keyboard_arrow_right
elektra
Namai

Kokiose erdvėse praktikoje pritaikysite modernias elektros jungtis?

jungtysNe paslaptis, kad anksčiau elektros lizdai visur būdavo kone vienodi, o jų būdavo nedaug. Dabar situacija pasikeitusi. Kokios būna išmaniųjų rozečių jungtys? Galima būtų išskirti tokias jungtis:

  • Antenoms pajungti skirtos jungtys;
  • USB jungtys rozetėje;
  • Multimedijų komponentų jungtys;
  • Įvairių elektros prietaisų jungtys.

O kaip jas pritaikyti praktikoje? Štai keletas pavyzdžių, kokiose erdvėse pravers tam tikros skirtingos jungtys.

Rozečių su USB pritaikymas

Rozetės su USB – jungyts, kurių niekam nebūtų prireikę prieš 20 metų, ir kurių dabar reikia visiems. Per USB jungtį galima pajungti daugybę prietaisų: telefonų, kompiuterių, foto aparatų ir kt. Esame įpratę šias jungtis rasti kompiuteryje ir prietaisus jungti būtent ten, tačiau puiku, kai USB jungtis su elektra galima iškart rasti ten, kur dirbame ar ilsimės, ir kur mums jų reikia.

Darbe. Jei su kompiuteriu dirbate biure, vadinasi, turite patogią ir nuolatinę darbo vietą. Ten ir turėtų būti sumontuotos visos jungtys, kurių gali prireikti norint Jums patogiai dirbti.

Viešbutyje. Kelionės metu nenorėsite imti kompiuterio ar kokių nors jungčių adapterių. Labai patogu, jeigu viešbutyje bus bent jau viena papildoma jungtis – USB. Nes ji veikiausiai yra reikalingiausia iškart po įprastos rozetės.

Oro uoste. Pasikrauti telefoną oro uoste – šiuolaikiniam jaunimui didesnis komfortas nei išgerti nemokamą kavos puodelį, laukiant lėktuvo… Labai patogu, kai oro uoste, atsižvelgiant į keleivių patogumą ilgomis laukimo valandomis, laukiamojo kėdėse yra įmontuojamos ir paprastos jungtys, ir jungtys su USB. Arba sukuriama speciali telefonų pasikrovimo stotelė, būtent kurioje ir yra kraunami telefonai.

Rozečių su antenų jungtimis pritaikymas 

Norėdami naudoti įvairaus tipo vaizdinius duomenis perduodančius laidus, prijungti antenas, galite naudotis specialiomis Jung siūlomomis jungtimis, skirtomis antenoms. Kur tai pravers?

Namuose. Kur dar, jeigu ne namuose, mėgstame nuodėmingai mėgautis kabelinės televizijos teikiamais malonumais? Patogumą sukurs specialios jungtys antenoms, tad galėsite pasijungti kabelinę.

Viešbutyje ar kitoje poilsio zonoje. Ypač tiems, kas keliauja be kompiuterio, turi laisvo laiko ir nepataiko esant geriems orams, daugiau laiko praleidžia nuobodžiaudami viešbutyje. Puiku, jeigu kabelinei ir televizoriui yra atskiros specialios jungtys. Mat tai reiškia, kad nereikės norint pasijungti televizorių, išjungti šildymo pečiuką ir įrenginiams neteks painiotis laidų vijokliuose bei dalintis tomis pačiomis jungtimis…

 

Išmanių rozečių su multimedijų jungtimis pritaikymas

 

Išmanios rozetės leidžia apjungti skirtingas jungtis įvairiems prietaisams. Tai patogu, nes nereikia naudoti įvairių adapterių, o populiarūs kištukai nebetampa „nestandartiniais“. Išmanios jungtys gali apimti įvairius į elektros prietaisą jungiamus kištukus: TAE, UAE, ISDN ir kitas jungtis, skirtas telefonui, eternetui, internetui. Čia gali būti pritaikyta ir USB su įkrovos funkcija jungtys, taip pat jungtys vaizdo, garso perdavimo įrenginiams, jungtys antenoms, žaidimų konsolėms. Galbūt senoje troboje viduryje miškų gyvenančiam senoliui tokių jungčių ir neprireiks, tačiau šiuolaikiniam žmogui tai tikrai ne kartą pravers. Kur verta įrengti tokias kompleksiškas jungtis?

 

Darbe. Čia prireikti gali visokių jungčių: ir norint projektorių pajungti, ir USB, ir anteną, ir kompiuterį, ir kitus prietaisus. Patogu, kai viskas yra lengvai pasiekiamoje vietoje, veikiausiai kažkur netoli darbo stalo, nes ir prietaisai turbūt stovės ant jo.

Namuose. Jeigu „išmanių“ gyventojų namuose daug, poreikis jungtims bus didelis: tėtis jungsis televizorių, vaikai konsolę, visi krausis telefonus ir pan. Kompleksinės jungtys rozetėse labai pravers.

Viešbutyje. Net jeigu ir viešbučio gyventojai nepasinaudos visomis jungtimis, gera bus žinoti, kad viešbutis pasirūpino visais įmanomais savo svečių poreikiais.

Bibliotekoje.  Bibliotekų skaityklose nuolat siekiama įrengti patogias darbui ir mokslui vietas, tad ten taip pat vertėtų pagalvoti ir tinkamą įvairių jungčių parinkimą.

