskutinė pagarba mylimam žmogui, todėl tai sunkus pasirinkimas, kurį siekiame jums palengvinti. Mūsų patyrę dizaineriai ir konstruktoriai, atsižvelgę į jūsų poreikius, paruoš kapo projektą, kuris taps . Šiuo metu mūsų įmonė specializuojasi uždarų kapų bei paminklų gamyboje bei montavime.

Kodėl verta rinktis uždarus kapus?

Dengti kapai – sparčiai populiarėjantis kapo įrengimo būdas, kurį renkasi vis daugiau žmonių. Šį pasirinkimą lemia minimali kapavietės priežiūra, estetinis vaizdas bei ilgaamžiškumas. Mūsų gaminami antkapiai ir plokštės yra gaminamos iš granito. Tiesa, vyrauja klaidinga nuomonė, kad granitas yra kilęs iš šiltu kraštų ir netinka mūsų vėsiam ir lietingam klimatui. Išties granitas susiformavo prieš kelis šimtus milijonų metų, per kuriuos daugybę kartų keitėsi klimatas ir vyko įvairios gamtinės kataklizmos, kurios galiausiai suformavo granitą taip, kad šiandien jis yra viena tvirčiausių ir patvariausių medžiagų, todėl granito plokštėmis dengti kapai ar granitiniai antkapiai gali stovėti nepakitę keletą šimtmečių.

Reikia paminėti, kad granito kilmės šalis neturi jokios įtakos jo kokybei, svarbiausias faktorius lemiantis kapavietės ilgaamžiškumą ir nekintantį estetinį vaizdą yra teisingas kapavietės suprojektavimas bei įrengimas. Mes savo klientams siūlome tik kokybišką granitą, kurį gauname iš įvertintų ir pripažintų, pasaulinio lygio akmens apdirbimo centrų, įsikūrusių Švedijoje, Suomijoje, Indijoje ir pan., todėl galime pasiūlyti itin kokybiškas ir patikimas žaliavas, o platus įvairių spalvų ir tekstūrų granitinių plokščių mums leidžia išpildyti visus klientų lūkesčius ir norus. Granitu dengti kapai – solidus ir ilgaamžis pasirinkimas, norintiems tinkamai pagerbti savo artimą.

Kompleksinės paslaugos 

Siekdami visapusiškai patenkinti klientų poreikius siūlome kompleksinių paslaugų paketą: suprojektuosime, pagaminsime ir pasiūlysime patikimus montuotojus, kurie įrengs granitu dengtą kapavietę bei paminklą, o jei paminklas jau yra, tada parinksime ir priderinsime tinkamiausią granito plokštę, kuri leistų sukurti estetinį ir solidų kapo vaizdą.

Pamatų įrengimas, granito plokščių klojimas bei paminklo pastatymas reikalauja išmanymo, todėl visus projektavimo ir montavimo darbus atlieka patyrę specialistai, kurie jau ne vienerius metus projektuoja ir įrenginėja kapus.  Mūsų tikslas – kokybė, kurios esate verti.