 

Namai

Elektros kaina Elektrum puslapyje – ne 99,99

elektros energijos kaina Elektrum tinklalapyje

elektros energijos kaina Elektrum tinklalapyje Elektra reikalinga kiekvienam. Be jos energijos neįsivaizduojamas nei kasdieninis gyvenimas, nei pramogos. Ji svarbi ir namų šeimininkėms, ir verslininkams. Didelė reikšmė verčia atsižvelgti į tarifus. Kiekvienam aktualu, kokia yra elektros kaina. Elektrum – elektros energijos tiekėjas – šiuo požiūriu turi nemažai kozirių.

Kai kalbama apie pramogas, didelė kaina kartais pateisinama. Kai omenyje turimi kasdieniniai dalykai, svarbu, kad jie neištuštintų kišenės. Skeptikai galbūt pasakytų, jog paprasčiausiai nereikia išlaidauti ir leisti pinigų veltui. Vis dėlto žmonės dažniausiai dirba ne tik tam, kad išgyventų, bet ir turėdami tikslą atsipūsti, pailsėti, kažkur nuvykti ir kažką įdomaus nuveikti. Jei tokios paslaugos kaip elektros energijos tiekimas pareikalautų didelės dalies visų turimų pinigų, reikėtų pasakyti „ate“ bet kokiai įdomesnei veiklai. Būtent todėl reikšmę įgauna protinga elektros kaina. Elektrum – pradžioje paminėtas energijos tiekėjas – savo klientus džiugina. Džiugina ne tik kaina, bet visu su tuo susijusiu apipavidalinimu.

Taip, čia pavartotas teisingas žodis. Net ir skaičių apipavidalinimas yra svarbus. Gera žinoti, jog visų gautų pajamų „nesuės“ elektros kaina. Elektrum visgi žvelgia ne tik į tai, bet ir į aiškų informacijos pateikimą. Nuo to, kaip apipavidalinti duomenys, priklauso informacijos naudingumas. Tokiu būdu žmonės neapgaudinėjami, jie supranta, kokie yra tarifai. Klausimas – kaip pavyksta pateikti aiškius skaičius. Atsakymas – naudojant išmanius sprendimus. Elektros kaina Elektrum internetiniame puslapyje – tai 3 žingsnių skaičiuoklė. Keli mygtuko spustelėjimai ir svetainės lankytojas žino, ko tikėtis. Čia nėra ilgų beletristikų, po kuriomis vos matomai būtų parašytos kainos. Čia niekas nebando įrodinėti, jog kaina mažesnė nei iš tiesų, pasitelkdami „99,99“ metodą. Trys klausimai labai paprasti. Pirmasis – apie sutartį su „Lesto“. Tiesiog reikia pažymėti „Taip“ arba „Ne“. Tuomet pasirenkama viena iš penkių verslo sričių. Na, o galiausiai reikia nurodyti mėnesines elektros energijos sąnaudas. Niekas neprašo tikslumo iki paskutinio skaičiaus po kablelio, pakanka pasirinkti vieną iš variantų, pateiktų intervalų pavidalu. Viskas paprasta ir greita.

Galiausiai paspaudžiamas mygtukas „Gerai“. Tai kone mostelėjimas burtų lazdele, kadangi spustelėjus ekrane atsiranda rekomenduojamas planas. Tai puikus sprendimas verslui, mat be didelių laiko sąnaudų sužinoma, ar verta kreiptis į elektros energijos tiekėją. Galima pasidžiaugti, jog gyvename XXI amžiuje, kai tokie sprendimai – ne svajonė, o realybė. Kai aplink visi skuba ir patys esame tame užburtame rate, greitai sužinoma informacija leidžia nenutolti nuo savo darbų ir išlaikyti produktyvumą. Sėkmingas verslas be pastarojo neįsivaizduojamas.

Elektros energijos kaina Elektrum tinklalapyje aprašoma ir plačiau. Yra skiltis, kurioje nurodomi visi planai. Tame pačiame puslapyje egzistuoja ir nuorodos į išsamesnius produktų aprašymus. Formuojasi įspūdis, jog puslapio sistema kurta siekiant negaišinti lankytojų ir sudaryti galimybę greitai sužinoti viską, ką reikia ir kas tuo metu aktualu. Na, o kaina, be jokių abejonių, yra vienas reikšmingiausių veiksnių, ypač kai kalbama apie verslą, kur išlaidų optimizavimas leidžia kilti aukščiau.

Būtent elektros energijos išlaidų optimizavimas yra tai, ką siūlo padaryti minėtasis elektros energijos tiekėjas. Jei būtų pateikiamas vienas planas, kažin, ar klientai gautų maksimalią naudą neištuštindami kišenės. Na, o esant penkiems skirtingiems variantams atsiranda pasirinkimo laisvė. Tikrąja to žodžio prasme tai išmanus sprendimas. Toks individualizavimas naudingas ir paslaugos teikėjui, ir jos gavėjui.

Taigi, nesunku suprasti, kad tarifai svarbūs visiems. Džiugu, jog elektros kaina Elektrum specialistų yra vertinama protingai ir žinant, kaip suteikti klientui maksimalią naudą.